Навігація
Профіль

ВЕЛОСПОРТ В УДПУ НА ВИСОТІ

Серпень для студентів-велосипедистів Уманського державного педагогічного університету імені ПавлаТичини видався насиченим на змагання різного рівня, які, на нашу радість та гордість, завершилися яскравими перемогами.

6 серпня в Данії завершився чемпіонат Європи з велоспорту на шосе серед чоловіків, жінок, чоловіків та жінок до 23 років, юніорів, юніорок. За збірну команду України виступав студент ІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Даніїл Нікулін, де посів 15 місце в індивідуальній гонці на час на дистанції 31,8 км серед юніорів, програвши переможцю змагань лише 1 хвилину 21 секунди. Слід наголосити, що у нашого спортсмена були дуже сильні суперники: у чемпіонаті Європи серед юніорів була заявлена рекордна кількість учасників — 211 спортсменів із 58 країн.

ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні викладачі, студенти, спортсмени та організатори фізкультурно-спортивної сфери, тренери і ветерани спорту та уболівальники!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУ

Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася вчора на спортивному майданчику УДПУ імені Павла Тичини за підтримки адміністрації університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним, профкому (голова – Валентин Хитрук) в рамках Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня.

Цьогоріч у традиційному святкуванні взяли участь керівники навчального закладу, викладачі та гості, а його головними дійовими особами стали студенти, які представляли всі навчальні підрозділи університету.

ЗАПРОШУЄМО ОЗДОРОВИТИСЯ У ПАНСІОНАТІ «ПРОЛІСОК»

Протягом багатьох років члени профспілки УДПУ мають можливість оздоровитись на базі пансіонату «Пролісок», що розташований в тихому районі міста Трускавець.

УРОЧИСТІ ЗБОРИ АСПІРАНТІВ ТА ДОКТОРАНТІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

У конференц-залі університету відбулося урочисте зібрання аспірантів та докторантів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний, який побажав всім успіхів та високих звершень у тій справі, яку вони обрали, наголосивши на важливості постійної кропіткої праці над освітньо-науковими і науковими програмами підготовки докторів філософії та докторів наук. Олександр Іванович також вручив докторантські й аспірантські посвідчення та залікові книжки.

КОНКУРС ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?!»

Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) інформує про проведення у вересні 2017 року конкурсу есе «Чому необхідно берегти мир?!», який, власне, і присвячується Міжнародному дню миру.

Мета: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні студенти, викладачі, співробітники! Запрошуємо усіх бажаючих на святкування Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня. Урочистості відбудуться 7 вересня 2017 року о 15.00 на спортивному майданчику університету.

Навігація
Профіль