Навігація
Профіль

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дорогі друзі!

Щиро вітаю викладачів, студентів, усіх, хто пов’язав свою долю з освітою та наукою, з Днем знань.

Особливі мої вітання – першокурсникам, які стали студентами УДПУ. Ви зробили правильний вибір, і колектив закладу докладе всіх зусиль, щоб переконати вас у цьому. Наша Альма матер – один з кращих педагогічних університетів України, славна історія якого розпочалася 80 років тому, а сьогодення наповнене вагомими здобутками на теренах освіти і науки. Високий науковий авторитет колективу університету, якість освітніх послуг, які надає наш навчальний заклад, перетворили колишній Інститут соціального виховання у центр освіти, науки і культури регіону.

Бажаю всьому колективу університету міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у роботі та навчанні.

 

З повагою,

в. о. ректора

Побірченко Н.С.

     

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до відома викладачів, студентів та співробітників університету інформацію про заходи, які проводитимуться у навчальному закладі у зв’язку з початком нового навчального року.

30 серпня – розширене засідання Вченої ради університету (10.00, актова зала, корп. №3).

31 серпня ритуал урочистої Посвяти першокурсників у студенти УДПУ. Проводиться по інститутах за таким графіком:

Інститут природничо-математичної та технологічної освіти – 11.00, корп. №2;

Інститут соціальної та економічної освіти – 11.00, корп. №3;

Інститут філології та суспільствознавства – 13.00, корп. №3;

Інститут розвитку дитини – 15.00, корп. №3.

1 вересняДень знань. Актові лекції кращих науковців університету (за розкладами факультетів). Екскурсії першокурсників по університету (музей, лабораторії, наукова бібліотека). Випуск святкового номера університетської газети «Педагогічні вісті».

 

Ректорат

ВІТАЄМО ГУРТ «ГОНТА» З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ

У місті Сватове Луганської області 20-22 серпня проходив VІІІ Всеукраїнський фестиваль «Слобожанський спас». У фестивалі взяв участь гурт «Гонта» нашого університету у складі Заслужених працівників культури України Валентина Купчика, Петра Волошина та Василя Семенчука. Як ми і сподівалися, наші аматори народного музичного мистецтва виявилися на висоті, підкорили членів журі і публіку своєю виконавською майстерністю і отримали заслужену нагороду – Гран-прі фестивалю.

Вітаємо наших талановитих колег і зичимо подальших успіхів у пропаганді української народної пісні!

 

Ректорат

Студклуб

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Шановні колеги, дорогі студенти!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з державним святом – ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Зичимо вагомих успіхів у вашій невтомній навчальній та науковій праці задля утвердження молодої держави, динамічного прогресу і процвітання рідної України – країни, з якою кожен з нас пов’язує надії на щасливе майбутнє.

 

Ректорат

Профком

Студрада

УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ ДОДАТКОВИЙ НАБІР

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (IV рівень акредитації)  оголошує додатковий набір:

1. На підготовку фахівців з вищою освітою на денну форму навчання за напрямами освітньо - кваліфікаційного рівня "бакалавр" - з 21 по 23 серпня 2010 року.

2. На перепідготовку (ІІ вищу освіту). Прийом документів проводиться до 23 серпня 2010 року, вступні випробування з 25 серпня 2010 року.

Прогнозована вартість навчання у 2010–2011 навчальному році становить від 3500 грн.
Адреса університету: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 2.

Телефони для довідок: (04744) 5–05–08; 5–22–49; 3–45–82

Ліцензія АВ-482887 МОН України від 30.09.2009 р.


ПОБІРЧЕНКО Н.С. ПРИЗНАЧЕНО ВИКОНУЮЧОЮ ОБОВ’ЯЗКИ РЕКТОРА УДПУ
Сьогодні, 03.08.2010 року, відбулося зібрання трудового колективу університету, на якому перший заступник Міністра освіти і науки України Борис Михайлович Жебровський ознайомив присутніх з наказом МОН України №311-к від 02.08.2010 року про призначення доктора педагогічних наук, професора Побірченко Наталії Семенівни виконуючою обов’язки ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з 2 серпня 2010 року.

Високий гість привітав Наталію Семенівну з відповідальним призначенням, побажав їй і всьому колективу університету успіхів у роботі і коротко розповів про ті кроки, які планує здійснити МОН України щодо реформування освітянської галузі.


НОВИНИ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ УНІВЕРСИТЕТУ

У читальному залі №1 (центральний корпус) Наукова бібліотека проводить виставку-реквієм «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 69-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни (з 15 по 24 червня 2010 р.)

22 червня 2010 р. о 10 00 у читальному залі №3 відбудеться тематична радіопередача «День пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні».

Навігація
Профіль