Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВЕЧІР АВТОРСЬКОЇ ПІСНІ ТА ПОЕЗІЇ

16.11.2009

22 жовтня 2009 року університетське літоб’єднання імені Миколи Бажана уперше провело творчу акцію, спільну з Уманським Літературним клубом. Сцена актової зали цього разу була всуціль «озброєна» яскравими софітами, мульті-медійним екраном та різноманітною звуковою апаратурою: серед гостей-бо – чимало співаків-бардів.

ЗВІТУЄ СТУДІЯ «МІЖНАРОДНА ОСВІТА»

16.11.2009

У жовтні 2009 року відбулась звітна конференція студентів – учасників програм міжнародного обміну Au Pair, ICCP, Work & Travel, Working Guest in Norway (США, Велика Британія, Нідерланди, Норвегія, Німеччина, Франція). Студенти, які в 2009 році брали участь в означених програмах, ділилися враженнями щодо перебування за кордоном зі студентами та викладачами факультету іноземної філології.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ПРИЗУПИНЕНО

02.11.2009

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. № 1152 та наказу МОН України № 996 від 30.10.2009 р., з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу ректором УДПУ видано наказ про тимчасове, починаючи з 31.10.2009 р., призупинення навчального процесу в університеті терміном на три тижні. Також відповідним чином змінено режим роботи всіх підрозділів і служб університету.

ВСЕУКРАЇНСЬКІ БАЖАНІВСЬКІ ЧИТАННЯ

23.10.2009
15 жовтня в актовій залі нового корпусу кафедра української літератури й українознавства (зав кафедри професор Сивачук Н.П), літературна студія імені Миколи Бажана (керівник доцент, член Національної спілки письменників України Павленко М.С.), учні шкіл міста зібралися відсвяткувати «Бажанівську осінь» – 105-літній ювілей видатного поета, академіка, перекладача, класика української літератури, неперевершеного майстра слова Миколи Бажана.СТУДЕНСТВО УНІВЕРСИТЕТУ ОБРАЛО СВОЇХ ЛІДЕРІВ

23.10.2009
22 жовтня відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування університету. Проаналізовано діяльність студентської ради УДПУ за 2008-2009 н.р., визначені завдання на майбутнє. Обраний новий склад студентської ради університету, до якої увійшли представники всіх факультетів, студклубу, профспілки, студентського наукового товариства (всього 29 осіб).

Головою студради обрано Чухрій Аллу (факультет української філології, 42 група), заступником голови – Слободяника Олександра (факультет іноземної філології, 31 група).

Вітаємо новообраних членів студентської ради, віримо, що вони виправдають високе довір’я студентського загалу.

Зичимо успіхів!


ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ЕТИЧНОГО КОДЕКСУ ВИКЛАДАЧА УНІВЕРСИТЕТУ

20.10.2009

ШАНОВНІ КОЛЕГИ

22 жовтня 2009 року о 14.30 в ауд. 315 корпусу №3 (вул. Садова, 28) відбудеться  Міжвузівський науково-методичний семінар «Психолого-педагогічні аспекти формування і розвитку етики викладача вищої школи», на якому заплановано обговорення Етичного кодексу викладача Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі семінару та долучитися до обговорення Етичного кодексу викладача.

Лабораторія педагогічної компетентності

НОВИНИ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ УНІВЕРСИТЕТУ

20.10.2009

У читальній залі №1 (центральний корпус) Наукова бібліотека проводить виставки:

  • «Від сесії до сесії живуть студенти весело» до Дня студента (з 1 жовтня по 17 листопада 2009 р.)
  • «Страта голодом» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій (з 15 по 30 листопада 2009 р).

20 жовтня о 13 год. в читальній залі №1 (центральний корпус) Наукова бібліотека спільно зі студентами природничо-географічного факультету проводить тематичний вечір на тему: «Бути людиною». На вечір запрошена депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення Кучер Г. М. Запрошуються всі бажаючі.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.