Навігація
Профіль

ОЛЕКСАНДР БЕЗЛЮДНИЙ: «ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ СУЧАСНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

Ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор Олександр Безлюдний розповів кореспонденту обласної газети «Нова доба» Олені Столяр про діяльність, досягнення та перспективи розвитку університету.

Олександр Іванович переконаний, що якісна підготовка фахівців з вищою освітою – основне завдання сучасного університету і УДПУ його успішно реалізує. 

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ІЗ КИЇВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

21 липня із робочим візитом в Уманський  державний педагогічний університет імені Павла Тичини завітав ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій Бошицький. Метою зустрічі Юрія Ладиславовича із ректором УДПУ Олександром Безлюдним стало підписання договору про співробітництво між навчальними закладами у сфері науково-дослідної, освітньої, культурної, виховної та іншої діяльності.

Угода передбачає реалізацію спільних науково-дослідних проектів і розробок, організацію та проведення наукових, науково-практичних, науково-методичних конференцій, семінарів та інших заходів, обмін професійним досвідом тощо.

В УДПУ ТРИВАЮТЬ ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Із 17 по 26 липня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять творчі конкурси, які покликані перевірити та оцінити здібності вступника до творчої діяльності.

АБІТУРІЄНТИ ОБИРАЮТЬ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в розпалі вступна кампанія. Абітурієнти активно щодня подають заяви та документи на різні освітні програми. Географія набору 2017 року доволі широка: окрім Черкаської області, до університету приїжджають вступники із Одеської, Кіровоградської, Вінницької, Київської так ін. областей.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ

До уваги абітурієнтів! Пропонуємо ознайомитися із відповідями на найпоширеніші запитання щодо реєстрації електронних кабінетів вступників та подання заяв, які підготували Міністерство освіти та науки України та Державне підприємство «Інфоресурс».

ЩО ТАКЕ ПЕРЕХРЕСНИЙ ВСТУП?

«Перехресний вступ» вдало застосовується в європейській освітній практиці. Нині цей термін є доволі широко вживаним і в Україні.Та чи розуміють абітурієнти, що дає «перехресний вступ»?

Сутність «перехресного вступу» полягає в тому, що студенти з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра можуть вступати до навчальних закладів за будь-яким напрямом підготовки, навіть якщо він є відмінним від напряму, за яким вони вже здобули освіту.

АБІТУРІЄНТИ! ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ

Державне підприємство «Інфоресурс», яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти, оприлюднило наступне звернення:

«ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалася не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (ВІДСУТНІЙ КОНКУРСНИЙ БАЛ), У ЄДЕБО АНУЛЬОВАНІ.

Навігація
Профіль