Навігація
Профіль

КОЛЕГІУМ МІГуС ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ

Колегіум міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій імені Павла Тичини оголошує набір студентів денної форми навчання на 2017-2018 навчальний рік.

У нас створені всі умови для розвитку особистості: вивчення двох і більше іноземних мов; участь у програмах академічної мобільності студентів; участь у різноманітних науково-навчальних проектах.

До Колегіуму МІГуС мають право вступати студенти другого курсу, які завершили перший курс навчання з середнім балом 4.0 (за 5-ти бальною шкалою).

МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ УДПУ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ЮНИМИ ОЛІМПІЙЦЯМИ МІСТА

Студенти-спортсмени факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках проведення Олімпійського уроку з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край і Україну зустрілися з вихованцями дошкільного навчального закладу №31 «Чебурашка» міста Умань.

ПРОФЕСОРА УДПУ ВКЛЮЧИЛИ ДО СКЛАДУ РОЗУМОВОГО ЦЕНТРУ МІСТА ВЕЙХАЙ (КИТАЙ)

Дійсний член Академії будівництва України, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Талят Азізов у складі делегації провідних учених України побував із діловим візитом у місті Вейхай (КНР). Візит відбувся на прохання китайської сторони, зацікавленої у налагодженні двосторонньої співпраці, а Талят Нуредінович персонально був запрошений разом з 15-ма академіками та експертами нашої держави, які є науковими авторитетами у відповідних галузях.

ВЕЛОСПОРТ В УДПУ НА ВИСОТІ

Серпень для студентів-велосипедистів Уманського державного педагогічного університету імені ПавлаТичини видався насиченим на змагання різного рівня, які, на нашу радість та гордість, завершилися яскравими перемогами.

6 серпня в Данії завершився чемпіонат Європи з велоспорту на шосе серед чоловіків, жінок, чоловіків та жінок до 23 років, юніорів, юніорок. За збірну команду України виступав студент ІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Даніїл Нікулін, де посів 15 місце в індивідуальній гонці на час на дистанції 31,8 км серед юніорів, програвши переможцю змагань лише 1 хвилину 21 секунди. Слід наголосити, що у нашого спортсмена були дуже сильні суперники: у чемпіонаті Європи серед юніорів була заявлена рекордна кількість учасників — 211 спортсменів із 58 країн.

ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні викладачі, студенти, спортсмени та організатори фізкультурно-спортивної сфери, тренери і ветерани спорту та уболівальники!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУ

Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася вчора на спортивному майданчику УДПУ імені Павла Тичини за підтримки адміністрації університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним, профкому (голова – Валентин Хитрук) в рамках Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня.

Цьогоріч у традиційному святкуванні взяли участь керівники навчального закладу, викладачі та гості, а його головними дійовими особами стали студенти, які представляли всі навчальні підрозділи університету.

ЗАПРОШУЄМО ОЗДОРОВИТИСЯ У ПАНСІОНАТІ «ПРОЛІСОК»

Протягом багатьох років члени профспілки УДПУ мають можливість оздоровитись на базі пансіонату «Пролісок», що розташований в тихому районі міста Трускавець.

Навігація
Профіль