Навігація
Профіль

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ УНІВЕРСИТЕТУ

27 червня 2017 року в актовій залі УДПУ імені Павла Тичини (навчальний корпус №3) відбудеться конференція трудового колективу університету.

Початок роботи конференції об 11.00.

Реєстрація делегатів – 10.30 – 10.50.

ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ МОЛОДІ

Яке це щастя — бути молодим.
В. Сосюра

Шановні колеги! Дорогі друзі!

25 червня в Україні відзначаться День молоді – свято тих, хто молодий не лише роками, а й душею. Кажуть, всі ми родом з юності і в душі до глибокої старості залишаємося молодими, тож можна стверджувати, що сьогоднішнє свято стосується кожного.

Молодість прекрасна чудовими і неповторними хвилинами. У цей час негаразди сприймаються легко, все хочеться пізнати, скрізь встигнути. З палким, зацікавленим поглядом, з безмежною енергією, бажанням працювати, приносити користь іншим молоді люди дивляться на світ. Мрійливі, закохані, натхненні, вони з оптимізмом крокують у майбутнє, відкривають нові горизонти, сміливо підкорюють вершини.

ЗАПРОШУЄМО НА ЛІТНЮ АВТОРСЬКУ ШКОЛУ З ГЛИБИННОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЇ АКАДЕМІКА НАПН УКРАЇНИ Т.С. ЯЦЕНКО

Впродовж 3-8 липня 2017 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені П. Тичини (навчальний корпус № 3) працюватиме літня авторська школа з глибинної психокорекції академіка НАПН України Тамари Яценко.

ТРЕНІНГ «ФОРМУВАННЯ І ОЦІНЮВАННЯ ВМІННЯ КРИТИЧНО ОЦІНЮВАТИ РЕСУРСИ ІНТЕРНЕТУ»

На базі факультету фізики, математики та інформатики відбувся тренінг «Формування і оцінювання вміння критично оцінювати ресурси інтернету». Тренінг проводила науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, міжнародний тренер і експерт освітніх програм Intel Ніна Дементієвська.

Учасники тренінгу (викладачі, аспіранти та студенти нашого університету, учителі міських шкіл) шукали відповіді актуальні та важливі для кожного з нас питання: «Чи вільні ми в прийнятті рішень? Хто і як впливає на наш вибір? Чи можна опиратися маніпуляціям і не бути ошуканим? Як навчитися самому і навчити інших відрізняти достовірну інформацію від пропаганди? Як навчитися використовувати тільки достовірну інформацію у навчальній діяльності і в житті?». Предметом навчання стало вимірювання та оцінювання компетентностей учнів (студентів) щодо уміння оцінювання достовірність сайтів та опублікованих статей в мережі Інтернет.

СТУДЕНТИ-ГЕОГРАФИ ПРОЙШЛИ ФАХОВУ ПРАКТИКУ В САМОМУ СЕРЦІ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ

Впродовж тижня на початку червня студенти І курсу спеціальності «Середня освіта. Географія» проходили виїзну фахову практика з географічних дисциплін у с.Колочава на Закарпатті. Керівництво практикою здійснювали професор кафедри географії та методики її навчання Сергій Половка та викладач цієї ж кафедри Олена Половка.

Під час проходження практики студенти здійснювали виходи в польові навчальні маршрути, опановували методику проведення геологічних робіт у полі.

ТОЙ ЧЕРВЕНЬ 1941-ГО НІКОЛИ НЕ ЗАБУТИ

Історичним днем глибокої скорботи та пам`яті стало в Україні 22 червня, день початку війни із нацистською Німеччиною. Сьогодні минає 76 років відтоді, як фашистські літаки на світанку скинули бомби на мирні міста і села. Розпочалася найкривавіша війна, яка торкнула чорним крилом смерті кожну українську родину.

ВЕСЛУВАЛЬНИКИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ

В місті Дніпро за участю команд вищих навчальних закладів України завершились фінальні змагання ХІІІ літньої  універсіади  України з веслування на байдарках і каное

Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини представляли 2 команди у такому складі: майстри спорту України Юлія Юрійчук, Наталія Мельник, Катерина Чабанюк, Катерина Писаренко, Юрій Мельник, Владислав Мегесь, Олександр Гарань, Богдан Щербак, Ярослав Фріюк, Назар Щербак (факультет фізичного виховання), Богдан Жовтюк (Інститут економіки та бізнес-освіти), кандидати у майстри спорту України Микола Чаплоуцький та Владислав Карнаух (факультет фізичного виховання).

Навігація
Профіль