Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.Більше не показувати
Пакет документів для проведення комплексних контрольних робіт - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Університет у соцмережах
Ми у ВконтактіМи у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Факультети

Анонси
27.04
Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти»
27 квітня 2015 року на кафедрі інструментального виконавства відбудеться Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти». У програмі семінару: • Міжнародний Інтернет-конкурс інструменталістів; • Майстер-класи викладачів мистецько-педагогічного факультету та гостей-виконавців; • Концерт лауреатів конкурсу, студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства мистецько-педагогічного факультету УДПУ імені Павла Тичини.
Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти»
27.04
Міськрайонний учнівський фестиваль із психології "Психологія в моєму житті: сім`я від А до Я"
27 квітня о 10.00 в ауд.401 (навчальний корпус №3) відбудеться міськрайонний учнівський фестиваль із психології "Психологія в моєму житті: сім`я від А до Я". Запрошуються усі бажаючі.
Міськрайонний учнівський фестиваль із психології "Психологія в моєму житті: сім`я від А до Я"
27.04
Концерт інструментальної музики
27 квітня 2015 року о 14.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбудеться концерт інструментальної музики за участю студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського обласного музичного училища імені П. Д. Демуцького. Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний!
Концерт інструментальної музики
27.04
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Технологічна освіта"
27-29 квітня відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Технологічна освіта". В програмі: 27 квітня: заїзд учасників; 15.00-18.00 - презентація навчальних закладів (факультетів) учасниками олімпіади. 28 квітня: 8.30 - відкриття олімпіади; 9.00-17.00 - І та ІІ етапи олімпіади; 17.00 - концерт художніх колективів УДПУ. 29 квітня: 9.00-13.30 ІІІ та ІV етапи олімпіади; 16.30 - закриття олімпіади та нагородження переможців.
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Технологічна освіта"
29.04
Танцювальний марафон "Ми українці!"
29 квітня о 15.30 в актовій залі УДПУ в рамках благодійної акції "Мистецтво заради миру" відбудеться танцювальний марафон "Ми українці!". Запрошуються усі бажаючі.
Танцювальний марафон "Ми українці!"
30.04
Літературний конкурс «Нові імена в літературі»
Наукова бібліотека УДПУ оголошує літературний конкурс «Нові імена в літературі» з метою виявлення нових талантів, обдарованих людей, які роблять перші спроби у царині літератури. Конкурсні роботи (поезія, проза, казка, пісня тощо) приймаються з 23 березня по 30 червня 2015 року. Для участі в конкурсі необхідно долучитися до групи «Наукова бібліотека УДПУ імені Павла Тичини», що знаходиться в соціальній мережі «ВКонтакті» та додати власну роботу у альбом конкурсу «Нові імена в літературі». Тематика конкурсних робіт довільна. Разом із твором автор обов`язково подає фотокартку та резюме. Найкращі твори будуть публікуватися щотижнево на головному сайті бібліотеки http://library.udpu.org.ua.
Літературний конкурс «Нові імена в літературі»
30.04
Тестовий доступ до Wiley
З 1 квітня по 31 травня 2015 року бібліотека УДПУ пропонує своїм користувачам тестовий доступ до ресурсів від топового світового видавництва наукової літератури. Wiley – одна з найбільших світових видавничих копаній, що публікує 1500 рецензованих журналів. Ресурс Wiley Online Library пропонує повнотекстовий доступ до всіх журналів видавництва Wiley (1500 назв), а також до близько 14 000 книг та інших ресурсів. Тематично база охоплює 104 категорії, серед яких бізнес, економіка, фінанси та бухгалтерський облік, інформатика та інформаційні технології, гуманітарні науки, право та кримінологія, математика і статистика, медицина, соціальні науки та ін. Доступ до ресурсів можливий в локальній мережі університету.
Тестовий доступ до Wiley
01.05
Онлайн-доступ до підручників видавництва «Центр навчальної лiтератури»
Для студентів та викладачів університету діє онлайн-доступ до підручників видавництва «Центр навчальної лiтератури». Доступ надається лише у локальній мережі УДПУ імені Павла Тичини та з робочих місць у читальних залах бібліотеки за адресою: http://culonline.com.ua/ (логін: lib_udpu, пароль:13012801).
Онлайн-доступ до підручників видавництва «Центр навчальної лiтератури»
03.05
Відкрито тестовий доступ до SpringerLink
З 1 квітня по 31 травня 2015 року бібліотека УДПУ тестує ресурси від міжнародного видавництва Springer. Колекція SpringerLink Online Journal містить понад 2200 рецензованих англомовних журналів, які повністю проіндексовані та організовані за предметними рубриками. Платформа SpringerLink від Springer Science+Business Media надає повнотекстовий доступ до більше ніж 2200 рецензованих наукових журналів із STM (Science, Technology, Medicine), бізнесу та менеджменту, соціальних наук, наук про життя, а також більше 170 тисяч назв з можливістю пошуку у повних текстах та завантаженням книг, їх розділів у форматах PDF та HTML. Доступ до ресурсів можливий в локальній мережі університету.
Відкрито тестовий доступ до SpringerLink
06.05
Відкрито тестовий доступ від компанії EBSCO
З 1 квітня по 31 травня 2015 року наукова бібліотека УДПУ тестує доступ до шести тематичних баз від компанії EBSCO Publishing: 1.Academic Search Complete - мультидисциплінарна база даних, що пропонує доступ до найбільш популярних та цінних наукових журналів різних галузей знань. 2.Applied Science & Technology Source – база даних із прикладних та комп`ютерних наук. 3.Legal Source – база даних юридичного спрямування. 4.Political Science Complete охоплює дослідження з порівняльної політології, гуманітарних питань, міжнародних відносин, права та законодавства, політичних теорій та ін. 5.Humanity Source – ресурс різних сфер гуманітарної науки. 6.Education Source – одна з найбільш педагогічних баз, що пропонує доступ до повнотекстових журналів, повних текстів книг, конференцій, матеріалів конференцій, звітів, статистичних щорічників, пропонує цитування більше 5 млн. статей з освітньої тематики. Доступ до ресурсів можливий у локальній мережі університету.
Відкрито тестовий доступ від компанії EBSCO
07.05
Концерт, присвячений творчості Петра Ілліча Чайковського
7 травня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться концерт, присвячений творчості Петра Ілліча Чайковського (до 175-річчя з дня народження композитора). Запрошуються усі бажаючі.
Концерт, присвячений творчості Петра Ілліча Чайковського
15.05
Діє тестовий доступ до електронних ресурсів BioOne
До 31 грудня 2015 року користувачам бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини відкрито тестовий доступ до електронної повнотекстової бази даних BioOne, яка містить новітні наукові дослідження в галузі біології, екології та наук про довкілля. Більш докладна інформація про BioOne та інструкція з використання знаходяться на сторінці Training Materials. При виникненні питань звертайтеся на e-mail: udpulib.informtech@meta.ua або в читальний зал № 1 (корпус №1).
Діє тестовий доступ до електронних ресурсів BioOne
16.05
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти»
16 травня 2015 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів. Робота конференції планується за такими напрямами: 1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами хореографічного мистецтва; 2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії; 3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти»
19.05
Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій "Інсайт"
На базі університету продовжує свою роботу ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Центр надає послуги профдіагностичного тестування та психологічних тренінгів. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (063) 850-74-23 та за посиланням в соц.мережі http://vk.com/club82028056.
Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій "Інсайт"


Новини наших сайтів
25.04
Історичний факультет

 У суботу, 25 квітня, в Україні відбулася масштабна екологічна акція "Зробимо Україну чистою - 2015". У рамках цього заходу та загальноміської акції «Чиста Умань – чиста Україна» відбулося масове прибирання забрудненої території оточуючого середовища та приведення до ладу після зими парків, скверів, прибудинкових територій та і [...]
"Let's Do It, Ukraine!"
25.04
Природничо-географічний факультет

24 квітня до 29 річниці Чорнобиля за ініціативи науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» проведено виставку плакатів студентів 2-4 курсів природничо-географічного факультету на відповідну тематику. Мета заходу: привернути увагу громадськості до трагічних подій, які сталися 29 років тому на Чорнобильській атомній [...]
ВИСТАВКА ПЛАКАТІВ ДО 29-Ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
24.04
Факультет соціальної та психологічної освіти

Сьогодні 23.04.2015 року за участі СНТ ФСПО було проведено захід до Дня роковин аварії на Чорнобильській атомній станції: «Минуле та сьогодення». Модератором заходу була Кокоша Антоніна, яка розпочала його зі спогадів тих моторошних днів, коли пролунав перший вибух на ЧАЕС 26 квітня 1986 року. Студенти усі слухали історію зі сльозам [...]
“Минуле та сьогодення”
24.04
Наукова бібліотека

26 квітня весь світ вшановує день пам’яті Чорнобиля. У цей день 1986 року сталася одна з найстрашніших трагедій в історії людства загалом і України зокрема — вибух на Чорнобильській атомній станції. 26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, [...]
26 квітня — Міжнародний день пам’яті Чорнобиля
24.04
Природничо-географічний факультет

26 квітня 1986 року весь світ вшановує день пам’яті Чорнобиля. У цей день сталася одна з найстрашніших трагедій в історії людства загалом і України зокрема – вибух на Чорнобильській атомній станції. Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середов [...]
ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ
24.04
Наукова бібліотека

На сайті з’явилась віртуальна виставка "Суворі уроки Чорнобиля". Переглянути [...]
Суворі уроки Чорнобиля
24.04
Технолого-педагогічний факультет
Запрошуємо студентів для участі у Всеукраїнській студентській Науковій конференції
24.04
Технолого-педагогічний факультет
Запрошуємо на конференцію
24.04
Технолого-педагогічний факультет

  [...]
Запрошення на олімпіаду 2015
24.04
Природничо-географічний факультет

23 квітня до 29 річниці Чорнобиля за ініціативи науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта», персонально професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, доцента Наталії Гнатюк проведено науковий семінар-конференцію «Чорнобиль… пам’ять заради майбутнього». У заході взяли участь викладачі та студенти природн [...]
НАУКОВИЙ СЕМІНАР-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЧОРНОБИЛЬ… ПАМ’ЯТЬ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
24.04
Природничо-географічний факультет

FacebookTwitterВконтактеGoogle+ [...]
План заходів з підготовки і проведення у 2015 році Дня охорони праці на природничо-географічному факультеті під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»
24.04
Студентський портал мистецько-педагогічного факультету

27 квітня 2015 року о 14.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбудеться концерт інструментальної музики за участю студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського обласного музичного училища імені П. Д. Демуцьк [...]
КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ
24.04
Економічний факультет

Які ж професії слід вважати бажаними сьогодні? Насамперед, ті, які мають високий статус, вплив та викликають повагу у суспільстві. Безумовно, престиж професії залежить від рівня складності та відповідальності праці, матеріальної винагороди, а також попиту на відповідних спеціалістів. Так, рекрутингова компанія Manpower Group склал [...]
Маркетолог та менеджер – професії ХХІ століття
24.04
Мистецько-педагогічний факультет

22 квітня 2015 року студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету вкотре демонстрували свою майстерність для учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», студентів-представників 29 вищих навчальних закладів із різних регіонів України. Відкривали концертну програму учасники [...]
ВІДБУЛАСЯ КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВЛЕНА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПОЛІТОЛОГІЇ
24.04
Факультет української філології

На початку квітня відзначається Міжнародний День дитячої книги, а в кінці цього весняного місяця – Всесвітній День Книги та авторського права. Тож, можна сказати, квітень об’єднаний і пронизаний Книгою. Не випадково черкаські школи з такої нагоди запросили в гості до своїх малих читачів доцента кафедри української літерату [...]
Квітень – «книжковий» місяць
Актуальне відео


Пошук по сайту
Налаштування пошуку:
Новини
Сторінки
Заголовки
Текст

Пакет документів для проведення комплексних контрольних робіт

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2015
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.