Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»

05.12.2017

1 – 2 грудня УДПУ імені Павла Тичини презентував досвід національно-патріотичного виховання молоді на Третьому форумі українських патріотичних справ «Ми – українці».

У форумі взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Велечкович, голова Правління Міжнародної благодійної установи «Центр національного Відродження» Тарас Гребеняк, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, директор Інститу проблем виховання НАПНУ Іван Бех та інші.

На пленарному засіданні відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Гнатюк виступила з доповіддю «Про реалізацію концепції національно-патріотичного виховання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», яка викликала схвалення та жваве обговорення.

Під час роботи в секціях Оксана Володимирівна та  голова студради УДПУ Катерина Чупіна взяли участь в обговоренні теми «Студентська практика як ефективний інструмент національно-патріотичного виховання учнівської молоді», поділилися досвідом та напрацюваннями в даному напрямку роботи. Зокрема Катерина Чупіна ознайомила  з інноваційним проектом університету – табір «Дія».

Загалом, участь у роботі форуму взяло понад 200 освітян з усіх регіонів України, які обговорювали актуальні проблеми національно-патріотичного виховання.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ - УКРАЇНЦІ»
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.