Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАДАВНІ ЗЕМЛЕРОБИ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ»

29.07.2011

26 – 29 липня 2011 р. відбулася міжнародна наукова конференція «Прадавні землероби Південно-Східної Європи». Це спільний проект Інституту археології НАН України, Науково-дослідного інституту археологічних культур Буго-Дніпровського межиріччя, Науково-дослідної лабораторії «Археологія Уманщини» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура». Науковий форум було присвячено 30-річчю дослідження поселення-гіганта Тальянки, 10-річчю співпраці з «Search Foundation» USA та 10-річчю співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Інститутом археології Національної академії наук України.

ЗАПАЛАЛИ КУПАЛЬСЬКІ ВОГНІ ...

07.07.2011

Покотилося сонце із зими у літо
В славне Умань-місто, на початку липня,
У саму Софіївку та на Площу зборів,
Де вирує радісно стоголосе море…

Свято Івана Купала припадає на найкоротшу ніч протягом року – з 6 на 7 липня. За народним звичаєм, цього дня молодь зі співами й жартами прямує до річки, розкладає вогнища й танцює навколо них. Багато таємниць обіцяє розкрити ніч на Івана Купала...

Студентська молодь університету організувала купальську театралізовану виставу для уманчан та гостей міста на Площі зборів у парку «Софіївка». Розгорнулось колоритне дійство – з хороводами, купальськими піснями і танцями, розпаленням вогнища та пусканням віночків на воду.


РОЗВИВАЄМО ПАРТНЕРСТВО З ІНСТИТУТОМ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ

29.06.2011

24 червня 20011 р. в рамках угоди про співпрацю відбулося спільне розширене засідання вчених рад Інституту вищої освіти НАПН України та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Наукове зібрання було присвячено питанню модернізації регіонального педагогічного університету в контексті євроінтеграції.


ПРОФСПІЛКОВІ ЛІДЕРИ ВНЗ ОБЛАСТІ – ГОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ

24.06.2011

23 червня 2011 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Черкаський обласний комітет профспілки працівників освіти і науки України провів семінар-навчання голів профкомів вищих навчальних закладів з питань статутної діяльності.


ЛІЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ НА НАЧАННЯ

20.06.2011

Ліцей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з 26 червня 2011 року проводить набір учнів 9, 10 класів на навчання за напрямками підготовки:

  • іноземна філологія;
  • українська філологія;
  • природничо-географічний;
  • технолого-педагогічний;
  • спортивний;
  • фізико математичний.
Навчання проводиться безкоштовно.

Перевагами навчання в ліцеї є:
  • комплексна підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання);
  • підготовка до навчання у ВНЗ (вищих навчальних закладах);
  • за умови вступу на профільний напрямок підготовки, перевага, при рівній кількості балів, надається випускнику ліцею;
  • іногороднім надається гуртожиток.

Адреса ліцею: вул. Маяковського, 73/7, м. Умань, Черкаська обл.
За довідками звертатися за телефонами:(04744)39653; 50508
E-mail: school-internat@meta.ua

Детальна інформація про умови вступу тут

ЗРОБІТЬ КРОК ДО УСПІХУ – ОБЕРІТЬ НАВЧАННЯ В ЛІЦЕЇ УДПУ!

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ПРАВА ДИТИНИ: ВІД ВИТОКІВ ДО СЬОГОДЕННЯ»

20.06.2011

У 1991 році наша держава приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього.

Водночас, проблеми, що пов’язані з гармонійним розвитком особистості дитини, не зменшуються. З огляду на це, вмотивовано своєчасною і доцільною, а отже, актуальною стала тема науково-методичного семінару «Права дитини: від витоків до сьогодення», що відбувся 14 червня 2011 р. на кафедрі соціальної педагогіки та історії педагогіки спільно з Міським методичним об’єднанням соціальних педагогів та Уманським міськрайонним управлінням юстиції.


УНІВЕРСИТЕТ ПРИЙМАВ ВИСОКИХ ГОСТЕЙ

03.06.2011

31 травня університет відвідали високі гості – генеральний директор Інтернаціоналу освіти Європейського регіону Мартін Рьомер з дружиною Наталією Рьомер, завідувач відділу Департаменту міжнародної роботи Федерації профспілок України В’ячеслав Олександрович Майборода, завідувач міжнародного відділу Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України Тамара Олексіївна Виноградська.


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.