Навігація
Профіль

НАШІ ПЕРЕМОГИ

Щиро вітаємо студента 4 курсу економічного факультету Юрія Бобонича та його наукових керівників – д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Музиченка Анатолія Степановича і к.е.н., професора кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Рєзнік Надію Петрівну з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Інвестування".

СВЯТО «ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ»

1 квітня на природничо-географічному факультеті традиційно проходиться Свято зустрічі птахів. Цього року захід проводився спільно з науково-дослідною лабораторією «Екологія і освіта» університету, також активну участь взяли вчителі та учні загальноосвітньої школи №8 міста Умань.

УСНИЙ ЖУРНАЛ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

У читальному залі №1 університету 30 березня відбувся тематичний захід «Людське життя – основна цінність демократичного суспільства». Працівники бібліотеки разом зі студентами природничо-географічного факультету намагались донести слухачам думку про те, що саме через сім’ю ми, діти, входимо в суспільство. У сім’ї нам вручають естафету досвіду поколінь, котру повинні нести далі та передати майбутнім поколінням. Важливо, що закладає в дитину сім’я, те й отримує.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПЕДАГОГІКА» ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

5–6 квітня 2011 року в рамках ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» відбудеться ІІІ студентська наукова інтернет-конференція «Актуальні проблеми педагогічної теорії та практики у студентських наукових дослідженнях». Запрошуємо студентів університету та учасників Олімпіади до обговорення і наукової дискусії на сайті «Педагогіка – це твоє!» (www.zag-pedagogika.at.ua).

ПЕРЕМАГАЄМО ЗНАННЯМИ

Щиро вітаємо студентку економічного факультету Ганну Рак та її наукового керівника к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Загарій Віту Клавдіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом "Економіка підприємства та управління виробництвом" та отриманням диплому 3-го ступеня.

ДНІ НАУКИ НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Дні науки на економічному факультеті університету розпочалися з проведення 24 березня 2011 року Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реформування економіки України: стан та перспективи».

УДПУ – ЕПІЦЕНТР КРАСИ ТА ІНТЕЛЕКТУ

У народі кажуть, що краса врятує світ. Якщо Ви бажаєте в цьому переконатися, то запрошуємо Вас відвідати справжнє феєричне шоу «Міс УДПУ – 2011», яке відбудеться 28 березня о 16.00 в актовій залі нового корпусу. Ви матимете можливість опинитися в епіцентрі краси та інтелекту. Приготуйтесь до позитивних емоцій!

Навігація
Профіль