Навігація
Профіль

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ СТУДЕНТІВ ІЗ ТУРКМЕНІСТАНУ, ПРИСВЯЧЕНІ НОВРУЗ-БАЙРАМУ

У дні, коли студенти із Туркменістану святкували Новруз-Байрам, факультет фізичного виховання Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини організував та провів для них змагання з двох видів спорту: волейболу та міні-футболу. Варто зазначити, що в змаганнях взяло участь близько ста студентів-іноземців різних факультетів. Під час ігор учасники продемонстрували неабияку спортивну підготовку та волю до перемоги. Також глядачів вразило яскраве емоційне забарвлення змагань.

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ ЗА ДОПОМОГУ НАШОМУ СТУДЕНТУ

З великим успіхом у актовій залі пройшов, ініційований Студрадою нашого університету, благодійний концерт відомого уманського гурту «КаРаВаН» та дуету баяністів «SerbianStar» (факультет мистецтв УДПУ).

Зібрані під час концерту кошти передані родині постраждалого в автомобільній катастрофі студенту факультету професійної та технологічної освіти Віталію Мовчанюку.

НАГОРОДА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ В ГАЛУЗІ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА СПОРТ»

Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Василь Кабак напряму підготовки «Фізичне виховання» (науковий керівник – професор Галина Безверхня) отримав диплом ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Фізичне виховання та спорт».

На конкурс, що відбувся у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, загалом було подано 60 наукових робіт, з яких 16 відібрано для захисту.

ЧУДОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ ЗБІРНОЇ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ!

Збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у змаганнях з настільного тенісу за програмою молодіжних спортивних ігор міста Умань 2017 року серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.

Найкращих індивідуальних результатів добилися члени збірної: студент V курсу факультету фізичного виховання Дмитро Лабай завоював ІІ місце; студентка VІ курсу Інституту економіки та бізнес-освіти Вікторія Члек здобула ІІ місце; студентка І курсу факультету фізичного виховання Анастасія Бадяка посіла ІІІ місце, а студент VІ курсу факультету професійної та технологічної освіти Євген ЧурпітаVІ місце.

БЛИЗЬКИЙ І ЗРОЗУМІЛИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ІСТОРИКІВ УДПУ СТАВ ЗАКЛИК ТАРАСА ШЕВЧЕНКА БУТИ ЄДИНИМИ В СВЯТІЙ ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ

Студенти першого курсу історичного факультету здійснили екскурсію до Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», який поєднує села Моринці, Шевченкове, Будище, Вільшану. У цих середньонаддніпрянських селах зі славною історією та могутнім духовним потенціалом пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Супроводжували студентів викладачі кафедри загальної історії  Анна Шауренко, Катерина Діденко, Олена Скрипник та Олена Устенко.

Заповідник є духовною субстанцією українців та шанувальників українства. Все на цій землі особливе, чаруюче і неповторне. Хто вперше доторкнеться до її краси, той одразу відчує трепет животворящої сили, її таємничість і чистоту.

ДИВА ПАРКУ ЩАСЛИВИХ ТВАРИН

Студенти та викладачів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ відвідали неймовірний, сучасний, дивовижний парк щасливих тварин «XII місяців». Так називають зоопарк, розташований на 16 гектарах території неподалік Києва, у с. Демидів Вишгородського району.

Незважаючи на невеликі примхи погоди, всі чудово провели час на свіжому повітрі. Справжні звірі зовсім не такі як на картинках, і особливо яскраві враження від спілкування з ними отримали діти студентів та викладачів.

ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У ДОБРУ СПРАВУ І ОТРИМАЙ 2 ГОДИНИ ДРАЙВУ ТА ЖИВОЇ МУЗИКИ!

Сьогодні о 17:00 в актовій залі нового корпусу УДПУ відбудеться благодійний концерт відомого уманського гурту «КаРаВаН» та володаря багатьох нагород музичних конкурсів та фестивалів - дуету баяністів «SerbianStar» (факультет мистецтв УДПУ). На вас чекає 2 години справжнього драйву від живої музики!!! Кожному слухачеві буде від чого проявити свої почуття та емоції, адже музика гуртів пролягає через людські серця та душі!

Навігація
Профіль