Навігація
Профіль

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

16 лютого 2017 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі 2016-2017 н.р.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Сьогодні - Міжнародний день рідної мови. Мова для кожної нації – це духовний скарб. Рідна мова - не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Державність мови є універсальною формою об'єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ «ЛЮДИ СВОБОДИ»

Студенти та викладачі УДПУ імені Павла Тичини разом із представниками громадськості міста взяли участь у відкритті виставки «Люди Свободи» у державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань».

Як зазначили ведучі заходу – начальник Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Людмила Гекалюк та аспірант Ігор Опацький, виставка присвячена людям, котрі незважаючи на складні і драматичні перипетії буремного ХХ століття своєю працею і боротьбою зробили можливим відновлення незалежності України. Ці люди дуже різні – поети і політики, військові і музиканти, науковці й художники. Їх опір теж був різноманітним – хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось — із пензлем.

СПІВПРАЦЯ УДПУ З АКАДЕМІЄЮ ІМЕНІ ЯНА ДЛУГОША М. ЧЕНСТОХОВА

На факультеті української філології відбулося засідання круглого столу в рамках перебування в нашому університеті польської делегації Академії імені Яна Длугоша з м. Ченстохова у складі професора, доктора габілітованого, директора Інституту польської філології Адама Реґєвіча та професора Кшиштофа Чайковського.

Гості разом із деканом факультету української філології, доктором педагогічних наук, професором Валентиною Коваль в ході спілкування із філологами обговорювали перспективи спільних проектів у галузі слов’янської філології, які реалізовуватимуться під егідою відповідних міністерств Польщі та України.

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО-2017 З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

На базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини відбувся тренінг «Підготовка до ЗНО-2017 з історії України», учасниками якого стали учні 11-х класів шкіл м. Умань та Уманського району, студенти коледжів, училищ та навіть гості з сусідніх областей. Розглянуті особливості та структура тестового зошита з історії України, проаналізовано помилки, яких учасники тестування допускаються найчастіше та надано поради щодо їх уникнення.

Помічник ректора УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Цимбал-Слатвінська ознайомила присутніх з правами та обов’язками учасника тестування, наголосила на цьогорічних змінах в проведенні ЗНО. Також Світлана Володимирівна розповіла про визначення ваги бала мінімально підготовленого абітурієнта, ознайомила вступників 2017 року з правилами прийому до навчальних закладів  та побажала успішного проходження усіх етапів вступу на омріяну спеціальність: від відмінного складання ЗНО до не менш успішного завершення вступної кампанії.

ПЕРСПЕКТИВИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч з учасниками академічної мобільності та презентація нових можливостей навчання за кордоном.

Захід відкрила та провела координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Сушкевич, яка окреслила перспективи участі у програмах академічної мобільності в Португалії, Польщі, Китаї, Угорщині, а також новий напрямок навчання за програмою «Mevlana» в Туреччині.

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться ряд тематичних заходів.

Навігація
Профіль