Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
17.10
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
УДПУ імені Павла Тичини здійснює набір слухачів на курси довузівської підготовки. МИ ПРОПОНУЄМО: - Комплексну підготовка до ЗНО, вступних випробувань та творчих конкурсів; - Ознайомлення з особливостями вступної кампанії; - Профорієнтаційні консультації і тестування, діагностику здібностей. Початок навчання - 4 листопада 2017 року. НАША АДРЕСА: м.Умань, вул. Садова, 2, кім.208. Телефон: (04744) 4-05-20; (063)14-97-988, (097)617-59-67, e-mail: vstup@udpu.edu.ua
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
19.10
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.10
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.10
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19-20 жовтня 2017 року в УДПУ відбудеться зустріч із лектором німецької служби академічних обмінів DAAD.
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19.10
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
Шановні уманчани! Запрошуємо 19 жовтня о 16.00 приєднатись до благодійного танцювального фестивалю в МБК "Душею сповнений політ"(вхід вільний). Ви зможете не лише насолодитись чудовими виступами кращих хореографічних колективів Умані, а й долучитись до надзвичайно доброї справи - допомоги маленькій 4-місячній онкохворій дівчинці Маргариті Ніконець.Творити добро разом завжди легше!
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
20.10
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться в номінаціях: «Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»; «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»; «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)». Автори 3-ох найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5тис гривень, 2 місце – 3тис гривень та 3 місце – 2тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1тис гривень. На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами. Докладнішу інформацію можна переглянути за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/napryamok-7.html Строк подання робіт – до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року. Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017». Або на пошту: 02068, м. Київ, а/с 74. Для довідок: (044) 246-43-39; (097) 318-43-39 Світлана Шиман; e-mail: lana.kuzyna@gmail.com Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
20.10
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
10 - 20 жовтня 2017р. бібліотека УДПУ запрошує усіх бажаючих на відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!», присвячений Дню українського козацтва. Місце експонування - читальний зал №1 (корпус №1).
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
24.10
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
24 жовтня о 14.30 студентський народний театр драми і комедії УДПУ запрошує усіх бажаючих на виставу "Останній гречкосій". Чекаємо усіх бажаючих в актовій залі університету.
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

БІБЛІОТЕКА УДПУ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ

11.10.2017

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 10 жовтня відбувся черговий День інформації про нове поповнення бібліотеки навчального закладу.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу, які повсякчас намагаються підвищити місце і роль бібліотеки в популяризації літератури, розробивши рубрики перегляду, підготували місце експозиції і розмістили літературу на стелажах. У результаті вийшла цікава виставка-інсталяція останніх надходжень навчальної та художньої літератури, з якою упродовж дня ознайомлювалися викладачі та студенти.

ДЕНЬ МІСТА ДЛЯ УДПУ СТАВ НАГОДОЮ ЗАСВІДЧИТИ СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ТАЛАНТИ

11.10.2017

Для студентів та викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини День міста Умань був не лише чудовим, цікавим та веселим святкуванням, але і черговою нагодою засвідчити свої досягнення та продемонструвати таланти.

Кожен підрозділ на виставці «Тобі, рідна Умань!» зумів показати щось своє, тільки йому властиве, а також виставити готові вироби або ж у містечку майстрів продемонструвати притягальні для цінителів краси майстер-класи.

КЛУБ ЗА ІНТЕРЕСАМИ «БІЙЦІ МИСТЕЦТВА»

10.10.2017

У бібліотеці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини аби прибільшити її значення як осередку культури, центру спілкування та інформації діє клуб за інтересами «Бійці мистецтва» під керівництвом Віталії Прокопчук.

Це об’єднання за інтересами організовує інтелектуальне спілкування студентів, створює атмосферу колективізму, виробляє навички громадської діяльності, надає можливості для емоційної та психологічної розрядки студентської молоді. Клуб також виражає і захищає інтереси своїх членів, підтримує їх ініціативи, спрямовані на інтелектуальний, духовний і творчий розвиток, залучає в свої ряди нових членів, виховує культуру читання, організовує і проводить молодіжні заходи в бібліотеці та поза її межами.

ПЕРЕМОГИ НАШИХ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

10.10.2017

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Віра Борисюк та Олександр Шевченко взяли участь в змаганнях першого етапу Кубка України з велокросу у груповій гонці, які відбулися 7 - 8 жовтня у місті Знам’янка Кіровоградської області.

УДПУ ГОСТИННО ПРИЙМАВ УЧАСНИКІВ УРОЧИСТИХ ЗБОРІВ ДО ДНЯ МІСТА

10.10.2017

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету з нагоди Дня міста відбулись урочисті збори за участю громадськості, керівництва міста, депутатів міської ради різних скликань, почесних громадян Умані, делегацій поріднених міст, волонтерів, учасників АТО, родин загиблих уманчан на Сході України, представників підприємств, установ та організацій.

Гості університету перед початком урочистостей могли посмакувати кондитерськими виробами, а також оглянути виставки витворів у різноманітних техніках, оцінити досконалість творів образотворчого мистецтва, а також послухати виступи наших колективів — тріо «Serbian star» у складі Йована Дрманича, Александра Джерджовича, Дарко Марковіча та народного аматорського інструментального ансамблю «Акварелі» (керівник Віра Калабська).

ДВА СТУДЕНТИ УДПУ ДІСТАЛИ ПЕРЕМОГИ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ

09.10.2017

Міжнародні змагання зі змішаних єдиноборств у рамках святкування Дня міста Умань відбулися 6 жовтня у сквері імені Т.Г. Шевченка біля фонтану «Перлина кохання».

У турнірі взяли участь студенти ІІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Руслан Первак та Сергій Руснак

СПАРТАКІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ПЕРШОКУРСНИКІВ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

09.10.2017

Першістю з легкої атлетики серед першокурсників відкрито легкоатлетичний сезон Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Змагання для новачків проходять щоосені на міському стадіоні і є своєрідними «оглядинами» молодого покоління легкоатлетів університету, пошук гідної заміни.

Завдання цього масового заходу – посилення пропаганди легкої атлетики як важливого засобу виховання студентів, залучення до регулярних занять легкою атлетикою та підвищення спортивної майстерності, виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди університету для участі в обласних та міських змаганнях.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.