Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРАКТИВНО-ПРИРОДНИЧИЙ КОНКУРС «КОЛОСОК»

15.12.2009

11 грудня 2009 року на базі фізико-математичного факультету проведено Всеукраїнський інтерактивно-природничий конкурс «Колосок» для учнів 3-8 класів. Конкурсом було охоплено біля 300 учнів навчальних закладів м.Умані. Координатор конкурсу – вчитель фізики і астрономії Уманської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів Екало Наталія Олександрівна.

У організації і проведенні конкурсу брали участь викладачі кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Гнатюк О.В., Декарчук М.В., Паршуков С.В. Переможці отримали заслужені нагороди.

ВІТАЄМО НАШИХ ХОРЕОГРАФІВ З ПЕРЕМОГОЮ

07.12.2009

6 грудня в м. Черкаси відбувся обласний тур ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, в якому свою творчість представили понад 40 хореографічних колективів Черкащини.
Переможцями конкурсу стали два колективи Уманського педуніверситету:

  • дипломом І ступеня нагороджений ансамбль танцю «ВІЗАВІ» (художній керівник Людмила Андрощук);
  • диплом ІІ ступеня отримав ансамбль танцю «ЯВОРИНА» (художній керівник Сергій Куценко).

Щиро вітаємо переможців, зичимо нових творчих звершень!
Окрема подяка профкому університету (голова профкому О.С.Осадчий) за фінансову підтримку конкурсантів.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ТА ХУДОЖНІХ КЕРІВНИКІВ БУДИНКІВ КУЛЬТУРИ ЧЕРКАЩИНИ

07.12.2009

3 грудня на базі мистецько-педагогічного факультету університету відбувся обласний семінар директорів та художніх керівників будинків культури Черкащини.

Для учасників семінару провідні викладачі факультету провели майстер-класи:

  • хорове  мистецтво – заслужений працівник культури України доцент Ятло Л.П., ст. викладач Купчик А.Т.
  • хореографія – доцент Андрощук Л.М.

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕДАГОГІЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ»

23.11.2009

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Нагадуємо, що 24-25 листопада 2009 року відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Педагогічне краєзнавство у підготовці майбутніх вчителів».

Активно спілкуємося, обговорюємо, критикуємо, обмінюємося практичним досвідом на форумі, який розміщено за адресою: http://kraeznavstvo.at.ua/forum

23 ЛИСТОПАДА СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИСТУПАЮТЬ ДО НАВЧАННЯ

20.11.2009

У зв’язку з поліпшенням епідемічної ситуації в Черкаській області на спільному засіданні обласного оперативного штабу і державної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації прийнято рішення про відновлення навчально-виховного процесу в дитячих дошкільних закладах, школах та вищих навчальних закладах з 23 листопада 2009 року.

Отже, у понеділок 23 листопада студенти університету  приступають  до  навчання.

ВІТАЄМО РЕКТОРА З ЮВІЛЕЄМ

17.11.2009

Вельмишановний Михайле Тадейовичу!

Ректорат, профспілковий комітет, колектив викладачів, співробітників і студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітають Вас з ювілеєм – 65-літтям від дня народження!

Ви є взірцем відданості і служіння рідній Alma mater – ось уже 46 років не залишаєте стін Уманського державного педагогічного інституту (тепер університету) імені Павла Тичини, пройшовши шлях від студента до ректора університету.

За цей час Ви стали знаним ученим у галузі методики навчання фізики та астрономії, доктором педагогічних наук, професором, членом-кореспондентом Академії педагогічних наук України, Заслуженим працівником освіти України. Є автором понад 150 наукових праць і навчально-методичних публікацій, серед яких монографії, посібники для студентів та відомі учителям і учням підручники з фізики для школи, маєте своїх наукових послідовників і учнів, які разом з Вами працюють у створеному в університеті науково-дослідному Центрі інформаційно-комунікаційних технологій навчання фізики і астрономії.

За значний особистий внесок у розвиток педагогічної науки, багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високу професійну майстерність та підготовку педагогічних кадрів для національної школи Ви вшановані багатьма нагородами і відзнаками. А головне – маєте глибоку шану і повагу колективу університету, який цінує Вас як людину і свого лідера.

Тож у цей ювілейний день щиро зичимо Вам, шановний Михайле Тадейовичу, міцного здоров’я, творчих злетів, щедрого ужинку на освітянській та науковій ниві, родинного щастя та затишку!

 

17 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

17.11.2009

Дорогі друзі, шановне студентство!

Сьогоднішнє свято – це символ молодості, устремління до інтелектуального й творчого розвитку. Тож упевнено йдіть шляхом знань та професійної майстерності, збагачуйтеся духовно, готуйтеся до праці на благо нашого народу.

Зичимо студентам університету здоров'я, щастя і любові, миру і добра, успіхів у навчанні, здійснення найсміливіших планів та мрій.

Щасливі зорі сяють хай для вас,

Студенство українське – в добрий час!

Ректорат

Профком

Студентська рада

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.