Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

12.10.2017

В УДПУ імені Павла Тичини розпочала свою роботу відкрита нещодавно лабораторія модернізації початкової освіти (завідувач лабораторії – доктор педагогічних наук, професор Ольга Комар).

Темою дослідження лабораторії є:

«Фахова підготовка майбутнього вчителя початкової школи до інноваційної діяльності»

Метою дослідження лабораторії є:

 • розробка навчальних програм, посібників, підручників для студентів педагогічних факультетів;
 • проведення науково-методичних конференцій, семінарів спільно з викладачами інших педагогічних ВНЗ та вчителями початкових шкіл;
 • вивчення перспективного педагогічного досвіду вчителів початкової школи, його узагальнення та сприяння впровадженню у пересічні школи України;
 • розробка методики інноваційного навчання різновікових груп дітей у класах з малою чисельністю учнів;
 • залучення студентів до наукових досліджень;
 • удосконалення змісту форм і методів підготовки студентів до роботи у початковій школі;
 • презентація матеріалів дослідження членів лабораторії у вигляді монографій, посібників, методичних розробок тощо.

Очікувані результати:

 • забезпечення комплексного та системного підходів в інноваційній підготовці студентів, магістрантів спеціальності «Початкова освіта», учителів початкової школи загальноосвітніх закладів до роботи в умовахнової української школи.

Напрямки роботи лабораторії:

 • вивчення офіційних державних документів стосовно освіти;
 • ознайомлення студентів, магістрантів і широких кіл вчителів початкової школиз основними змінами, що відбуваються в сучасній педагогіці у зв’язкуіз введенням «Закону про освіту» від 5 вересня 2017 року;
 • проведення науково-методичних семінарів та конференцій різного рівня;
 • залучення до наукової роботи студентів та магістрантів;
 • підготовка студентів до участі в олімпіадах та конкурсах наукових робіт;
 • співпраця з учителями початкової школи і випуск методичного посібника«Педагогічний калейдоскоп»;
 • підготовка і випуск фахового збірника, що входить до міжнародного маркування INDEXCOPERNICUS;
 • підготовка і випуск: студентського збірника «Перші кроки на ниві наукових досліджень» та збірника магістрантів «Здобутки молодих науковців»;
 • формування банку науково-методичних і навчально-дидактичних матеріалів, орієнтованих на реалізацію компетентнісного підходу.

Відповідно до мети і напрямків лабораторії передбачено заходи:

 • методичні студії для керівників РМ(М)О вчителів початкової школи;
 • тимчасові творчі колективи (ТТК) з розробки робочих програм фахових методик початкової освіти та різних заходів і форм науково-методичного спрямування;
 • систематизація та поповнення бібліотечних фондів науково-методичними розробками викладачів, членів лабораторії;
 • науково-методичні семінари для студентів, магістрантів та вчителів початкової школи;
 • методичні консультації для студентів, магістрантів та методистів і вчителів початкової школи;
 • науково-практичні та науково-методичні конференції і семінари різних рівнів;
 • організація і проведення тренінгів;
 • створення фокус-груп учителів початкової школи та експериментальних майданчиків для проведення педагогічної практики та наукової роботи студентами і магістрантами факультету початкової освіти.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИЛАБОРАТОРІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.