Навігація
Профіль

БУДЬ ПАТРІОТОМ СВОГО УНІВЕРСИТЕТУ - ГОЛОСУЙ ЩОДЕННО

Міський інтернет-конкурс #Бренд Року2017

Залиш свій голос за сайт УДПУ за посиланням http://topuman.in.ua/#sayti 

у розділі  #Сайти #1 УДПУ Голосувати можна кожного дня! Конкурс триватиме до 30 квітня.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про вищу освіту», статті 21-24-КЗпП України та на підставі Положення «Про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та укладання з ними трудових договорів (контрактів)» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад.

ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»

Успішною була поїздка студента 3 курсу кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ Ярослава Прилуцького (гітара) на конкурс виконавської майстерності, що традиційно пройшов у Києві. Не зважаючи на запеклу боротьбу зі студентами музичних академій та університетів, Ярослав продемонстрував високу виконавську майстерність та став лауреатом ІІ премії.

НЕ ЗАБУДЕМО ПРО ПРИНЕСЕНІ ЧАЕС ВТРАТИ, ЯКІ НЕ ВИМІРЮЮТЬСЯ У ГРОШОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ: НЕНАРОДЖЕНІ ЖИТТЯ ТА НАЗАВЖДИ ПІДІРВАНЕ ЗДОРОВ’Я

На історичному факультеті УДПУ імені Павла Тичини студентський актив під керівництвом заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко та викладача кафедри історії України Ігоря Опацького провели вечір-реквієм, приурочений 31-й річниці Чорнобильської трагедії.
Модераторами заходу стали студенти І та ІІІ курсів Максим Стангріт та Вікторія Юрченко. З цікавими і змістовними доповідями виступили Анюта Радчук, Євгенія Лобунець, Станіслав Блажчук та Наталія Коваль.

ЗБІРНА КОМАНДА ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВДРУГЕ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КУБКА РЕКТОРА

24 та 25 квітня на спортивному майданчику університету відбулись змагання з міні-футболу на Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Даний турнір був започаткований минулого року і буде традиційним для нашого університету. Про це під час нагородження переможців наголосив ректор університету, професор Олександр Безлюдний.

УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – УЧАСНИК ХХІІ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ВИСТАВКИ

Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на обласній виставці, очолювана начальником Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Людмилою Гекалюк, взяла участь у ХХІІ обласній педагогічній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Форум педагогічних технологій, що розпочав свою роботу 25 квітня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, став для педагогічної громадськості важливим щорічним заходом, спрямованим на розвиток професіоналізму педагогічних працівників області, удосконалення регіональної системи освіти, популяризацію кращого освітянського досвіду та впровадження новітніх ідей у педагогічну практику.

ВИНАХІД КОЛЕКТИВУ АВТОРІВ УДПУ ВИЗНАНО КРАЩИМ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Одним з лауреатів конкурсу «Винахід року – 2016» став викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв, який очолив творчий колектив з розробки винаходу «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор», на який був отриманий патент.

У Міжнародний день інтелектуальної власності в Києві в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася церемонія вручення нагород «Винахід року – 2016». Дійство почалося із виставки інноваційних військових розробок. Також були представлені розробки винахідників, що отримали дипломи «Винахід року – 2016».

Навігація
Профіль