Навігація
Профіль

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ КОРПУСУ МИРУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Факультет іноземної філології приймав гостя із США, представника Корпусу Миру в Україні Пола Мадругу. Програма дводенного візиту передбачала проведення Круглого столу на тему «American Tourism», за участю магістрантів факультету та засідання Клубу європейських мов, на якому студенти мали можливість поспілкуватись із носієм американського варіанта англійської мови та взяти участь у дискусії, присвяченій питанням міжкультурної комунікації та міжетнічної толерантності.
ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ

З 21 по 28 листопада 2011 р. в корпусі № 3 (поруч з читальною залою) проходить книжкова виставка, приурочена трагічній сторінці у житті нашої країни і всього людства − Дню пам’яті жертв голодомору. Організовано експозицію «Свіча пам’яті» та відкритий перегляд книг, документів, матеріалів, фотодокументів, світлин, які засвідчують цю страшну сторінку історії українського народу.


ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСИДЕНТСЬКИЙ РУХ В СРСР: ПОГЛЯД ІЗ СЬОГОДЕННЯ»

18 ЛИСТОПАДА 2011 року на базі історичного факультету УДПУ відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ДИСИДЕНТСЬКИЙ РУХ В СРСР: ПОГЛЯД ІЗ СЬОГОДЕННЯ» (до 90-річчя від дня народження видатного вченого і громадського діяча А. Д. Сахарова). Організатором наукового зібрання виступила кафедра всесвітньої історії та правознавства (зав. кафедри Дудник О. В.)


МІЖНАРОДНА НАВЧАЛЬНО-ЛІНГВІСТИЧНА ПРОГРАМА S.A.M.E.D.I

Із 21 жовтня по 2 листопада 2011 року у рамках міжнародної навчально-лінгвістичної програми S.A.M.E.D.I.: наука, мистецтво, світ, Європа, через відкриття та інновації відбулася поїздка любителів французької мови до Франції.


МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР В РЕЖИМІ ON-LINE В РАМКАХ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: ТЕОРІЯ, СВІТОВИЙ ДОСВІД, ПРОГНОЗ», 16 ЛИСТОПАДА 2011 р.

В рамках Наукової Інтернет-конференції "Мистецька освіта: теорія, світовий досвід, прогноз", що проходить з ініціативи Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності та кафедр мистецько-педагогічного факультету університету на сайті "Педагогіка ? це твоє!" (www.zag-pedagogika.at.ua), 16 листопада 2011 р. відбувся Міжнародний науковий семінар в режимі on-line з учасниками конференції з Бразилії. Зокрема, в обговоренні наукових доповідей взяли участь фоніатори, доктори, педагоги Департаменту "Офтальмології, оторіноларінгології і хірургії голови та шиї" факультету медицини университету Штату Сао Пауло в місті Рібейрао Прето.

ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІЇ СЕМІНАРІВ «ШЛЯХ ДО УСПІХУ» НА БАЗІ ІННОВАЦІЙНОГО БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА.

Для того, щоб випускники нашого університету уже зараз замислювались про своє майбутнє, інноваційний бізнес-інкубатор спільно з кафедрою економіки підприємства та фінансів, організовує систематичні зустрічі студентів з фахівцями різних галузей економіки.

16 листопада до виступу у бізнес-інкубаторі було запрошено генерального директора ТОВ «Гайсинський консервний комбінат» Безницького Володимира Михайловича.


ВИСТАВКА ГРАФІКИ ОЛЬГИ ПІДГОРНОЇ В РАМКАХ УМАНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО БАЛУ 2011

16.11.2011 року в Уманському Будинку культури відбулась виставка графічних робіт Ольги Підгорної, студентки 5 курсу факультету соціальної педагогіки та практичної психології. На виставці презентовано 11 робіт художниці з короткими коментарями. Крім того, у презентації робіт Ольга використала досить цікавий і неординарний підхід для м. Умань – увагу глядачів привертали живі статуї! Це – люди у гримі, перуках, костюмах, котрі майже не ворушаться і стоять, наче статуя чи манекен… Але інколи вони роблять рухи, переводять погляд, видаючи у собі живу істоту. Грим і образи загалом були також створені Ольгою. Живими статуями були актори Уманського самодіяльного народного драматичного театру, актором якого є і сама художниця.


Навігація
Профіль