Навігація
Профіль

СТУДЕНТИ-ФІЛОЛОГИ ЗРОБИЛИ СВЯТО ВИХОВАНЦЯМ ЛАДИЖИНСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ

Студенти та викладачі факультету української філології УДПУ за кількарічною традицією у день Миколая та напередодні Новорічних та Різдвяних свят з подарунками та концертною програмою завітали до Ладижинського дитячого будинку.

Його вихованці з нетерпінням чекали на візит, адже вони вважають студентів своїми друзями і були щасливі знову їх побачити. Приїздити до дитбудинку та приносити радість дітям – це не менше задоволення і для самих студентів.

МІСЬКРАЙОННИЙ УЧНІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ З ПСИХОЛОГІЇ

В УДПУ відбувся міськрайонний учнівський фестиваль з психології «Психологія в моєму житті від А до Я», у якому взяли участь команди Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 імені Миколи Бажана, Уманського Навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Дошкільний навчальний заклад», Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області.

Під час фестивалю учасники поринули у світ психології, яка завжди була, є і буде невід’ємною частинкою життя кожної людини. Вона супроводжує нас протягом всіх вікових періодів та життєвих ситуацій.

НАУКОВИЙ КІНОЗАЛ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Рада молодих науковців факультету соціальної та психологічної освіти з метою популяризації вивчення та вдосконалення рівня оволодіння англійської мови організовувала перегляд наукового фільму англійською мовою, адже вчити мову можна не лише за підручниками, а й інтерактивно.

Студенти переконалися, що дуже корисно дивитися фільми в оригіналі. Стрічки, зняті англійською мовою, дозволяють закріплювати отримані знання на курсах чи при самостійному її вивченні та для вдосконалення мовних навичок.

НОВОРІЧНІ ДИТЯЧІ РАНКИ

Веселі й захоплюючі свята для дітей викладачів, співробітників та студентів університету різних вікових категорій влаштували Центр культури та дозвілля «Гаудеамус» (керівник Людмила Гекалюк, режисер Наталія Алексеєва) разом із профкомом університету (голова профкому Валентин Хитрук).

Казкові герої, у яких майстерно перевтілились студенти – учасники народного театру драми та комедії, створили для маленьких гостей святкових новорічних ранків яскраве феєричне дійство. Дід Мороз, його онука Снігуронька та інші лицедії біля красивої та чепурної новорічної ялинки проводили з дітьми цікаві конкурси, гралися в захоплюючі ігри.

СТУДЕНТИ ТА БІБЛІОТЕКАРІ СТВОРИЛИ АВТОРСЬКІ НОВОРІЧНІ ЛИСТІВКИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ

Працівники бібліотека УДПУ імені Павла Тичини спільно із студентами факультету соціальної та психологічної освіти організували  майстер-клас «Новорічна листівка для дітей із дитячих будинків», який провела випускниця факультету мистецтв Наталія Ліщук.

ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ОБГОВОРИЛИ ЧЛЕНИ СНТ ТА ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ Й ОСВІТНЬОЇ ІНТЕГРАЦІЇ «БЕЗ БАР’ЄРІВ»

Студентське наукове товариство факультету соціальної та психологічної освіти спільно з Центром соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» організувало та провело науково-практичну прес-конференцію: «Інклюзивна освіта: теорія, методика, практика» (модератор заходу Альона Завалко).

У вступному слові кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко наголосила на важливості інклюзивної освіти в Україні, розповіла про перспективи його розвитку та проблеми становлення.

РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА

На факультеті української філології відбувся регіональний конкурс з українознавства, на якому результати своєї наукової та пошуково-дослідницької роботи представили учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Уманського, Христинівського, Жашківського, Звенигородського районів Черкаської області.

Координатор конкурсу - кандидат педагогічних наук, доцент Валентина Гончарук привітала юних українознавців та вказала на особливості цьогорічного конкурсу, а у вітальному слові завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, кандидат педагогічних наук, професор Наталія Сивачук звернула увагу присутніх на необхідність дослідження безцінної культурної спадщини Черкаського регіону, збереження багатої фольклорної пам’яті, плекання в серці кожного любові до України.

Навігація
Профіль