Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

УЧАСТЬ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ В ХV МІЖНАРОДНИХ ЧИТАННЯХ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ

11.12.2017

Делегація факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у ХV Міжнародних педагогічно-мистецьких читаннях пам’яті професора О.П.Рудницької «Педагогіка мистецтва і мистецтво педагогічної дії», що проходили 6-7 грудня на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. Організаторами заходу виступив відділ теорії і практики педагогічної освіти імені І.Зязюна Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ-САДИБИ КУЗЬМИ ДЕРЕВ’ЯНКА

11.12.2017

Днями студенти історичного факультету відвідали музей-садибу легендарного генерала, дипломата, досвідченого розвідника, справжнього патріота та миротворця Кузьми Миколайовича Дерев’янка в селі Косенівка Уманського району. У супроводі заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко та доцента кафедри історії України Марії Рогожі студенти-історики побували на малій батьківщині нашого видатного земляка.

ФІЛОЛОГИ УДПУ ВІДВІДАЛИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ У КИЇВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ

11.12.2017

Студенти факультету української філології спільно із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур відвідали поранених у зоні АТО, які лікуються у Головному військовому клінічному шпиталі в м.Києві. Аби розрадити наших захисників, студентство озброїлось теплими словами, милозвучними піснями, смачними подарунками та щирими побажаннями всім пораненим швидкого одужання і миру.

СПІВПРАЦЯ УДПУ З ОСВІТЯНАМИ РАЙОНУ

10.12.2017

Викладачі природничо-географічного факультету УДПУ, зокрема доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Оксана Браславська та кандидат географічних наук, доцент Олексій Ситник, взяли участь у роботі районного семінару-практикуму «Особливості компетентнісного підходу при викладанні географії».

БІБЛІОТЕКА УДПУ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ

09.12.2017

7 грудня у вестибюлі центрального корпусу відбувся черговий День інформації. Викладачі та студенти університету мали прекрасну можливість ознайомитися з новими надходженнями літератури до фонду бібліотеки університету.

В УНІВЕРСИТЕТІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНИХ УРОКІВ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

09.12.2017

На базі Лабораторії модернізації початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся науково-практичний семінар «Особливості організації та проведення інтегрованих уроків у руслі проблем нової української школи». До участі в семінарі були запрошені науковці, студенти, магістранти факультету початкової освіти, а також вчителі початкових класів міста Умані.

ТИЖДЕНЬ ПРАВА НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

09.12.2017

З метою розвитку правової культури серед студентської молоді та в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права на природничо-географічному факультеті відбувся ряд заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.