Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.03
Флешмоб «Тризуб гуртує»
22-25 березня 2018 року проходить всеукраїнський флешмоб «Тризуб гуртує», який присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік). Захід передбачає розміщення на своїх сторінках у Фейсбук світлин із зображенням Державного Герба України та подальшу публікацію цих світлин на новоствореній сторінці #Тризубгуртує (facebook.com). Зображення тризуба на світлині може бути у будь-якій формі – фотографування на фоні Герба; тримання в руках аркуша із зображенням державного символа України; закріплений значок на одязі; одяг із зображенням тризуба, самоорганізація певної кількісті осіб в утворенні зображення тризуба, зображення Державного Герба України тощо. На світлинах обов’язково має бути зазначено місце та країну, де вона зроблена, а також додано хештег #Тризубгуртує. Просимо підтримати зазначену ініціативу «Тризуб гуртує» з 22 березня 2018 року у соціальній мережі Фейсбук, та, у разі можливості, залучити до її проведення друзів.
Флешмоб «Тризуб гуртує»
24.03
Година Землі
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до міжнародної акції "Година Землі", яка відбудеться 24 березня 2018 року на території корпусу №3 УДПУ імені Павла Тичини з 20.00 до 21.00. При собі мати засоби освітлення (свічку, ліхтарик та інші освітлювальні прилади).
Година Землі
25.03
Творчий конкурс авторської колискової пісні
Увага! Стартує новий творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.
Творчий конкурс авторської колискової пісні
26.03
Інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр»
З нагоди Міжнародного дня театру 26 березня в читальному залі №2 протягом дня діятиме інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр». Запрошуємо усіх бажаючих торкнутися глибин особистості Богдана Сильвестровича та його любові до театру, яку він проніс через життя.
Інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр»
26.03
Міс факультету соціальної та психологічної освіти
26 березня о 14.30 в актовій залі УДПУ відбудеться конкурс краси "Міс факультету соціальної та психологічної освіти".
Міс факультету соціальної та психологічної освіти
27.03
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)
27– 29 березня 2018 року на базі факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання). 27 березня – заїзд та реєстрація учасників Конкурсу (301 ауд., навчальний корпус № 3); 28 березня о 10.00 – урочисте відкриття ІІ туру Конкурсу та підсумкова науково-практична конференція (407 ауд., навчальний корпус № 3); 29 березня о 10.00 – нагородження переможців, закриття Конкурсу (407 ауд., навчальний корпус № 3).
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)
27.03
Засідання вченої ради
27 березня о 13.00 в конференц-залі відбудеться засідання вченої ради УДПУ. Порядок денний: 1. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКТОРСЬКИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ В УНІВЕРСИТЕТІ. ДОП.: КОМАРОВА З.І. – директор Центру забезпечення функціонування системи управління освітньої діяльності. 2. ПРО СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ В ПІДРОЗДІЛАХ УНІВЕРСИТЕТУ. ДОП.: КОЛІСНИК В.Г. – інженер з охорони праці. 3. ПРО ВИКОНАННЯ УХВАЛИ ВЧЕНОЇ РАДИ. Про якість викладання хімічних дисциплін кафедри хімії, екології та методики їх навчання (протокол № 3 від 31 жовтня 2017 р.). ДОП.: ГОРБАТЮК Н.М. – заступник завідувача кафедри хімії, екології та методики їх навчання. 4. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМ ДИСЕРТАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. ДОП.: ШУЛЯК С.А. – учений секретар. 5. ПРО РЕКОМЕНДУВАННЯ ДО ДРУКУ ПРАЦЬ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ. ДОП.: ШУЛЯК С.А. – учений секретар. 6. РІЗНЕ.
Засідання вченої ради
27.03
Містер факультету соціальної та психологічної освіти
27 березня о 15.00 в актовій залі УДПУ відбудеться конкурс "Містер факультету соціальної та психологічної освіти".
Містер факультету соціальної та психологічної освіти
28.03
Фестиваль "Студентська весна"
28 березня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться фестиваль студентської творчості "Студентська весна". Запрошуються усі бажаючі.
Фестиваль "Студентська весна"
28.03
Круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти
28 березня о 16.00 в конференц-залі УДПУ відбудеться круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти за участю генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олега Шарова. Запрошуються запрошуються керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні працівники та студенти УДПУ імені Павла Тичини, а також представники закладів вищої освіти регіону, обласних районних, міських управлінь освіти, закладів професійно-технічної, загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти.
Круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти
29.03
Конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018»
29 березня о 12.50 в 401 ауд. корпусу №3 відбудеться конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018».
Конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018»
21.04
І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018"
21 - 22 квітня 2018 року в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018". Запрошуємо до участі.
І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018"
24.04
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології"
24-26 квітня 2018 року на базі факультету професійної та технологічної освіти УДПУ відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології".
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології"
26.04
Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь»
26 квітня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Одинадцята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь». Запрошуємо студентів взяти участь у наукововму заході.
Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь»
28.04
Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018"
28 - 29 квітня 2018 року в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018". Запрошуємо до участі.
Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018"


Новини наших сайтів
15.02
Історичний факультет

    Шановна громадо історичного факультету!Деканат і Студентська рада щиро вітає Вас з Днем Святого Валентина! Хочеться вірити, що всі закохані на факультеті знайдуть свою половинку, а тим, в яких серце ще не визначилось, бажаємо добра, теплоти і віри, що це обов’язково станеться! [...]
ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ
15.02
Бібліотека університету

На сайті з’явилися нові надходження до фондів бібліотеки за січень 2018 року. Нові надходження [...]
Нові надходження до бібліотеки
15.02
Факультет соціальної та психологічної освіти

12 лютого 2018 року відбулося відкрите заняття з педагогіки доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Осадченко Інни Іванівни для студентів ІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти. Тема лекції «Методи та засоби навчання». На занятті було розглянуто сутність понять «ме [...]
Відкрите заняття з педагогіки на тему: «Методи та засоби навчання»
15.02
Факультет дошкільної та спеціальної освіти

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 13 лютого відбулась зустріч із Героєм України, громадським та політичним діячем, колишнім політв’язнем Левком Лук’яненком. Окрім […] [...]
В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ЛЕВКОМ ЛУК’ЯНЕНКОМ
15.02
Факультет професійної та технологічної освіти

    П’ятнадцятого лютого – свято Стрітення, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор», яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового. [...]
Стрітення Господнє
15.02
Факультет фізичного виховання

До уваги студентів та усіх бажаючих На базі тренажерного залу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводиться набір в групи занять з аеробіки та атлетизму. Заяви можна подати до 23 лютого 2018 року (каб. 230а., факультет фізичного виховання). За більш детальною інформацією звертатись до лаборанта ? [...]
Оголошення
15.02
Факультет фізичного виховання

3-4 лютого в Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді та чоловіків, участь у якому взяли Уманські боксери , боксерського клубу «Ринг», серед яких був студент V курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Смирнов Андрій. У підсумку Андрій [...]
ПЕРЕМОГА У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ
15.02
Студентський портал

Той самий текст у «блогах», про який ти будеш згадувати із вдячністю Людина інстинктивно вважає важливою метою справити враження на будь-кого під час першої зустрічі. Особливо якщо цей «будь-хто» – твій викладач, який виставлятиме справедливу оцінку за іспит. Або закриватиме очі, коли побачить, як ти списуєш. Колись давно я пр? [...]
Причарувати викладача: методи спецслужб
14.02
Факультет фізики, математики та інформатики

На факультеті фізики, математики та інформатики цікаво та весело відсвяткували День Закоханих. Всі бажаючі мали змогу признатись в коханні, написати побажання чи порадувати свою половинку приємними компліментами за допомогою «Дерева кохання» яке виросло на факультеті за допомогою старань студентки ІІ курсу Мельник Роксол? [...]
День Святого Валентина на ФФМІ
14.02
Факультет мистецтв

13 лютого в картинній галереї відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Уманська коляда – 2018», який проходив з 1 по 21 січня 2018 року. Уже вкотре конкурс відбувається з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати ук? [...]
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Соціальна робота». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою соціального працівника в пенітенціарних службах. Одним із напрямів підготовки фахівців соц? [...]
СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ПЕНІТЕНЦІАРНИХ СЛУЖБАХ
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога в банку. Психолог в банку займається безпосередньо самим персоналом. У його обов’язки [...]
Психолог, що працює з персоналом банку
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Враховуючи поширення самогубств серед неповнолітніх та молоді у зв’язку з поширенням у соціальних мережах нової суїцидальної квестової гри «Червона сова», викладачами кафедри психології було проведено психолого-профілактичну бесіду «Профілактика залучення учнівської та студентської молоді до небезпечних квестів («Че [...]
Профілактика залучення учнівської та студентської молоді до небезпечних квестів («Червона сова»)»
02.01
Природничо-географічний факультет

Шановний Сергій Григорович! Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм! Зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Бажаємо нових здобутків, незгасаючої енергії та невтомності. Нехай здійснюються всі Ваші мрії і сподівання, втілюються в життя нові педагогічні ідеї і задуми, а поруч у житті, як вірні супутники, завжди [...]
Вітаємо Половку Сергія Григоровича зі славним ювілеєм!
02.01
Українсько-туркменський культурно-освітній центр

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті. Оголошуємо початок фотоконкурсу для іноземних студентів  «Мій вибір - УДПУ». Умови проведення фотоконкурсу З 2 січня по 1 лютого включно надішліть сво [...]
Фотоконкурс

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

13.10.2017

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про вищу освіту», статті 21-24-КЗпП України та на підставі Положення  про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та укладання з ними трудових договорів (контрактів) Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує конкурс на заміщення посад:

 • завідувача кафедри професійної освіти та технологій за профілями;
 • завідувача кафедри спортивних дисциплін;
 • доцента теорії початкового навчання – 1 ставка;
 • доцента кафедри виховних технологій та педагогічної творчості - 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри виховних технологій та педагогічної творчості – 0,75 ставки;
 • викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання – 2 ставки та 0,25 ставки;
 • викладача кафедри медико-біологічних основ фізичної культури – 1 ставка;
 • викладача кафедри спортивних дисциплін – 1 ставка та 0,5 ставки;
 • старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін – 1 ставка;
 • викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін – 2 ставки;
 • викладача кафедри інструментального виконавства – 1 ставка та 0,5 ставки;
 • старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва – 1 ставка;
 • професора кафедри психології – 1 ставка;
 • доцента кафедри психології – 2 ставки;
 • викладача кафедри психології – 2 ставки та 0,25 ставки;
 • доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – 3 ставки та 0,5 ставки;
 • старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – 4 ставки;
 • викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – 1 ставка;
 • професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – 1 ставка;
 • доцента кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – 1 ставка;
 • професора кафедри дошкільної освіти – 3 ставки;
 • доцента кафедри спеціальної освіти – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри спеціальної освіти – 1 ставка;
 • викладача кафедри спеціальної освіти – 1 ставка та 0,5 ставки;
 • доцента кафедри вищої математики та методики навчання математики – 1 ставка;
 • викладача кафедри вищої математики та методики навчання математики – 1 ставка;
 • викладача інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри біології та методики її навчання – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри географії та методики її навчання – 1 ставка,
 • викладача кафедри географії та методики її навчання – 1 ставка;
 • доцента кафедри хімії, екології та методики їх навчання – 1 ставка;
 • викладача кафедри хімії, екології та методики їх навчання – 1 ставка;
 • доцента кафедри технологічної освіти – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри технологічної освіти – 1 ставка;
 • старший викладач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності – 1 ставка;
 • викладача кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності – 1 ставка;
 • доцента кафедри професійної освіти та технологій за профілями – 1 ставка;
 • доцента кафедри української літератури, українознавства та методики її навчання – 1 ставка,
 • старшого викладача кафедри української літератури, українознавства та методики її навчання – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури – 1 ставка;
 • викладача кафедри практичного мовознавства – 0,5 ставки;
 • викладача кафедри англійської мови та методики її навчання – 3 ставки;
 • доцента кафедри теорії та практики іноземних мов – 0,5 ставки;
 • старшого викладача кафедри теорії та практики іноземних мов – 1 ставка;
 • викладача кафедри теорії та практики іноземних мов – 0,75 ставки;
 • старшого викладача кафедри іноземних мов – 1 ставка та 0,5 ставки;
 • викладача кафедри іноземних мов – 4 ставок;
 • доцента кафедри історії України – 1 ставка та 0,5 ставки;
 • викладача кафедри історії України – 0,75 ставки;
 • старшого викладача кафедри всесвітньої історії та методик навчання – 1 ставки;
 • викладача кафедри всесвітньої історії та методик навчання – 2 ставки;
 • доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін – 2 ставки;
 • викладача кафедри філософії та суспільних дисциплін – 0,5 ставки;
 • професора кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки – 1 ставка;
 • викладача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки – 2 ставки;
 • доцента кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом – 1 ставка;
 • старшого викладача кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом – 1 ставка;
 • викладача кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом – 3 ставки;
 • професора кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи – 1 ставка;
 • викладача кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи – 1 ставка;
 • доцента кафедри економіки та соціально-поведінкових наук – 0,5 ставки;
 • директора бібліотеки – 1 ставка.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади науково-педагогічних працівників, направляє нижченаведені документи поштою або подає особисто до відділу кадрів Університету:

 • заяву про участь у конкурсі, написану власноруч. Водночас, у заяві  претендент повинен зазначити інформацію про те, що він ознайомлений із Положенням про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науковопедагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
 • особистий листок з обліку кадрів та власноруч написану автобіографію (для осіб, які не працюють в Університеті);
 • копію трудової книжки (для осіб, які не працюють в Університеті), засвідчену нотаріально або у відділі кадрів;
 • копію паспорта громадянина України (с. 1, 2, 3, 10, 11) та ідентифікаційного номера (для осіб, які не працюють в Університеті);
 • документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи);
 • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання (завірені нотаріально або відділом кадрів Університету);
 • список опублікованих наукових праць, підписаний кандидатом та вченим секретарем Університету, підпис якого засвідчується печаткою Університету;
 • згоду на обробку персональних даних;
 • медичну довідку про стан здоров’я (для осіб, які не працюють в Університеті);
 • звіт про навчальнометодичну, виховну, науководослідницьку, організаційну та профорієнтаційну роботу за попередній період (для осіб, які працюють в Університеті);
 • програму (проект) розвитку структурного підрозділу (кафедри, факультету/інституту) для кандидатів на посади: завідувача кафедри, декана факультету (директора навчально-наукового інституту);
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465 (видана не пізніше 12 місяців до дати подання документів для участі у конкурсному відборі).

            Умови проведення конкурсу, вимоги до претендентів викладенні у Положенні про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з яким можна ознайомитися за посиланням

Термін подання заяв на участь у конкурсі – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса: м. Умань, вул. Садова, 2, тел.: (04744) 4-02-07

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2018
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.