Навігація
Профіль

НЕ ЗАБУДЕМО ПРО ПРИНЕСЕНІ ЧАЕС ВТРАТИ, ЯКІ НЕ ВИМІРЮЮТЬСЯ У ГРОШОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ: НЕНАРОДЖЕНІ ЖИТТЯ ТА НАЗАВЖДИ ПІДІРВАНЕ ЗДОРОВ’Я

На історичному факультеті УДПУ імені Павла Тичини студентський актив під керівництвом заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко та викладача кафедри історії України Ігоря Опацького провели вечір-реквієм, приурочений 31-й річниці Чорнобильської трагедії.
Модераторами заходу стали студенти І та ІІІ курсів Максим Стангріт та Вікторія Юрченко. З цікавими і змістовними доповідями виступили Анюта Радчук, Євгенія Лобунець, Станіслав Блажчук та Наталія Коваль.

ЗБІРНА КОМАНДА ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВДРУГЕ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КУБКА РЕКТОРА

24 та 25 квітня на спортивному майданчику університету відбулись змагання з міні-футболу на Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Даний турнір був започаткований минулого року і буде традиційним для нашого університету. Про це під час нагородження переможців наголосив ректор університету, професор Олександр Безлюдний.

УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – УЧАСНИК ХХІІ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ВИСТАВКИ

Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на обласній виставці, очолювана начальником Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Людмилою Гекалюк, взяла участь у ХХІІ обласній педагогічній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Форум педагогічних технологій, що розпочав свою роботу 25 квітня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, став для педагогічної громадськості важливим щорічним заходом, спрямованим на розвиток професіоналізму педагогічних працівників області, удосконалення регіональної системи освіти, популяризацію кращого освітянського досвіду та впровадження новітніх ідей у педагогічну практику.

ВИНАХІД КОЛЕКТИВУ АВТОРІВ УДПУ ВИЗНАНО КРАЩИМ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Одним з лауреатів конкурсу «Винахід року – 2016» став викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв, який очолив творчий колектив з розробки винаходу «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор», на який був отриманий патент.

У Міжнародний день інтелектуальної власності в Києві в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася церемонія вручення нагород «Винахід року – 2016». Дійство почалося із виставки інноваційних військових розробок. Також були представлені розробки винахідників, що отримали дипломи «Винахід року – 2016».

МИ ПАМ’ЯЄМО ЧОРНОБИЛЬ!

Викладачі та студенти УДПУ взяли участь у мітингу пам’яті з нагоди 31-ої річниці Чорнобильської катастрофи, який відбувся 26 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобиля у м. Умань. Разом із керівництвом міста, членами громадської організації «Союз Чорнобиль України», посланцями волонтерських організацій та громадськості, працівниками установ та підприємств міста представники нашого університету поклонилися пам’яті тих, хто ціною свого життя врятував світ від ядерної катастрофи.

КОНКУРС КРАСИ ТА ГРАЦІЇ «МІС ФПО 2017»

Конкурс краси та грації «Міс факультету початкової освіти - 2017» вкотре довів, що нині, як і здавна, Україна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Саме такими рисами наділені і дівчата, які взяли участь у конкурсі.

Справжніми експертами дівочої краси було високоповажне журі: депутат Уманської міської ради Олександр Свідзерський, голова Уманської міської організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Олександр Забожчук, підприємець Юрій Тарногурський, фотограф та відео-оператор «Лідер студії» Дмитро Ростиславович, адміністратор DjcafeIksia Анастасія Белоус та голова журі – декан факультету початкової освіти Борис Якимчук. Після кожного конкурсу члени журі оцінювали виступи конкурсанток за 5-бальною шкалою.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо. Цю народну мудрість доводиться усвідомити кожному, хто стикається із проблемами зі здоров’ям. З розумінням того, що найбільшою цінністю в житті людини є міцне здоров’я, небайдужі люди допомагають ближнім. Сьогодні такої допомоги потребують ті, кого ви можете знати, їх близькі люди.

19-річний студент факультету професійної та технологічної освіти Віталій Мовчанюк другий місяць знаходиться на лікуванні після отримання важкої черепно-мозкової травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. На його лікування потрібні великі кошти. Поповнивши вкрай виснажений дороговартісним лікуванням бюджет сім’ї, ви можете врятувати молоде життя студента.

Навігація
Профіль