Навігація
Профіль

ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В 23 СЕСІЇ ЄВРОШКОЛИ (EU STUDY DAYS)

Студенти нашого університету мають можливість взяти участь у проекті від Представництва Європейського Союзу в Україні – EU Study Days in Ukraine (Єврошкола).

Діяльність Єврошколи охоплює такі питання як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіку права ЄС, зону вільної торгівлі, енергетичні аспекти стосунків ЄС-Україна, громадський моніторинг євроінтеграційних реформ, менеджмент державних фінансів та багато іншого.

ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ

У конференц-залі університету (корпус №1) 9 січня 2018 року о 13.00 відбудеться засідання ректорату

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, співробітники та студенти!
Від щирого серця вітаю Вас із Різдвом Христовим! 

Нині християни східного обряду святкують велику подію — народження Ісуса Христа у Віфлеємі, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. У цей радісний день, коли торжествують Небо і Земля, коли особливо помітна Божа присутність, коли кожну українську оселю тішить багатоголосся різдвяних колядок, нехай суперечки, прикрощі та жалі йдуть у минуле, а найкращі спогади зігрівають душу ласкавим теплом.

Вітання з Різдвом від Молодіжного камерного хору

ЗІ СВЯТИМ ВЕЧОРОМ!

Різдвяна ніч, зоря і тиха свічка!
Святковий стіл, колядка і дідух!
Нехай любов Вас зігріває вічно,
добро і мир до хати увійдуть!

Напередодні Різдва Христового українці відзначають одне з найважливіших родинних свят - Святий Вечір. Збираючись разом за одним столом, кожна сім’я намагається створити в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди. На тлі вечірнього неба з’являється світло Різдвяної зорі, яке віщує гарну новину – народження Ісуса.

ВІТАННЯ З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

/p>

 

ДО ВІДОМА МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

На виконання статті 44 Закону України «Про вищу освіту» 26 грудня 2017 року Вченою радою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини затверджено Правила прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році.

Навігація
Профіль