Навігація
Профіль

ЛІТЕРАТУРНО-ПУБЛІЦИСТИЧНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ НАДІЇ СУРОВЦОВОЇ

З метою вшанування пам’яті політичної та громадської діячки, письменниці-дисидентки історика, журналіста, яка протягом довгого часу жила і працювала в Умані – Надії Віталіївни Суровцової, відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс на здобуття літературно-публіцистичної премії імені Надії Суровцової.

У УДПУ ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ТА ДПА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ У 2017 РОЦІ

У стінах УДПУ факультетом української філології спільно з Міжвідомчим науково-дослідним центром прикладної лінгвістики та Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем проведено традиційне (шосте) засідання науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури».

Його учасники обговорили сучасний стан та перспективи зовнішнього незалежного оцінювання та особливості проведення ЗНО та ДПА з української мови та літератури у 2017 році. Робота семінару здійснювалась за такими напрямами: теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови; теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури; психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ

Зовнішнє незалежне оцінювання, без сумніву, є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до вищих навчальних закладів.

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.

На факультеті української філології відбувся семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 180 учнів 11-класів та учителі шкіл м. Умані, Уманського та Монастирищенського районів. Відбулося два засідання.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ-2017

Сьогодні Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини гостинно відкрив двері для абітурієнтів 2017 року зі всієї України.

На день відкритих дверей прибуло близько 1500 юнаків та дівчат з Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської областей. Їх знайомство та зустрічі із керівництвом, науковцями і викладачами, студентським активом відбувалося одразу на усіх факультетах та Навчально-науковому інституті. Вступники мали можливість відвідати корпуси, аудиторії, лабораторії, спортивні зали. Причому абітурієнти та їх батьки змогли відвідати декілька підрозділів.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

У зв’язку з відсутністю паспорта бюджетної програми для виплати академічних стипендій студентам ВНЗ, який затверджується Міністерством фінансів України, виплата академічних стипендій студентам нашого університету також буде проведена з затримкою.

Бухгалтерська служба університету завчасно підготувала всі необхідні документи для виплати стипендії.

НА МАСЛЯНУ ПОПОВНИЛИ СКРИНЬКУ ДОБРОЧИННОСТІ

Студенти факультету фізики, математики та інформатики відзначали одне з найдавніших свят, що збереглися в сучасному календарі ще з часів язичницької Русі – Масляну! У навчальному корпусі №1 відбувся благодійний ярмарок.

Студенти продавали зроблені власноруч дивовижні смаколики. Стіл був переповнений традиційними українськими стравами – варениками і млинцями з різноманітними начинками. Господарі ярмарку враховували індивідуальні смакові побажання кожного гостя-покупця та створювали в усіх на очах млинці, яких тільки душа бажала.

ЩЕДРУ МАСЛЯНУ ПРОВЕЛИ СТУДЕНТИ

У двох корпусах УДПУ з ініціативи студради проведено благодійний Масляний ярмарок, усі кошти від якого передано на допомогу безпритульним тваринам у Благодійний фонд міста Умані «Серце друга».

Оголошуючи про проведення заходу, студактив закликав: «Вивчаймо нашу історію та культуру та святкуймо наші, рідні тисячолітні свята. Любімо Україну!»

Навігація
Профіль