Навігація
Профіль

СТРІТБОЛ – ВПЕРШЕ НА ЧЕРКАЩИНІ

Жіноча та дві чоловічі збірні команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь Універсіаді Черкаської області - у поєдинках з баскетболу 3х3 «стрітбол». Потрібно наголосити, що ці змагання вперше в історії спорту у нинішньому році були включені в програму XV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Вони пройшли у спортивній залі Черкаського державного технологічного університету.

З ОЧІКУВАННЯМ ДОБРА І ЗЛАГОДИ У РОДИНАХ, МИРУ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ У ДЕРЖАВІ ТВОРИЛИСЬ ВЕЛИКОДНІ ВИРОБИ

Творити вироби до Великодня своїми руками. Яке ще заняття може бути більш захоплюючим і приємним напередодні одного з найсвітліших свят — Великодня?!

Розділити особливі емоції, пов’язані з підготовкою до свята вирішили і студенти факультету фізики, математики та інформатики, провівши майстер-клас по виготовленню Пасхальних прикрас. Секретами простого і водночас вишуканого декору великодніх яєць поділилась студентка 5 курсу Анастасія Куріч.

ВЕЛНЕС-ТРЕНІНГ «ЗАРЯДКА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я»

Здоров'я – найбільша людська цінність. Попри всі складності нашого буття кожен повинен свідомо ставитися до власного здоров'я, берегти найдорожчий скарб у житті, адже недарма у народі кажуть, що за гроші здоров'я не купиш!

Співробітники читального залу №1 УДПУ імені Павла Тичини Олена Усатюк та Віталія Прокопчук організували велнес-тренінг «Зарядка для здоров'я», що надало прекрасну можливість самим бібліотекарям, студентам різних факультетів та усім бажаючим відірватися на хвилинку від рутинної роботи та зробити декілька веселих рухів під музику для підтримання своєї фізичної форми.

МИ ЗА ЧИСТУ ПЛАНЕТУ!

«Ми за чисту планету!» Під таким девізом пройшло прибирання на факультеті фізики, математики та інформатики.

Розуміючи власну важливість у житті університету, майже кожного дня студенти докладають зусиль заради чистоти, порядку. Турбуючись про чистоту та порядок на факультеті, кожен студент за бажанням у вільний від навчання і життєвих турбот час долучається до суботників. У черговий раз суботник по благоустрою та поліпшення стану території факультету фізики, математики та інформатики відбувся напередодні світлого свята Великодня. Студенти на чолі зі своїми кураторами та адміністрацією факультету плідно працювали як на прилеглій території, так і в всередині навчального корпусу №2.

НАШІ СТУДЕНТИ ВИБОРОЛИ ІІІ МІСЦЕ ТА ДИПЛОМИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в Першій Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Хореографія», яка відбулася на базі ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». У змаганнях взяли участь студенти із 12 вищих педагогічних навчальних закладів України.

Захищали честь нашого університету студенти 3 курсу Тетяна Курудімова та Максим Свистун, студентка 4 курсу Анастасія Покропивна та студент 5 курсу Олександр Піщаний. Усі вони відмінно навчаються, беруть активну участь у громадському житті університету, є учасниками народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» та народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина». Кожен із учасників олімпіади – неповторна, яскрава, креативна, ініціативна особистість.

УНІВЕРСИТЕТ – АКТИВНИЙ УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Понад три тисячі студентів, науково-педагогічних працівників та співробітників нашого університету взяли участь в екологічній акції «За чисте довкілля», яка пройшла у рамках Всеукраїнських заходів до Дня довкілля

Представники всіх факультетів та Інституту наводили чистоту і порядок в місті та на території університету та інших об’єктах, займалися ліквідацією несанкціонованих звалищ сміття, висаджували саджанці дерев, кущів тощо.

УДПУ ПІДТВЕРДИВ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЛІДЕРА ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ» ТА ЗДОБУВ ГРАН-ПРІ У ДВОХ НОМІНАЦІЯХ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА – 2017»

6-8 квітня 2017 року у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

У ході виставок протягом трьох днів були представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі, серед яких і Уманський державний університет імені Павла Тичини. Виставки традиційно були найбільшим заходом в Україні, присвяченим широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі безпосередньо могли поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Навігація
Профіль