Навігація
Профіль

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В БАЗІ ДАНИХ SCOPUS

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1286 від 19.09.2017 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» для наукової спільноти університету працівники бібліотеки проводитимуть навчальні семінари щодо роботи із базою даних Scopus в читальному залі №1 головного корпусу університету за графіком:

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ

9 січня 2018 року в конференц-залі університету відбулося засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного присутні заслухали доповідь доктора педагогічних наук, професора кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігоря Ткаченка «Про перспективи підготовки студентів за предметною спеціальністю 014.15 середня освіта (природничі науки)». Відповідальний за патентно-ліцензійну діяльність в УДПУ, доцент Олег Мелентьєв доповів про винахідницьку і патентно-ліцензійну діяльність в університеті.

ДО УВАГИ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАРОДНИХ ТРАДИЦІЙ! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КОНКУРС КОЛЯДОК І ЩЕДРІВОК «УМАНСЬКА КОЛЯДА»!

 

До участі в Конкурсі запрошуються мешканці міста Умані та прилеглих районів: веселі компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи, що реалізують свої творчі здібності у сфері фольклору, української музики та пісні.

ІЗ ТРАДИЦІЙНОЮ ВИСТАВКОЮ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ЯЛИНОК УДПУ ОЗНАЙОМИЛИСЬ ІНОЗЕМНІ ГОСТІ УКРАЇНИ

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ з ініціативи професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, старшого викладача Наталії Душечкіної відбулася сьома традиційна виставка альтернативних ялинок.

Виставка є promo-акцією, котра має сприяти заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

СЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

09 січня 2018 року з 09:00 розпочалася реєстрація на пробне ЗНО.

Абітурієнти можуть зареєструватися для участі в пробному ЗНО самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, або звернутися до офіційного центру реєстрації на ЗНО, що працює на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно договору про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).

МАЙСТЕР-КЛАС З ПРИГОТУВАННЯ КУТІ

Зимові канікули тривають, а іноземні студенти продовжують ознайомлюватися з культурою та традиціями українського народу. Так, за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександра Лаврика та завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Надії Ремезовської було проведено різдвяний майстер-клас з приготування куті.

«ДЕКАДА ДОБРА» НА ФАКУЛЬТЕТІ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Всім добре відомий факт, що на факультеті соціальної та психологічної освіти навчаються студенти, які в майбутньому стануть кваліфікованими психологами та соціальними працівниками. Тому вже з першого року навчання наставники прививають представникам цих професій любов до людей, емпатійність та доброту, повагу та чесність, тобто, усі позитивні риси, які є невід’ємною складовою особистості.

Як же це відбувається? Насамперед, студентів залучають до різноманітних доброчинних акцій, різних концертів та свят, які спрямовані на допомогу тим, хто цього потребує.

Навігація
Профіль