Навігація
Профіль

В УДПУ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України із питань фінансової політики і банківської діяльності .

На засіданні, яке пройшло у конференц-залі університету, розглядалися такі питання: «Засади стратегічного реформування державного банківського сектору» та «Інструменти фінансування сільського господарства в Україні».

СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ УДПУ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З КУЛЬТУРНОЮ ТА ІСТОРИЧНОЮ СПАДЩИНОЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Студенти історичного факультету УДПУ під керівництвом заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко здійснили подорож до міста Переяслав-Хмельницький з метою ознайомлення з культурною та історичною спадщиною українського народу. Тут вони відвідали музей культури і побуту Середньої Наддніпрянщини та поринули в атмосферу далекого минулого, відкривши для себе українське село з часів пізнього палеоліту до початку ХХ ст.

СТУДЕНТИ УДПУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ МОБІЛЬНОСТІ З ОБМІНУ СТУДЕНТІВ MOBILE+2

Для трьох студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов УДПУ кінець ‎2016-2017 навчального року був радісним не тільки з приводу початку літніх канікул, а й ощасливив новиною, адже вони стали учасниками Міжнародної програми мобільності з обміну студентів Mobile+2.

1 вересня 2017 року Марія Денисюк, Артур Бойко, Михайло Бевз вирушили на навчання до Португалії. Перший місяць в цій західноєвропейській країні був для них надзвичайно насиченим, та студенти напевне знають – головне та найцікавіше ще попереду.

ВИЇЗНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР СПІВРОБІТНИКІВ ЛАБОРАТОРІЇ «ЕТНОЛОГІЯ ЧЕРКАСЬКОГО КРАЮ»

У Молодецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області відбувся виїзний науково-методичний семінар співробітників лабораторії «Етнологія Черкаського краю», що функціонує на факультеті української філології УДПУ імені Павла Тичини (керівник – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Сивачук).

Науковці університету (професор Наталія Сивачук, доценти Оксана Циганок, доцент Наталія Мамчур, Олександр Санівський, викладач Віта Кириченко) спільно з учителями школи та директором Петром Карпенком обговорили актуальні питання вивчення регіонального фольклору.

ПЕРШІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

17 жовтня у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за участю 11 команд факультетів відбулася першість університету з настільного тенісу.

Головна мета цих змагань — популяризація настільного тенісу серед студентської молоді та відбір кращих спортсменів до збірної команди університету.

У результаті напружених поєдинків призові місця серед дівчат посіли: I місце – Анастасія Бадяка (факультет фізичного виховання); II місце - Вікторія Члек (НН інститут економіки та бізнес-освіти); III місце – Анастасія Неголюк (історичний факультет).

НАШ ВИПУСКНИК АРТЕМ ШИМАНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ ВИХОВАТЕЛЕМ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

Випускник факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Артем Шиманський ламає стереотипи і доводить, що вихователем може бути і чоловік.

Артем приїхав на навчання до УДПУ зі свого рідного села Сальник Хмільницького району Вінницької області у 2012 році, вступивши на факультет дошкільної та спеціальної освіти й обравши напрям підготовки Дошкільна освіта з додатковою спеціалізацією практична психологія.

НА ФАКУЛЬТЕТІ ФМІ ДРУЖНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України став не просто державним, а всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, і госпітальєри і  волонтери, дорослі і  діти — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.

Жіночий колектив факультету фізики, математики та інформатики цьогоріч вже традиційно підготував святковий захід для своїх захисників під гаслом «Ви наша сила, мужність і опора!»,  викликав в усіх присутніх шквал приємних емоцій та незабутніх вражень!

Навігація
Профіль