Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.03
Флешмоб «Тризуб гуртує»
22-25 березня 2018 року проходить всеукраїнський флешмоб «Тризуб гуртує», який присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік). Захід передбачає розміщення на своїх сторінках у Фейсбук світлин із зображенням Державного Герба України та подальшу публікацію цих світлин на новоствореній сторінці #Тризубгуртує (facebook.com). Зображення тризуба на світлині може бути у будь-якій формі – фотографування на фоні Герба; тримання в руках аркуша із зображенням державного символа України; закріплений значок на одязі; одяг із зображенням тризуба, самоорганізація певної кількісті осіб в утворенні зображення тризуба, зображення Державного Герба України тощо. На світлинах обов’язково має бути зазначено місце та країну, де вона зроблена, а також додано хештег #Тризубгуртує. Просимо підтримати зазначену ініціативу «Тризуб гуртує» з 22 березня 2018 року у соціальній мережі Фейсбук, та, у разі можливості, залучити до її проведення друзів.
Флешмоб «Тризуб гуртує»
24.03
Година Землі
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до міжнародної акції "Година Землі", яка відбудеться 24 березня 2018 року на території корпусу №3 УДПУ імені Павла Тичини з 20.00 до 21.00. При собі мати засоби освітлення (свічку, ліхтарик та інші освітлювальні прилади).
Година Землі
25.03
Творчий конкурс авторської колискової пісні
Увага! Стартує новий творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.
Творчий конкурс авторської колискової пісні
26.03
Інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр»
З нагоди Міжнародного дня театру 26 березня в читальному залі №2 протягом дня діятиме інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр». Запрошуємо усіх бажаючих торкнутися глибин особистості Богдана Сильвестровича та його любові до театру, яку він проніс через життя.
Інформ-дайджест «Богдан Ступка і театр»
26.03
Міс факультету соціальної та психологічної освіти
26 березня о 14.30 в актовій залі УДПУ відбудеться конкурс краси "Міс факультету соціальної та психологічної освіти".
Міс факультету соціальної та психологічної освіти
27.03
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)
27– 29 березня 2018 року на базі факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання). 27 березня – заїзд та реєстрація учасників Конкурсу (301 ауд., навчальний корпус № 3); 28 березня о 10.00 – урочисте відкриття ІІ туру Конкурсу та підсумкова науково-практична конференція (407 ауд., навчальний корпус № 3); 29 березня о 10.00 – нагородження переможців, закриття Конкурсу (407 ауд., навчальний корпус № 3).
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)
27.03
Засідання вченої ради
27 березня о 13.00 в конференц-залі відбудеться засідання вченої ради УДПУ. Порядок денний: 1. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКТОРСЬКИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ В УНІВЕРСИТЕТІ. ДОП.: КОМАРОВА З.І. – директор Центру забезпечення функціонування системи управління освітньої діяльності. 2. ПРО СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ В ПІДРОЗДІЛАХ УНІВЕРСИТЕТУ. ДОП.: КОЛІСНИК В.Г. – інженер з охорони праці. 3. ПРО ВИКОНАННЯ УХВАЛИ ВЧЕНОЇ РАДИ. Про якість викладання хімічних дисциплін кафедри хімії, екології та методики їх навчання (протокол № 3 від 31 жовтня 2017 р.). ДОП.: ГОРБАТЮК Н.М. – заступник завідувача кафедри хімії, екології та методики їх навчання. 4. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМ ДИСЕРТАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. ДОП.: ШУЛЯК С.А. – учений секретар. 5. ПРО РЕКОМЕНДУВАННЯ ДО ДРУКУ ПРАЦЬ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ. ДОП.: ШУЛЯК С.А. – учений секретар. 6. РІЗНЕ.
Засідання вченої ради
27.03
Містер факультету соціальної та психологічної освіти
27 березня о 15.00 в актовій залі УДПУ відбудеться конкурс "Містер факультету соціальної та психологічної освіти".
Містер факультету соціальної та психологічної освіти
28.03
Фестиваль "Студентська весна"
28 березня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться фестиваль студентської творчості "Студентська весна". Запрошуються усі бажаючі.
Фестиваль "Студентська весна"
28.03
Круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти
28 березня о 16.00 в конференц-залі УДПУ відбудеться круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти за участю генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олега Шарова. Запрошуються запрошуються керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні працівники та студенти УДПУ імені Павла Тичини, а також представники закладів вищої освіти регіону, обласних районних, міських управлінь освіти, закладів професійно-технічної, загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти.
Круглий стіл щодо обговорення Концепції розвитку педагогічної освіти
29.03
Конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018»
29 березня о 12.50 в 401 ауд. корпусу №3 відбудеться конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018».
Конкурс «Найрозумніший УДПУ – 2018»
21.04
І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018"
21 - 22 квітня 2018 року в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018". Запрошуємо до участі.
І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва "Квітнева феєрія - 2018"
24.04
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології"
24-26 квітня 2018 року на базі факультету професійної та технологічної освіти УДПУ відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології".
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Трудове навчання та технології"
26.04
Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь»
26 квітня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Одинадцята Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь». Запрошуємо студентів взяти участь у наукововму заході.
Всеукраїнська студентська наукова конференція з міжнародною участю «Умань – 2018. Наука. Освіта. Молодь»
28.04
Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018"
28 - 29 квітня 2018 року в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018". Запрошуємо до участі.
Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія - 2018"


Новини наших сайтів
15.02
Історичний факультет

    Шановна громадо історичного факультету!Деканат і Студентська рада щиро вітає Вас з Днем Святого Валентина! Хочеться вірити, що всі закохані на факультеті знайдуть свою половинку, а тим, в яких серце ще не визначилось, бажаємо добра, теплоти і віри, що це обов’язково станеться! [...]
ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ
15.02
Бібліотека університету

На сайті з’явилися нові надходження до фондів бібліотеки за січень 2018 року. Нові надходження [...]
Нові надходження до бібліотеки
15.02
Факультет соціальної та психологічної освіти

12 лютого 2018 року відбулося відкрите заняття з педагогіки доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Осадченко Інни Іванівни для студентів ІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти. Тема лекції «Методи та засоби навчання». На занятті було розглянуто сутність понять «ме [...]
Відкрите заняття з педагогіки на тему: «Методи та засоби навчання»
15.02
Факультет дошкільної та спеціальної освіти

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 13 лютого відбулась зустріч із Героєм України, громадським та політичним діячем, колишнім політв’язнем Левком Лук’яненком. Окрім […] [...]
В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ЛЕВКОМ ЛУК’ЯНЕНКОМ
15.02
Факультет професійної та технологічної освіти

    П’ятнадцятого лютого – свято Стрітення, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор», яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового. [...]
Стрітення Господнє
15.02
Факультет фізичного виховання

До уваги студентів та усіх бажаючих На базі тренажерного залу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводиться набір в групи занять з аеробіки та атлетизму. Заяви можна подати до 23 лютого 2018 року (каб. 230а., факультет фізичного виховання). За більш детальною інформацією звертатись до лаборанта ? [...]
Оголошення
15.02
Факультет фізичного виховання

3-4 лютого в Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді та чоловіків, участь у якому взяли Уманські боксери , боксерського клубу «Ринг», серед яких був студент V курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Смирнов Андрій. У підсумку Андрій [...]
ПЕРЕМОГА У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ
15.02
Студентський портал

Той самий текст у «блогах», про який ти будеш згадувати із вдячністю Людина інстинктивно вважає важливою метою справити враження на будь-кого під час першої зустрічі. Особливо якщо цей «будь-хто» – твій викладач, який виставлятиме справедливу оцінку за іспит. Або закриватиме очі, коли побачить, як ти списуєш. Колись давно я пр? [...]
Причарувати викладача: методи спецслужб
14.02
Факультет фізики, математики та інформатики

На факультеті фізики, математики та інформатики цікаво та весело відсвяткували День Закоханих. Всі бажаючі мали змогу признатись в коханні, написати побажання чи порадувати свою половинку приємними компліментами за допомогою «Дерева кохання» яке виросло на факультеті за допомогою старань студентки ІІ курсу Мельник Роксол? [...]
День Святого Валентина на ФФМІ
14.02
Факультет мистецтв

13 лютого в картинній галереї відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Уманська коляда – 2018», який проходив з 1 по 21 січня 2018 року. Уже вкотре конкурс відбувається з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати ук? [...]
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Соціальна робота». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою соціального працівника в пенітенціарних службах. Одним із напрямів підготовки фахівців соц? [...]
СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ПЕНІТЕНЦІАРНИХ СЛУЖБАХ
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога в банку. Психолог в банку займається безпосередньо самим персоналом. У його обов’язки [...]
Психолог, що працює з персоналом банку
02.01
Факультет соціальної та психологічної освіти

Враховуючи поширення самогубств серед неповнолітніх та молоді у зв’язку з поширенням у соціальних мережах нової суїцидальної квестової гри «Червона сова», викладачами кафедри психології було проведено психолого-профілактичну бесіду «Профілактика залучення учнівської та студентської молоді до небезпечних квестів («Че [...]
Профілактика залучення учнівської та студентської молоді до небезпечних квестів («Червона сова»)»
02.01
Природничо-географічний факультет

Шановний Сергій Григорович! Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм! Зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Бажаємо нових здобутків, незгасаючої енергії та невтомності. Нехай здійснюються всі Ваші мрії і сподівання, втілюються в життя нові педагогічні ідеї і задуми, а поруч у житті, як вірні супутники, завжди [...]
Вітаємо Половку Сергія Григоровича зі славним ювілеєм!
02.01
Українсько-туркменський культурно-освітній центр

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті. Оголошуємо початок фотоконкурсу для іноземних студентів  «Мій вибір - УДПУ». Умови проведення фотоконкурсу З 2 січня по 1 лютого включно надішліть сво [...]
Фотоконкурс

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ В УДПУ

13.08.2012
Списки зарахованих в УДПУ

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ АНТОН ЯЦЕНКО - ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

06.08.2012

3 серпня до університету завітав почесний гість - доктор економічних наук, народний депутат України Яценко Антон Володимирович.

Під час його робочого перебування в Умані відбулася зустріч з керівництвом та професорсько-викладацьким складом університету, знайомство з навчально-методичною базою навчального закладу, діяльністю науково-дослідних інститутів, центрів, лабораторій.


«СОНЯЧНІ ПРОМЕНІ»

30.07.2012

27 липня у м.Черкаси відбувся заключний гала-концерт Першого інтеграційно-творчого фестивалю «Сонячні промені». Конкурс фестивалю проходив у три етапи: у І етапі взяло участь понад 800 молодих талановитих людей, до ІІ туру було відібрано лише 300, а у гала-концерті виступало лише 40 осіб. Серед них – випускниця Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Ольга Підгорна. Крім того, що вона виступала перед заповненим залом Черкаської обласної філармонії, вона також отримала Диплом лауреата І інтеграційно-творчого фестивалю «Сонячні промені» за зайняте ІІ місце в номінації «Оригінальний жанр».

ВАГОМА ПЕРЕМОГА УНІВЕРСИТЕТУ НА ТЕРЕНАХ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

18.07.2012

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, який входить до міжнародного консорціуму у складі 22 провідних університетів Польщі, Франції, Італії, Іспанії, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови, виграв грант у розмірі 7,5 млн. євро на проект студентської мобільності у рамках програми ERASMUS MUNDUS.


ВСТУПНА КАМПАНІЯ ПЕРЕТНУЛА ЕКВАТОР

18.07.2012

Університет продовжує прийом документів на денну та заочну форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр".

З початку вступної кампанії до університету надійшло 5908 заяв від абітурієнтів:

  • за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" - 3393 денна форма і 612 заочна форма навчання;
  • за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" - 642 денна форма і 531 заочна форма навчання;
  • за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" - 256 денна форма і 246 заочна форма навчання.

При подачі документів абітурієнти також мають змогу скористатися системою електронного подання заяв, 562 студенти вже скористалися цією можливістю.

З 1 серпня продовжиться прийом документів на ІІ вищу освіту.


НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВА ПРАКТИКА З ГЕОГРАФІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

13.07.2012

Студенти спеціальності географія та біологія природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини в період з 22.06. по 1.07.2012 року проходили навчально-польову практику з географічних дисциплін (геологія з основами геохімії та картографія з основами топографії) в с. Колочава (Закарпатська обл., Міжгірський р-н.). Під час цієї практики студенти познайомилися з географічними процесами, які протікають в околицях с. Колочава та її історичними віхами. Відвідали низку музеїв (Старе село, Вузькоколійка, Лінія Арпада та ін.) та мали дружню зустріч з своїми колегами з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.


НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА АГРОБІОСТАНЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

11.07.2012

В рамках угоди про творчу співпрацю природничо-географічного факультету з Інститутом фізіології рослин та генетики НАН України, на агробіостанції університету проводяться дослідження з вивчення продуктивності сої за умов симбіотичної взаємодії з мутантними штамами азотфіксуючих бактерій. Керівництво досліджень здійснюється завідувачем відділу симбіотичної азотфіксації, доктором біологічних наук, професором Коцьом С.Я.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2018
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.