Навігація
Профіль

ПЕРШІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

17 жовтня у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася першість університету з настільного тенісу, в якій взяли участь 11 команд факультетів.

Головною метою цих змагань було популяризація настільного тенісу серед студентської молоді та відбір кращих спортсменів до збірної команди університету з настільного тенісу.

НАШ ВИПУСКНИК АРТЕМ ШИМАНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ ВИХОВАТЕЛЕМ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

Випускник факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Артем Шиманський ламає стереотипи і доводить, що вихователем може бути і чоловік.

Артем приїхав на навчання до УДПУ зі свого рідного села Сальник Хмільницького району Вінницької області у 2012 році, вступивши на факультет дошкільної та спеціальної освіти й обравши напрям підготовки Дошкільна освіта з додатковою спеціалізацією практична психологія.

НА ФАКУЛЬТЕТІ ФМІ ДРУЖНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України став не просто державним, а всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, і госпітальєри і  волонтери, дорослі і  діти — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.

Жіночий колектив факультету фізики, математики та інформатики цьогоріч вже традиційно підготував святковий захід для своїх захисників під гаслом «Ви наша сила, мужність і опора!»,  викликав в усіх присутніх шквал приємних емоцій та незабутніх вражень!

УРОЧИСТА ІНАВГУРАЦІЯ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з польським партнерським закладом — Інститутом Європейської Культури Познанського Університету імені Адама Міцкевича в м. Гнєзно (Республіка Польща) в стінах останнього відбулася урочиста інавгурація студентів І року, які навчатимуться за програмою подвійного диплому.

СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУ

Напередодні Дня захисника України студенти історичного факультету пройшли військовий вишкіл. Цей захід став одним із найголовніших серед низки запланованих подій в рамках відзначення козацького тижня на факультеті.

Загальновідомо, що володіння військовим мистецтвом для українського козацтва були життєво необхідною справою. Козаки були універсальними вояками, майстерно володіли різною зброєю та способами ведення бою, виробляли власні бойові прийоми у боротьбі за незалежність України. Саме тому з метою формування національно-патріотичної свідомості, готовності до захисту Вітчизни, а також всебічного розвитку студентської молоді керівництво факультету, зокрема  декан Анатолій Карасевич та заступник декана з виховної роботи Анна Шауренко спільно із профспілковим комітетом (голова Ярослав Балановський) та студентською радою факультету (голова Мирослава Пересунько)  організувало  військове навчання.

ДЕЛЕГАЦІЯ НАУКОВЦІВ УДПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПРОВАДЖЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ “ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ” В МОН

12 жовтня 2017 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася презентація нової програми «Методика навчання англійської мови» у вищих навчальних закладах та обговорення результатів першого року навчання студентів педагогічних університетів за цією програмою.

На зустріч були запрошені Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступники Міністра Павло Хобзей та Юрій Рашкевич, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Ганна Новосад, директор департаменту вищої освіти Олег Шаров, Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, менеджер проектів з англійської мови Саймон Етертон та представники університетів, що беруть участь у пілотуванні проекту «Шкільний учитель нового покоління».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів, викладачів, співробітників! Оголошується набір в чоловічу та жіночу групи «Молодіжного хору» для постановки сценічної кантати Карла Орфа «CARMINA BURANA».

Прослуховування відбудуться в актовій залі музичного корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:

  • 18 жовтня о 12.35 та о 15.30;
  • 20 жовтня об 11.00.

До прослуховування запрошуються бажаючі віком від 18 років зі знанням музичної грамоти.

Хормейстер та керівник проекту – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв УДПУ Оксана Прокулевич (тел.: 093 648 3848).

Навігація
Профіль