Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

08.12.2017

На історичному факультеті УДПУ імені Павла Тичини пройшов Всеукраїнський тиждень права. В рамках запланованих заходів відбулися наукові заходи виховного та інформаційного характеру, зустріч із представниками правоохоронних органів та правозахисних організацій м. Умані, рольова гра, лекція на тему свободу думки і слова в Україні та ін.

Тиждень розпочали із зустрічі студентів із представниками Уманського місцевого Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та Сектору ювенальної превенції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Запрошені фахівці акцентували увагу присутніх на важливості правової освіти молоді, необхідності дотримання громадянами українського законодавства та невідворотності юридичної відповідальності за вчинені правопорушення.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

08.12.2017

За участі студентів та викладачів Інституту економіки та бізнес-освіти відбувся науково-практичний семінар "Проблеми розвитку регіонів в умовах децентралізації", що проходив на базі Уманської міської ради. Предметом обговорення стали основні аспекти розвитку реформи децентралізації в Україні, зокрема і в Умані.

УСПІШНЕ ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ В УДПУ

08.12.2017

На численні прохання глядачів в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини днями відбулась вистава сучасної трагікомедії «Останній гречкосій». Актори студентського народного театру драми і комедії під керівництвом режисера-постановника Наталії Алексеєвої вкотре подарували численним глядачам неймовірні емоції й талановиту гру. Правдива історія життя, актуальна проблема землі та деградуючо-відмираючого села не залишили байдужими жодного в глядацькій залі.

ВИКЛАДАЧ УДПУ ПРОЙШОВ СТАЖУВАННЯ В ЄРУСАЛИМІ

08.12.2017

Викладач кафедри історії України УДПУ імені Павла Тичини Ігор Опацький взяв участь у семінарі для українських педагогів, що проходив наприкінці листопада в Єрусалимі при Міжнародній школі з викладання та вивчення історії Голокосту, і пройшов стажування-навчання при Меморіальному комплексі Яд Вашем. Семінар був організований Українським центром вивчення історії Голокосту.

ЕКСКУРСІЯ ФІЛОЛОГІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ЛІТЕРАТУРИ УКРАЇНИ

07.12.2017

У кінці листопада викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх  навчання УДПУ імені Павла Тичини Наталія Мамчур та Віта Кириченко організували для студентів-філологів культурно-освітню екскурсію до  Національного музею літератури України.

Літературний музей у Києві став для уманських студентів справжнім відкриттям. Адже експозиція відображає в історичній послідовності розвиток української літератури з XI століття до наших днів. У музеї представлено близько 5 тисяч експонатів, серед яких унікальні стародруки, рукописи, першодруковані та прижиттєві видання, особисті речі письменників, фотографії, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОЇ РАДИ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

07.12.2017

Днями відбулося засідання Наукової ради Музею історії  університету. Основним питанням порядку денного було обговорення підготовки до відзначення 90-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зроблено підсумки проведеної роботи та обговорено подальші плани.

Завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець провела підсумки з роботи над  проектом «Університет у спогадах колишніх студентів» та запропонувала розпочати підготовку нового проекту «Університет в спогадах його викладачів».

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР В УДПУ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

07.12.2017

Студенти історичного факультету УДПУ ініціювали проведення свята з нагоди дня Збройних сил України у формі поетичного звіту про славні сторінки становлення українського війська в роки формування Української Держави.

За основу було взято вірші зі збірок «Філософія війни», «Нерв», «Памʼять» декана історичного факультету Анатолія Карасевича

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.