Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ХАЗІН ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

04.09.2017

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет фізики, математики та інформатики понесли гірку втрату – після тривалої хвороби пішов із життя кандидат фізико-математичних наук, доцент Геннадій Анатолійович ХАЗІН (21.05.1972-01.09.2017).

Геннадій Хазін був продовжувачем педагогічної династії талановитих математиків, добре знаної у місті та регіоні. Обдарований юнак на відмінно закінчив школу, вступив до університету, по завершенню якого продовжив наукову кар’єру. 2003 року здобув науковий ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію за спеціальністю «Фізико-математичні науки».

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА ВАЛЕНТИНУ КОВАЛЬ ІЗ ВИСОКИМ ВИЗНАННЯМ!

03.09.2017

З нагоди Дня незалежності України Президент Петро Порошенко підписав Указ про «Про відзначення державними нагородами України». Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Коваль Валентині Олександрівні, декану факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

В Указі сказано: «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

КОЛИШНІЙ ПОЛІТВ’ЯЗЕНЬ ВИКЛАДАЧ УДПУ БОГДАН ЧОРНОМАЗ СТАВ ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ МІСТА УМАНЬ

02.09.2017

За вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну громадську позицію, піднесення авторитету міста на рівні держави, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня незалежності України кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Чорномазу Богдану Даниловичу присвоєно звання «Почесний громадянин м. Умань».

ПОНАД 4 ТИСЯЧІ ПЕРШОКУРСНИКІВ УРОЧИСТО ПРИЙНЯЛИ У ДРУЖНУ РОДИНУ УДПУ

01.09.2017

Відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Цьогоріч навчальний заклад поповнився рекордною кількістю розумних і допитливих, талановитих і жагучих до отримання знань юнаків і дівчат із 23 регіонів нашої держави. 4086 вчорашніх випускників шкіл стали студентами УДПУ – найбільшого і найпопулярнішого закладу сучасної освіти не лише в Черкаській області, але й в центральному регіоні держави.

Адміністрація, професорсько-викладацький склад та співробітники університету на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним радо приймали першокурсників до великої студентської родини. На святі також були присутні почесні гості, випускники навчального закладу, батьки студентів, друзі, близькі.

ЗАХОДИ ПАМ’ЯТІ З НАГОДИ ПОЧАТКУ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

01.09.2017

Делегація університету взяла участь у загальноміських заходах пам’яті з нагоди однієї з найтрагічніших дат в історії людства –  початку Другої світової війни.

Представники адміністрації та профкому, студенти та співробітники разом з уманчанами прийшли до Обеліску слави вшанувати пам’ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової, всіх жертв війни, які постраждали від лихих дій окупантів.

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ! ДОРОГІ БАТЬКИ!

01.09.2017

Щиро і сердечно вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

1 вересня – це свято глибокого інтелекту та постійного розвитку, невпинного руху вперед, пізнання незвіданого, захоплюючого і сучасного, передового та дослідження невичерпних джерел мудрості століть. Всі, хто робить кожен новий крок у чарівну країну знань, відзначають 1 вересня, тому це свято є воістину всенародним.

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!

30.08.2017

Запрошуємо на урочистості «Посвята першокурсників у студенти УДПУ імені Павла Тичини», які відбудуться 31 серпня 2017 року о 9.00 на університетському майдані корпусу №3 (вул. Садова, 26).

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.