Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ДЕЛЕГАЦІЯ ПОЛЬСЬКОГО ПАРТНЕРСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВІДВІДАЛА УДПУ

04.09.2017

ДЕЛЕГАЦІЯ ПОЛЬСЬКОГО ПАРТНЕРСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВІДВІДАЛА УДПУ

Відбулися робочі зустрічі адміністрації університету з високоповажними іноземними гостями, які завітали для інавгурації нового навчального року до нашого навчального закладу.

Під час зустрічі ректора УДПУ Олександра Безлюдного, першого проректора Андрія Гедзика, проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилени Сокирської, координатора міжнародного співробітництва університету Ольги Сушкевич з ректором Державної вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно, доктором габілітованим, професором Мачеєм Пєтшаком та проректором, доктором габілітованим, почесним професором УДПУ Александром Миколайчаком обговорено подальші кроки співпраці.

Польські колеги вкотре наголосили на пріоритетності співпраці з нашим навчальним закладом. Розглянуто дальші дії у реалізації спільних проектів, взаємообмінів професорсько-викладацького складу, читання гостьових лекцій, участі у програмах академічної мобільності та проходження практики на базі партнерських навчальних закладів та спеціалізованих установ та організацій.

Приємно відзначити, що цьогоріч троє студентів УДПУ на запрошення ректора, професора Мачея Пєтшака розпочнуть семестрове навчання в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно. (Слід нагадати, що угода про співробітництво з Державною вищою школою професійної освіти імені Я.А. Коменського в м. Лєшно була підписана 8 листопада 2010 року).

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини має давні традиції співпраці з закордонними навчальними закладами. Станом на сьогодні діє понад 50 угод про співпрацю з ВНЗ Польщі, Чехії, Словаччини, Китаю, Португалії, Ефіопії, Іспанії, Грузії, Латвії. Тільки за попередній навчальний рік підписано 15 угод про співпрацю, які створюють нові можливості для студентів та викладачів нашого університету.

Тож, новий навчальний рік обіцяє активізувати різні напрямки міжнародного співробітництва як для студентів, так і для викладачів УДПУ.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.