Навігація
Профіль

ЗАСІДАННЯ УРОЧИСТОЇ АКАДЕМІЇ УДПУ ДО ДНЯ НАУКИ

В УДПУ імені Павла Тичини відбулося засідання урочистої академії, присвячене Дню науки.

Про урочистість і важливість цього заходу у житті навчального закладу можна було зрозуміти вже у вестибюлі нового корпусу, де розгорнулись виставки наукової продукції викладачів та студентів університету, а також сертифікатів учасників міжнародних програм 2016–2017 рр., дипломів переможців конкурсів, олімпіад, змагань. Урочистості на піднесення науковому зібранню додавали виступи оркестру та народних колективів. До початку зібрання присутні мали можливість проглянути фотомонтаж із наукових подій університету.

Вшанувати наукові традиції, досягнення вчених університету, студентів та аспірантів прийшли гості свята представники органів державної влади, керівництва міста та району, відділів освіти Уманської міської ради та Уманської райдержадміністрації.

В УДПУ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇЯ НАУКОВЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ТА ЕКОНОМІЧНОГО ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ ТА ГРУЗІЇ

На базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в XXI ст.: виклики та перспективи розвитку».

Організаторами заходу виступили: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Міланський державний університет (м. Мілан, Італія), Національний інститут економічних досліджень (м. Батумі, Грузія), Університет Неаполіс (м. Пафос, Кіпр).

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА АНАТОЛІЯ КАРАСЕВИЧА ІЗ ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ

З нагоди Дня науки декан історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор Анатолій Карасевич відзначений державною нагородою.

Президент України Петро Порошенко присвоїв Анатолію Олександровичу високе звання «Заслужений працівник освіти України» (указ №135/2017«Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки»).

СЛОВА ПОДЯКИ

Висловлюю щиру подяку ректорату, профкому, викладачам і співробітникам університету за моральну підтримку та  надану матеріальну допомогу, у зв’язку зі складним станом мого здоров’я.

З повагою,
доцент кафедри образотворчого мистецтва  СИРОТА В.М.

 

СТУДЕНТИ З ТУРКМЕНІСТАНУ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У конференц-залі Уманського державного  педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася урочиста подія: студенти з Туркменістану отримали сертифікати про закінчення курсів української мови.

Упродовж 2016–2017 навчального року для іноземних студентів за сприяння Українсько-туркменського культурно-освітнього центру були організовані додаткові освітні курси з вивчення української мови.

ДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУ

Щорічно в стінах нашого університету відбувається яскраве свято, наповнене повагою, дружбою та єднанням з сусідньою країною — Дні Польщі. Організатором заходу виступив Польський культурно-освітній центр УДПУ.

На урочистості завітали високоповажні гості - Радник Посла Річ Посполитої в Україні до справ науки та освіти Пані Емілія Ясюк, голова Уманського міського Товариства дружби з зарубіжними країнами Галина Кучер, доктор габілітований, професор Тадеуш Срогош (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та доктор габілітований, професор Гжегош Лукомські (Інститут європейської культури), доктори Криштоф Чайковський (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та Каміль Васількевич (Інститут європейської культури).

САЙТ УДПУ ПЕРЕМІГ У МІСЬКОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ «БРЕНД РОКУ»

Сайт УДПУ імені Павла Тичини переміг у міському інтернет-конкурсі «Бренд року-2017».

Конкурс був організований депутатом Уманської міської ради Ярославом Кулінєєвим, який створив сервіс, де люди могли оцінити інфраструктуру міста (підприємства, магазини, готелі, ресторани, провайдерів, спорт, стоматологію, служби таксі, поліграфію, нічні клуби, караоке тощо). Голосування тривало до 30 квітня. Всі охочі могли голосувати щоденно за допомогою авторизації з однієї із соціальних мереж.

Навігація
Профіль