Навігація
Профіль

ДИВА ПАРКУ ЩАСЛИВИХ ТВАРИН

Студенти та викладачів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ відвідали неймовірний, сучасний, дивовижний парк щасливих тварин «XII місяців». Так називають зоопарк, розташований на 16 гектарах території неподалік Києва, у с. Демидів Вишгородського району.

Незважаючи на невеликі примхи погоди, всі чудово провели час на свіжому повітрі. Справжні звірі зовсім не такі як на картинках, і особливо яскраві враження від спілкування з ними отримали діти студентів та викладачів.

ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У ДОБРУ СПРАВУ І ОТРИМАЙ 2 ГОДИНИ ДРАЙВУ ТА ЖИВОЇ МУЗИКИ!

Сьогодні о 17:00 в актовій залі нового корпусу УДПУ відбудеться благодійний концерт відомого уманського гурту «КаРаВаН» та володаря багатьох нагород музичних конкурсів та фестивалів - дуету баяністів «SerbianStar» (факультет мистецтв УДПУ). На вас чекає 2 години справжнього драйву від живої музики!!! Кожному слухачеві буде від чого проявити свої почуття та емоції, адже музика гуртів пролягає через людські серця та душі!

НАШІ СТУДЕНТИ УСПІШНО ОПАНОВУЮТЬ ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

Студенти нашого університету успішно опановують педагогічні науки. Члени студентського наукового товариства взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» й здобули заслужені перемоги.

Студентка факультету початкової освіти Карина Мініна представила на конкурс ґрунтовну роботу на тему «Патріотичне виховання молодших школярів засобами художнього краєзнавства» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Наталія Безлюдна). За цю роботу прискіплива й об’єктивна конкурсна комісія визнала Карину Мініну переможцем. Вона нагороджена дипломом І ступеня.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ПІДГОТОВКА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ (МАН)»

На базі факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини для учнів 9-10-х класів загальноосвітніх шкіл м. Умань проведено семінар-тренінг «Підготовка до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (МАН)».

Із вітальним словом до учнів та їх наставників звернулася декан факультету української філології, доктор педагогічних наук, професор Валентина Коваль, яка наголосила на важливості науково-пошукової діяльності, як на початкових етапах – зі шкільної лави, так і в майбутньому – навчальному закладі, здобуваючи омріяну спеціальність.

ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ АТО «ХОРОБРІ СЕРЦЯ»

В актовій залі УДПУ імені Павла Тичини відбулася зворушлива зустріч із воїнами АТО Ігорем Біланом, Максимом Вакуликом, Віталієм Владикою, Олександром Козаченком.

За ініціативи бібліотеки університету та клубу «Бійці мистецтва» (керівник - головний бібліотекар Оксана Ігнатьєва), що створений та функціонує при ній, відбувся захід під назвою «Хоробрі серця», який чітко продемонстрував небайдужість студентства до надважкої ситуації, яка склалася нині у нашій країні.

І МІСЦЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентка ІІІ курсу історичного факультету Наталія Вершигора посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з історичних наук, що відбувся в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. Сковороди». Підготовку студентки до конкурсу здійснювала доктор історичних наук, професор Тетяна Кузнець.

Ця заслужена перемога вписала ще одну яскраву сторінку у славу нашого університету. Вітаємо переможницю та її наукового керівника із досягненням та бажаємо, аби дружні привітання додали їм життєвої наснаги, подальших наукових здобутків, щоб життя було сповнене подальших перемог і здійснених мрій!

В УДПУ ВІДБУВСЯ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

З вітальним словом до його учасників звернулась заступник голови оргкомітету конкурсу, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ, кандидат історичних наук, професор Владилена Сокирська.

Навігація
Профіль