Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.Більше не показувати
Пакет документів для проведення комплексних контрольних робіт - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Університет у соцмережах
Ми у ВконтактіМи у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
05.05
Відкритий інтернет-конкурс фоторобіт «Умань - місто твоєї мрії»
Відділ культури Уманської міської ради оголошує відкритий інтернет-конкурс фоторобіт «Умань - місто твоєї мрії», присвячений 400-річчю першої писемної згадки про місто. До участі в конкурсі, який триватиме із 7 квітня по 5 червня 2016 року, запрошуються усі любителі фотографії. Для участі у конкурсі на електронну адресу umanfotokonkurs@gmail.com з 04.04.16 р. по 05.06.16 р. включно потрібно надіслати від 5 до 10 фоторобіт із зазначенням назви . Роботи мають бути у форматі JPЕG, мінімальний розмір фотографії - 1024х768 пікселів. Також необхідно зазначити своє прізвище та ім`я, домашню адресу, контактний телефон та згоду на подальше використання фотографії. Конкурс проходитиме у два етапи: прийом робіт та голосування у соцмережах на офіційних сторінках. З п`ятнадцяти переможців, які будуть вибрані в результаті відкритого інтернет-голосування, 15 червня журі визначить три призові місця. Долучаймося!
Відкритий інтернет-конкурс фоторобіт «Умань - місто твоєї мрії»
10.05
Благодійна акція "Добро жменями"
Шановні студенти, викладачі та співробітники! Волонтерська організація "Разом" спільно із студрадою УДПУ запрошують долучитися до благодійної акції "Добро жменями". Збір пластикових кришечок та макулатури на протезування поранених бійців буде проводитись до 20 травня 2016 року. Місця збору - у вестибюлях навчальних корпусів №1 та №3.
Благодійна акція "Добро жменями"
17.05
Перший фестиваль студентської творчості "Соціальний працівник майбутнього"
17 травня о 13.00 в актовій залі УДПУ відбудеться Перший фестиваль студентської творчості "Соціальний працівник майбутнього" в рамках соціального проекту "Давай здійснимо мрію разом".
Перший фестиваль студентської творчості "Соціальний працівник майбутнього"
19.05
Міжнародний дискусійний форум «Мова, освіта, культура: античні цінності - сучасне застосування"
19 -20 травня 2016 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Міжнародний дискусійний форум «Мова, освіта, культура: античні цінності - сучасне застосування". Напрями роботи форуму: • Іноземні мови в контексті глобалізації та модернізації сучасного світу. • Історія та методологія порівняльних досліджень у галузі філології. • Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в середній та вищій школі. • Європа освіти і порівняльна педагогіка в їх обопільному поступі. • Освітні реформи та інновації. • Європейський вимір педагогічної освіти: нові компетентності вчителів. • Роль дослідницьких груп і асоціацій у розвитку гуманітарних наук. • Роль університету в розвитку міст:ситуація в Україні й міжнародний досвід. Під час роботи форуму плануються: • Стендові доповіді запрошених науковців. • Презентація проекту «Шкільний учитель нового покоління». • Дискусійні групи за окресленими напрямами. • Засідання круглого столу з міждисциплінарної тематики. • Презентації можливостей отримання фінансування наукових досліджень. • Засідання робочих груп із написання проектів академічного спрямування.
Міжнародний дискусійний форум «Мова, освіта, культура: античні цінності - сучасне застосування"
19.05
V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі»
19 травня 2016 року на факультеті української філології відбудеться V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНО-МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ». Напрями роботи конференції: 1. Розвиток національно-мовної особистості: ретроспективний огляд і сучасний стан. 2. Компетентнісний підхід до мовно-літературної освіти. 3. Пріоритетні напрями сучасної лінгвістики. 4. Культуромовні особливості фонетичного, лексичного, граматичного рівнів української мови. 5. Традиції та інноватика вітчизняної і зарубіжної лінгводидактики. Оргкомітет конференції планує надрукувати збірник тез доповідей. Термін подання тез – до 10 травня 2016 року. Контактні телефони: (04744) 3-05-88 факультет української філології (098) 875-40-50 Мамчур Лідія Іванівна (068) 794-85-73 Кучеренко Ірина Анатоліївна
V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі»
20.05
Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених "Інтелектуальний потенціал в умовах сучасного суспільства".
20 травня 2016 року в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених "Інтелектуальний потенціал в умовах сучасного суспільства".
Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених "Інтелектуальний потенціал в умовах сучасного суспільства".
30.05
Триває конкурс "Кращий читач року"
Шановні читачі! Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини нагадує, що триває конкурс «Кращий читач року», який триватиме до травня 2016 року, коли і буде визначено найактивнішого читача – переможця конкурсу. Мета конкурсу: сприяти популяризації книги та читання для відродження, підтримки й розвитку в молоді інтересу до самобутньої історії рідного краю, розвитку народних і культурних традицій, історичної спадковості поколінь та виховання громадської свідомості. Завдання конкурсу: привернути увагу громадськості до проблем читання, зацікавити користувачів та продемонструвати можливості Наукової бібліотеки як соціокультурного, інформаційного центру та вільного безперешкодного доступу до інформації. Критерії: кількість відвідування бібліотеки; чисельність опрацьованої літератури; різноманітність літератури (художня, наукова і т.д.); користування читальними залами; участь у масових заходах та акціях; вихованість, комунікабельність, культура поведінки та мовлення. З нетерпінням чекаємо вас, дорогі читачі, у стінах нашої бібліотеки, адже книга вчить, як на світі жить! Вона – помічник, порадник, а для тих, хто вміє дружити з нею – вірний друг!
Триває конкурс "Кращий читач року"
30.05
Триває конкурс «Нові імена в літературі»
Шановні читачі! З метою пропагування новітньої української літератури, ознайомлення читача з творчістю молодих українських поетів і прозаїків, а також надання шансу новітній українській літературі гідно представити себе в інформаційно-культурному просторі, у бібліотеці УДПУ імені Павла Тичини продовжує діяти конкурс «Нові імена в літературі». Умови конкурсу: 1. Літературний конкурс «Нові імена в літературі» діє на постійній основі. 2. Для участі в конкурсі необхідно долучитися до групи «Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини», що знаходиться в соціальній мережі «ВКонтакті» та додати власну роботу у альбом «Нові імена в літературі», або надіслати на електронну пошту: udpulib.readingroom2@meta.ua 3. Вік учасників - необмежений. 4. Конкурс передбачає написання творів у різних літературних жанрах (поезія, проза, казка, пісня тощо). 5. Тематика конкурсних робіт довільна (вияв власного духовного та емоційного світу, погляд на проблеми суспільства, змалювання цікавих подій та реальних людських доль тощо). 6. Разом із твором автор обов`язково додає: а) свою фотокартку високої якості (публікується на сайті); б) резюме (дата народження, адреса проживання, освіта (факультет, курс, група), захоплення та уподобання, творчий псевдонім (якщо є)). 7. Не розглядаються твори, які носять антиукраїнський характер, пропагують насильство, расизм, чи містять ненормативну лексику. 8. Творча робота не повинна порушувати авторських прав. Запрошуємо усіх талановитих людей стати учасниками літературного конкурсу! Чекаємо ваші романи, кіносценарії, п`єси, поезію, твори для дітей та пісенну лірику. Найкращі твори будуть публікуватися на головному сайті бібліотеки (http://library.udpu.org.ua)
Триває конкурс «Нові імена в літературі»
25.06
Всеукраїнська науково-практичної конференція "Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти"
25 червня 2016 року кафедра хореографії та художньої культури факультету мистецтв запрошує до участі у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти".
Всеукраїнська науково-практичної конференція "Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти"


Новини наших сайтів
04.05
Факультет фізики, математики та інформатики

Відбулась першість з міні-футболу серед студентів з Туркменістану. Участь в змаганнях взяло п’ять збірних команд студентів-іноземців з різних факультетів університету: «ЕНІШ» (факультет фізики, математики та інформатики), «БУРГІТ» (факультет професійної та технологічної освіти), «ГАЛКИНИШ» (Інститут економіки та бізнес осв [...]
Вітаємо переМожцІв у змаганні з міні-футболу
04.05
Факультет мистецтв

25 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти» організатором якого є кафедра інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини. У пленарному засіданні семінару взяли [...]
ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»
04.05
Факультет соціальної та психологічної освіти

28.04.2016 року, у рамках тижня психолога, було проведено арт-терапевтичний захід малювання руками. Організаторами виступила 32 група. Усім бажаючим було запропоновано намалювати свій настрій руками. Головною метою заходу було зняття емоційної напруги у студентів, та покращення їх настрою.Загалом усі присутні в холі активно долу [...]
Арт-терапевтичний захід малювання руками
03.05
Факультет мистецтв

Цими сонячними травневими днями свій День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва  Коваленко Юрій Вікторович. Шановний Юрію Вікторовичу! Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на творчій ниві. Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму та великих усп [...]
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
01.05
Факультет соціальної та психологічної освіти
Вітаємо з Великоднем!
01.05
Факультет початкової освіти

У цей благословенний час щиро вітаємо зі святом світлого Христового воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість, дарує надіта впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру таживить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у В [...]
Вітаємо з Великоднем!
01.05
Факультет фізики, математики та інформатики
Вітаємо з Великоднем!!!
01.05
Історичний факультет

 Сьогодні ми святкуємо найбільше християнське свято – Світле Воскресіння Христове. Свято Великодня – це свідчення перемоги життя над смертю, сили віри і милосердя. [...]
Вітаємо з Великоднем!
01.05
Студентський портал

Від усього серця вітаємо усіх із світлим святом Великодня! Нехай сяйво Христового Воскресіння завжди зігріває Вашу душу теплом, радістю, добром і Божою благодаттю, зміцнить віру, вселяє надію, принесе у Ваш дім любов і благополуччя, милість і благословення Боже на многії літа. Бажаємо Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути [...]
З Великоднем!
01.05
Факультет мистецтв

Шановні колеги! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на [...]
ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!
01.05
Факультет початкової освіти

27 квітня відбулось чергове, планове засідання ради молодих науковців факультету початкової освіти. Учасники засідання обговорили питання проведення Днів науки на факультеті початкової освіти та організацію і проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Інтелектуальний потенціал в умовах суч [...]
Засідання ради молодих науковців факультету
30.04
Факультет початкової освіти

25 квітня завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі доктор педагогічних наук, професор Комар О. А. відвідал практичне заняття викладача Шкуренко О. В. Заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання Інформатики» було проведено для студентів IV курсу 44, 47 та 48 академічних груп, тема «Про [...]
Відкрите заняття молодого викладача!
30.04
Факультет початкової освіти

28 квітня 2016 року відбулась Дев’ята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2016. Наука. Освіта. Молодь». В цьому році факультет початкової освіти активно долучився до участі у заході.   У пленарному засіданні взяла участь студентка V курсу нашого факультету Любов Байдюк з виступом на тему « [...]
Участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції
Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Пакет документів для проведення комплексних контрольних робіт


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2016
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.