Навігація
Профіль

«ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ» ВІДБУЛАСЯ В УДПУ

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи Уманського міського центру зайнятості та за підтримки Черкаського регіонального центру зайнятості, Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України відбулася «Ярмарка вакансій».

На «Ярмарку вакансій» завітали представники відділів освіти Уманської та Христинівської районних державних адміністрацій Черкаської області, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, Ладижинського НВК №1 та ряду дошкільних навчальних закладів м. Умань.

НАША СТУДЕНТКА ІВАННА НЕНИЧ ПЕРЕМОГЛА У МЕТАННІ МОЛОТА НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іванна Ненич посіла І місце на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи бронзового призера Олімпійських ігор-1996 з метання молота Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Змагання проводились на стадіоні «Сокіл» в місті Умань та були календарним видом програми змагань на 2017 рік. Участь в змаганнях взяло майже 100 спортсменів з різних куточків України. Цікаво, що засновником змагань є випускник нашого університету Олександр Крикун, який  надав переможцям турніру кубки, а також започаткував грошові винагороди у розмірі 2000 гривень кожному, хто виконає норматив на чемпіонат світу в Лондон. Щоправда, призовий фонд так і залишився не розіграним.

ІСТОРИКИ УДПУ ВІДЗНАЧИЛИ 200-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ КОСТОМАРОВА

Кафедра історії України та науково-дослідна лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини» провели Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Апостол кращої долі України»: до 200-річчя з дня народження М.І. Костомарова». Історичний факультет не міг обійти увагою цю дату, адже ім’я Миколи Костомарова добре відоме, а одну із попередніх ювілейних дат від дня його народження за рішенням ЮНЕСКО широко відзначено у всьому світі.

Під час роботи конференції, у якій активну участь взяли викладачі, аспіранти, магістранти та студенти, висвітлено багатоманітні напрями громадсько-політичної та культурної діяльності українського історика, письменника, публіциста, критика, етнографа і фольклориста, одного з перших українських літературних критиків.

ОДЯГНІТЬ ВИШИВАНКУ: ПІДТРИМАЙТЕ ЄДНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

В третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки – не офіційне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню українського народу. Вишиванка є оберегом, справжнім символом краси та щасливої долі.

СВЯТО ГЕОГРАФІЇ В УДПУ

На природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася яскрава подія – Перший регіональний фестиваль географії «Уманський меридіан», організатором якого виступила кафедра географії та методики її навчання. Участь у заході, мета якого полягала у популяризації географічної науки серед учнівсько-студентської молоді, взяли учні загальноосвітніх шкіл регіону.

Програма фестивалю складалася з двох етапів. Свою ерудицію в галузі географічних знань, кмітливість, креативність, вміння працювати в команді, лідерські якості учні мали змогу продемонструвати під час інтелектуально-розважальної гри «Супер-гео».

ЗДОРОВЕ СУСПІЛЬСТВО ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ЩАСЛИВОЇ ТА ЗДОРОВОЇ СІМ’Ї

До Міжнародного дня сім’ї та до Дня матері на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся виховний захід «Моя мама. Моя сім’я». Гостями заходу були вихованці дитячого будинку сімейного типу та батько-вихователь із села Громи Уманського району Микола Рудник.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Шановні викладачі, студенти, співробітники! 17 травня о 15.00 у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань" відбудеться відкриття виставки творчих робіт викладачів і студентів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Навігація
Профіль