Навігація
Профіль

ДОБРОЧИННА АКЦІЯ СТУДЕНТІВ У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ

Студенти факультету професійної та технологічної освіти на чолі із заступником декана з виховної роботи доцентом Тетяною Бербец завітали з подарунками до дітей обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації в м. Умань, щоб привітати їх з Новорічними та Різдвяними святами.

Такі візити студентів до закладу вже стали традиційними. Вони намагаються під час відвідин створити щиру й теплу атмосферу у центрі, щоб жодна дитина не була обділена увагою, а відчувала себе потрібною та неповторною. Тетяна Бербец привітала діток з святами, а студенти подарували усім 45 вихованцям притулку омріяні гостинці – сучасний дитячий та підлітковий одяг, іграшки, настільні ігри, шкільне приладдя, солодощі та фрукти. На прохання директора притулку Наталі Бурської викладачі та студенти факультету придбали і подарували такий необхідний, особливо за теперішніх погодних умов, небулайзер (сучасний інгалятор).

ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Відбулось вручення сертифікатів 60 студентам Уманського державного педагогічного університету, котрі з 18 вересня до 19 грудня 2016 року відвідували курси іноземних мов.

Вивчення іноземної мови хоч і нелегка, але надзвичайно цікава та захоплююча справа. У цьому вкотре переконались студенти університету – слухачі курсів іноземних мов, які функціонують при кафедрі іноземних мов факультету іноземних мов. У той час як їхні колеги, друзі, одногрупники розважались вони, не шкодуючи власних зусиль та часу, займались вивченням англійської мови. І от нарешті фініш – вручення сертифікатів.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

З 10 січня розпочинає роботу офіційний центр реєстрації на ЗНО Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно договору про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).

Реєстрація на пробну сесію ЗНО триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Участь у пробній сесії дозволить Вам, шановні вступники, ознайомитись з регламентом роботи пункту тестування; оцінити свої знання; вірно розрахувати час на виконання завдань; успішно підготуватися до основної сесії.

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаю Вас із Різдвом Христовим! 

Із світлими, чистими почуттями та надією в серці кожного року ми очікуємо на це величне християнське свято. Віримо, що Боже благословення обов’язково змінить наше життя на краще, додасть віри і сил, наповнить добром та радістю майбутнє.

Різдвяні свята – це завжди дивовижна пора, що дарує нам приємні відчуття родинного спілкування, любов і затишок, світлі надії та тепло дружніх зустрічей. В ці дні з особливим трепетом у душі відчуваємо велич Віфлеємської зірки та глибинний зміст колядки, що сповіщаютьусьому світу про народження Спасителя.

Тож прийміть найкращі побажання з нагоди Різдва Христового! Нехай цей світлий день принесе мир і стабільність нашій державі, подарує щастя та благополуччя кожній сім`ї. Відчуймо у повній мірі важливість любові, добра та взаєморозуміння. Хай у Ваших душах завжди панує любов, гармонія, піднесений настрій, а запорукою успішних справ та процвітання стануть міцне здоров’я, невичерпна життєва енергія та творче натхнення!

Щасливого Різдва!

 

З повагою

ректор Олександр Безлюдний

ВІТАННЯ СТУДРАДИ

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

У ДЕНЬ 80-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ХУДОЖНИК ІВАН СЕРДЮК ПОДАРУВАВ 25 СВОЇХ РОБІТ ЗЕМЛЯКАМ

У день свого 80-ліття художник, майстер народного мистецтва України, відмінник народної освіти України, колишній викладач УДПУ імені Павла Тичини Іван Сердюк зробив щедрий подарунок землякам — презентував 25 своїх робіт Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань», де відбулося урочисте відкриття його персональної виставки.

Рішення зробити такий щедрий дар співвітчизникам Іван Сергійович озвучив під час офіційної частини заходу. Експозиція виставки до його ювілею має назву «Без верби і калини нема України» і складається з робіт, створених за мотивами віршів і прози Тараса Шевченка та народних пісень, які для митця є невичерпним джерелом натхнення.

Навігація
Профіль