Навігація
Профіль

ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

Напередодні 26-ої річниці незалежності України найвищої нагороди ветеранів Умані – знака «Почесний ветеран міста» удостоєний голова первинної організації ветеранів праці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ветеран педагогічної праці, кандидат філософських наук, доцент Микола Запорожець.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія нагороду нашому ветерану під час офіційної частини відкриття міського балу ветеранів вручили заступник міського голови Жанна Лозінська спільно з головою міської організації ветеранів Олександром Бесмертним.

УДПУ ПІДНОСИТЬ ВВИСЬ ДЕРЖАВНИЙ СИНЬО-ЖОВТИЙ СТЯГ

Сьогодні – День Державного Прапора України. Його святкують мільйони людей. Українці – наймиролюбніша нація. Українці люблять свій дім, свою родину, рідну землю і свою Батьківщину. На нашому прапорі кольори безхмарного неба, сонячносяйного колосся пшениці, що є ознакою  світлих помислів та  щедрих плодів невтомної праці.

ДЕЛЕГАЦІЯ УДПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В МІСЬКИХ УРОЧИСТОСТЯХ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Делегація УДПУ імені Павла Тичини взяла участь в урочистостях підняття державного прапора на головний флагшток міста, які відбулися на Центральній площі Умані з нагоди Дня Державного прапора України.

Право підняти державний прапор у нашому місті цьогоріч було надано учасникам АТО, які, ризикуючи життям, боронять країну від російської агресії, а також дітям загиблих героїв, які віддали свої життя, щоб над мирним блакитним небом України, над її золотими ланами майорів державний синьо-жовтий стяг.

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України!

Нашому рідному краю, де зародилася хліборобська цивілізація, притаманні саме сині і жовті кольори. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Нехай свято Державного Прапора України духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Щиро зичу міцного здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях і довгих років життя. Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні! Слава вам, дорогі земляки! Слава Україні!

 

З повагою
ректор

Олександр БЕЗЛЮДНИЙ

ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ 26-РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні викладачі, студенти та співробітники УДПУ! Запрошуємо на загальноміські заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

НАШИМ ПЕРШОКУРСНИКАМ ПОТАЛАНИЛО ВЧИТИСЯ ПО-НОВОМУ: УДПУ СТАВ УЧАСНИКОМ СУЧАСНОГО НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ERASMUS+

Ідучи у ногу із часом та вимогами і стандартами сучасної європейської освіти, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини щорічно подає нові грантові заявки на участь у програмах як академічного, так і науково-дослідного характеру. Для викладачів нашого університету це означає обмін досвідом із європейськими колегами, а для студентів – непересічна можливість покращити свої знання у полікультурному середовищі кращих європейських вищих закладів освіти.

УДПУ ПОПОВНИВСЯ РЕКОРДНОЮ КІЛЬКІСТЮ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Студентства УДПУ поповнилося рекордною кількістю першокурсників. За попередніми підрахунками вступної кампанії-2017, студентами вузу стали 4086 осіб. Таким чином, цьогорічна вступна кампанія стала яскравим підтвердженням популярності і затребуваності нашого навчального закладу та згуртованості всього колективу.

— Вступна цього року була дуже складною і викликала в нас обґрунтовану тривогу з низки причин, — розповіла координатор профорієнтаційної роботи  Світлана  Цимбал-Слатвінська. — По-перше, була  введена нова, фактично не працююча, система ЄДЕБО без жодних рекомендацій по роботі з нею. Це і постійні новації в Умовах вступу, і проблемний алгоритм розподілу державного замовлення, і цьогорічне суттєве зменшення кількості випускників шкіл, і припинення набору на рівень «спеціаліст» та ін. У цій ситуації думалося: хоча б втримати минулорічні показники.

Навігація
Профіль