Навігація
Профіль

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

КЕРІВНИК СПОРТКЛУБУ УДПУ ВОЛОДИМИР ЩЕРБИНА ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ ВОРОТАРЕМ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ВІТАЄМО!

Керівник спортклубу нашого університету Володимир Щербина визнаний кращим воротарем 2016 року Черкаської області.

Таке високе визнання не перше у спортивні біографії Володимира. Він носить титули кращого воротаря Черкащини 2005, 2006, 2008, 2009, 2011 років та кращого футболіста Черкащини 2006 року!

Успіхи Володимира Щербини у футболі беруть початок з дитячої мрії. З шестирічного віку він почав займатися у секції футболу. Свою спортивну майстерність відточував у різних футбольних командах, в тому числі і за кордоном.

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

ВІТАННЯ РЕКТОРА

Дорогі друзі!

Щиросердно вітаю Вас із прекрасними, багатими на радість і добро зимовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Зичу міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, миру і процвітання, світлої надії та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у ці святкові, сповнені таємничості, дні у ваших оселях панує новорічний настрій та різдвяний затишок, а веселий дитячий сміх і посмішки рідних Вам людей додають натхнення та життєвої енергії.

Будьмо успішними та щасливими у Новому 2017 році!

Олександр Безлюдний

ШОСТА ЩОРІЧНА ВИСТАВКА КРЕАТИВНИХ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК В УДПУ

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ з ініціативи професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, старшого викладача Наталії Душечкіної працює традиційна виставка альтернативних ялинок. Акція проводиться вже шостий рік поспіль.

Виставка є promo-акцією, котра має сприяти заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

З НОВИМ РОКОМ!

Шановна університетська родино!

Прийміть найщиріші вітання із Новим 2017 роком!

Ось і відходить у минуле ще один рік. Рік натхненної праці, здобутків та перемог, досягнень та сподівань. Нелегким він був для нашої країни, сповненим очікувань мирного життя… Та поряд із цим 2016 рік ознаменується для нашого навчального закладу вагомими результатами в освітній та науковій діяльності, мистецтві й спорті. Викладацькому і студентському колективам є чим пишатися, і в новий рік ми крокуємо із потужним потенціалом та вірою в майбутні успіхи.

Тож зичимо Вам, шановні викладачі, співробітники, студенти, міцного здоров’я, втілення в життя мудрих ідей та сміливих планів, творчих перемог, наукових осяянь, гідних друзів, надійних колег, старанних і вдячних учнів. Нехай Господь благословить Ваші добрі справи та світлі мрії. Думкою, словом, вчинками і власними прикладами робімо цей світ добрішим, а наш університет – кращим.

Бажаємо злагоди й добробуту кожній родині, наснаги та життєвої стабільності, і, звичайно, миру нашій країні! Будьмо успішними та щасливими у Новому 2017 році!

Ректорат

Профком

Студрада

СВЯТКОВИЙ ВОГНИК АДМІНІСТРАЦІЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УДПУ

У добрій невимушеній атмосфері пройшов святковий вогник адміністрації і студентської ради університету, який відбувся в університетському кафе «Золота фортуна».

Новорічну казку для дорослих влаштували Святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька зі своїми помічниками. Щиро вітали всіх з Новим роком ректор університету, професор Олександр Безлюдний, голова студентської ради Катерина Чупіна, проректори та керівники підрозділів.

Навігація
Профіль