Навігація
Профіль

ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

Просимо підтримати студентку факультету професійної та технологічної освіти Катерину Отчеську, яка самотужки лікує доньку Даринку від важкої недуги та допомогти зібрати кошти на лікування.

Просимо всіх небайдужих разом поборотись за життя дитини!

В НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОХОДИВ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОР СІЛЕЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В КАТОВІЦЕ МАЧЕЙ ШАРГОТ

За ініціативи Польського культурно-освітнього центру на базі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури пройшов стажування доктор Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) Мачей Шаргот.

У ході стажування викладач ознайомився з діяльністю Польського культурно-освітнього центру, опрацьовував наукову та навчальну літературу з метою збору матеріалів до історично-літературної праці «Українські мотиви в польській літературі романтизму».

ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Делегація університету на чолі із проректором із гуманітарних питань Наталією Ревнюк взяла участь у міських заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан.

Пам’ятні заходи розпочалися проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

МАЙСТЕР-КЛАС ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ВЕСІЛЬНОЇ ФАТИ

У День Святого Валентина двері читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини відкрилися навстіж для креативних, енергійних, цілеспрямованих неодружених красунь факультету початкової освіти, які зібралися разом, аби виготовити свою першу в житті весільну фату.

Майстер-клас провела старший викладач кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Олена Семенова. Під її керівництвом звичайні клаптики білосніжного фатину перетворювалися на справжні дизайнерські вироби. Талановита майстриня з великим захопленням розповідала про тонкощі виготовлення фати та зі знанням справжнього професіонала показувала методику її пошиття. Даруючи свою колосальну позитивну енергію та життєвий запал, вона надихнула присутніх на створення свого неперевершеного, оригінального аксесуару майбутньої нареченої, який підкреслюватиме індивідуальність та власне відчуття смаку.

ЧУЖА ВІЙНА

Сьогодні виповнюється 29 років виводу військ Радянського Союзу із Афганістану. Цій даті на історичному факультеті присвятили  зустріч зі студентами декана професора Анатолія Карасевича та доцента В’ячеслава Гордієнка, який у 1981-1983 рр. проходив військову службу на радянсько-афганському кордоні на заставі Кокуль Московського прикордонного загону.

Розмова була предметною, студенти і викладачі досить уважно сприймали інформацію. В’ячеслав Гордієнко як свідок намагався звернути увагу, які думки були у головах солдат, коли довелося чути про нелегку долю афганців.

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

5 лютого 2018 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі 2017/2018 н.р.

КОЛЕКТИВИ УДПУ ЗДОБУЛИ І ТА ІІ МІСЦЯ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»

Колективи УДПУ здобули перше та друге місця конкурсу «Уманська коляда – 2018». Нагородження переможців та учасників конкурсу, який проходив з 1 по 21 січня 2018 року, відбулось 13 лютого в картинній галереї.

У цьому році в конкурсі взяли участь 23 колективи не лише Умані, а й сусідніх районів. Приємно, що серед найкращих були творчі колективи факультету мистецтв нашого університету.

Навігація
Профіль