Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКА

17.11.2017

Відома у широких мистецьких колах наша землячка Жанна Шевченко як куратор від Національної спілки художників України побувала у нашому університеті із почесною і відповідальною місією. Вона ознайомилась із роботою МАН народного мистецтва при УДПУ (керівник — Володимир Лопушан). Художниця цікавилась наміченими планами з виконання одного із пріоритетних завдань позашкільної освіти молоді у системі Малої академії наук — виявлення і подальший розвиток обдарованих учнів, сприяння та підтримка їх інтересів і творчих досягнень.

Жанна Шевченко у співпраці із Асоціацією колекціонерів України упродовж 33 років збирала вишивки різних районів і областей України, яким притаманні свої локальні особливості, що виявляються у композиції, колірній гамі, засобах шитва. Ця копітка багатолітня робота була впорядкована і видана у гарно ілюстрованому альбомі, один примірник якого Жанна Шевченко презентувала ректору Олександру Безлюдному з тим, щоб поповнити цим серйозним виданням бібліотеку університету. Бібліотека — це той підрозділ навчального закладу, де кожен охочий зможе ознайомитись із цінним і цікавим альбомом, скористатися ним при виконанні творчих завдань, а при необхідності і скопіювати.

Довідково 

Жанна Шевченко народилась 1960 року в місті Умань. Закінчила відділення реставрації Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА (КДХі) в 1985 році. Працює в галузі станкового та монументального живопису. Реставрувала визначні сакральні та світські пам’ятки нерухомої і рухомої культурної спадщини. Створила серію ілюстрацій до словників: «Народна деревообробка в Україні», «Українська народна тканина». Учасник чисельних виставок і міжнародних пленерів. Член Національної спілки художників України з 2002 року. Заслужений працівник культури України.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКАЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКАЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКАЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКАЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКАЦІННИЙ ПОДАРУНОК УНІВЕРСИТЕТУ ЗРОБИЛА НАША ВІДОМА ЗЕМЛЯЧКА
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.