Навігація
Профіль

ХОРЕОГРАФИ УДПУ СВЯТКУВАЛИ ЮВІЛЕЇ, ТАНЦЮЮЧИ

На свято танцю, краси та естетичної насолоди в актову залу УДПУ імені Павла Тичини зібралися  студенти, викладачі, випускники – ті, для кого танець став частиною життя. Урочисте дійство було організовано з нагоди ювілеїв: 45-річчя народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», 25-річчя спеціальності «Хореографія», 5-річчя кафедри хореографії та художньої культури.

Хореографічні колективи факультету мистецтв були і залишаються окрасою концертів, семінарів, форумів, конференцій. Завжди повертаються до Умані з феєричними перемогами — володарями гран-прі та дипломантами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів.

IV МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІЖНОЇ ТВОРЧОСТІ «ДУШЕЮ СПОВНЕНИЙ ПОЛІТ»

Три хореографічні колективи представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на IV міському фестивалі молодіжної творчості «Душею сповнений політ».

Це грандіозне свято танцю в Умані відбулось було організоване відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УДПУ ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

20 березня на кафедрі хореографії та художньої культури факультету мистецтв відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Цьогоріч у заході окрім науковців Уманського державного педагогічного університету взяли участь представники Харківської державної академії культури, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Бердянського державного педагогічного університету, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Херсонського державного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького, Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського, Тульчинського училища культури та інших закладів освіти.

ВІДЗНАЧИЛИ 100-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ НАУКОВЦЯ УДПУ ВАСИЛЯ БАБІЯ

На факультеті фізики, математики та інформатики відбувся вечір пам’яті з нагоди 100-річчя з дня народження колишнього декана Василя Пантелеймоновича Бабія.

Студенти та викладачі факультету ознайомились із тернистим життєвим шляхом Василя Пантелеймоновича, який детально в своєму листі описала його дружина. Своїми спогадами також поділився викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Филимон Благодир, який особисто знав ювіляра, працюючи з ним на одному факультеті. Він розповідав про Василя Пантелеймоновича, як про дружелюбного, товариського колегу, тактовного керівника, гарного наставника та надійного товариша, який любив і цінував свою професію.

В УДПУ СТУДЕНТИ ІЗ ТУРКМЕНІСТАНУ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО НАРОДЖЕННЯ НАДІЇ — НОВРУЗ

Свято туркменського народу Новруз-Байрам, яке відзначалося вчора в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, стало близьким і зрозумілим завдяки студентам із Туркменістану.

Святкують Міжнародний день Новруз (Навруз) або новий рік за астрономічним сонячним календарем у іранських народів 21 березня, в день весняного рівнодення, і приурочують закінченню зими і приходу весни. Студенти з Туркменістану, які навчаються в нашому університеті ніколи не забувають про своє національне свято і з радістю ознайомлюють наших студентів та викладачів зі звичаями та традиціями, пов’язаними із його проведенням.

ПРОВЕДЕННЯМ БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ УДПУ ЗАЯВИЛИ: «УКРАЇНІ ПОТРІБЕН МИР!»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вписано ще одну сторінку у благородну справу благодійності — 20 березня у вестибюлі корпусу №3 відбувся імпровізований міні-ярмарок.

22 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

На природничо-географічному факультеті УДПУ відбувся науково-методичний семінар «Вода – джерело життя», приурочений до Всесвітнього Дня охорони водних ресурсів. Організаторами заходу виступила науково-дослідна лабораторія «Екологія і освіта», а її керівник, доцент Ганна Гончаренко та викладач Олена Задорожна. були його модераторами. У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання та студенти IV курсу ПГФ.

Навігація
Профіль