Навігація
Профіль

В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ МОЖНА ЗДОБУТИ ДОШКІЛЬНУ ТА СПЕЦІАЛЬНУ ОСВІТУ

Факультет дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету є регіональним центром підготовки педагогічних кадрів для національної системи освіти України. Спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, не лише перспективні, а й стратегічно необхідні. Студенти факультету засвоюють знання із різних галузей педагогіки з методиками, психології, медицини; набувають практичних навичок методичної роботи з дошкільного, початкового виховання, з логопедії, корекційної психопедагогіки, спеціальної та практичної психології, організації гурткової роботи тощо.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ДОЗВОЛИЛО ВСТУПНИКАМ ПОДАВАТИ ЗАЯВУ ТА ДОКУМЕНТИ В ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ

Відповідно до листа МОН України від 14.07.2017 № 1/9-395 “Щодо умов прийому” (завантажити) з 15 липня 2017 року абітурієнт може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника.

Відповідне рішення ухвалено Міністерством у зв’язку із проблемами у роботі системи електронного вступу, що пов’язано із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників.

В УДПУ ПРАЦЮВАЛА АВТОРСЬКА ШКОЛА АКАДЕМІКА НАПН УКРАЇНИ ТАМАРИ ЯЦЕНКО

Чергова літня авторська школа академіка Національної академії педагогічних наук, доктора психологічних наук, завідувача кафедри глибинної корекції і психолого-соціальної реабілітації, професора ЧНУ Тамари Яценко завершила свою роботу. Навчання психологів проходило на базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Унікальний в своєму роді метод глибинної психокорекції академіка Тамари Яценко вже знайшов багатьох прихильників і послідовників. Традиційно цікава та змістовна програма авторської школи Тамари Семенівни цього року зібрала зацікавлених дослідників людської психіки не лише з України, а й інших країн. Серед учасників школи були молоді та досвідчені викладачі психології, практичні психологи, бойові психологи зони АТО, представники волонтерських міжнародних та українських організацій з надання реабілітаційної допомоги та ін.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАПРОШУЄ ЗДОБУТИ ЯКІСНУ ПЕДАГОГІЧНУ ОСВІТУ

Факультет фізичного виховання, що функціонує в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини як окремий структурний підрозділ з 2007 року, нині активно розвивається та удосконалюється. На факультеті склалася чітка система і традиції удосконалення спортивної майстерності студентів, підготовки їх до участі в спортивних змаганнях різного рівня.

Факультет здійснює якісну підготовку висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 014.11 Середня освіта. Фізична культура, які поєднують у собі професійні знання, ділові якості та здатності розв’язувати проблеми сучасної науки й практики з високою культурою та громадською свідомістю.

ВІТАЄМО БУХГАЛТЕРІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Це свято відповідальних і сумлінних людей, які своєю щоденною копіткою працею забезпечують фінансово-економічну діяльність на будь-якому підприємстві, установі та в державі в цілому.

Найщиріші слова привітань з нагоди професійного свята адресуємо сьогодні бухгалтерам нашого університету. Висловлюємо подяку і шану за вашу скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається ще й найвищими моральними якостями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Ваш високий професіоналізм є основою і підґрунтям фінансового благополуччя всього трудового колективу, а отже і кожного з його членів.

БАЖАЄТЕ ПОЄДНАТИ ЦІКАВЕ НАВЧАННЯ, ВИЇЗНІ ФАХОВІ ПРАКТИКИ, ҐРУНТОВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ЕКСКУРСІЇ? ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЧЕКАЄ НА ВАС

Природничо-географічний факультет є одним із найстарших та потужних в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Маючи сучасну матеріально-технічну базу, якісний науково-педагогічний склад нині факультет пропонує абітурієнтам здобути ґрунтовну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним ступенем «Бакалавр» та ступенем «Магістр» на денній та заочній формах навчання.

ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Професія вчителя початкової школи – одна з найшанованіших, найпочесніших і найвідповідальніших. Можна сказати, що початкова освіта забезпечує загальний розвиток дитини, вміння впевнено читати, знати основи арифметики; формує первинні навички користування книгою та іншими джерелами інформації, загальні уявлення про навколишній світ, основи гігієни, сприяє виробленню перших трудових навичок.

Навігація
Профіль