Навігація
Профіль

ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТНОСТІ

В Уманському державному педагогічному університеті відбулося свято «Єднання культур», у якому взяли участь іноземні студенти з Алжиру, Ботсвани, Зімбабве, Намібії, Польщі. Були представлені яскраві презентації країн. Наші студенти з Африканських країн розповіли чимало цікавого та захоплюючого про свої рідні домівки, мову, культуру, звичаї та побут. Студентка Прешес Мачека заспівала гімн Зімбабве своєю рідною мовою – шоною. Завдяки майстерно підготовленим презентаціям, студенти та викладачі університету побачили природу країн, особливості культури та побуту, національний одяг; слухали національну музику та гімни африканських країн.


ВІТАННЯ ДО 8 БЕРЕЗНЯ


Дорогі жінки!

Щиро вітаємо Вас із прекрасним святом Весни, Любові, Добра – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Усе найдорожче, що є в житті – щастя, радість, надія, кохання – пов'язане з жінкою. Нехай цей день увійде до Вашої оселі з ніжним ароматом перших квітів, із чистим подихом весняного повітря, з теплими сонячними променями, які зігріють серця веселковими барвами щастя! Бажаємо Вам здоров'я, щедрої долі, життєвих успіхів, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій.

Зі святом, дорогі Берегині!

Ректорат
Профком
Студрада

ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ – УЧАСНИКИ КРУГЛОГО СТОЛУ В ІНСТИТУТІ ПЕДАГОГІКИ НАПН УКРАЇНИ

Нещодавно в Інституті педагогіки НАПН України відбувся круглий стіл з актуальної проблеми лінгводидактики «Методи навчання української мови у системі компетентнісної освіти», присвячений пам’яті та науковій спадщині члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Олександра Біляєва за участю провідних учених України. Учасниками круглого столу були і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Лідія Мамчур та Ірина Кучеренко.

Роботу круглого столу відкрив директор Інституту педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Олег Топузов.


ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НА МІСЬКОМУ КОНКУРСІ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Нещодавно у стінах нашого університету Виконавчий комітет Уманської міської ради та міський відділ у справах сім'ї та молоді зібрав успішних підприємців, викладачів та креативних студентів для обговорення інноваційних бізнес-ідей та проектів як виробничого, так і соціального характеру.


ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ!

Графік проведення ЗНО-2013

3 червня хімія
5, 6 червня українська мова і література
8 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
10 червня російська мова
12, 13 червня математика
15 червня географія
17 червня всесвітня історія
19, 20 червня історія України
22 червня фізика
25 червня біологія
27 червня світова література

Додаткова сесія
4 – 11 липня

НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ УНІВЕРСИТЕТ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ

28 лютого – 2 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013». Її організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, чисельністю учасників є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою в Україні: на виставці було представлено 960 навчальних закладів, наукових установ, регіональних органів управління освітою, видавництв, фондів, а також учасників з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Під час урочистого відкриття виставки, у якому взяли участь заступник Міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та інші високі гості, відбулося нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Серед переможців конкурсу – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, який отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», а також Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.


ВШАНОВУЄМО ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Нещодавно на запрошення кафедри української літератури та українознавства до студентів факультету української філології приїхав видатний науковець, член Національної спілки письменників України, заступник директора Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України, автор численних літературознавчих досліджень Сергій Анастасійович Гальченко. Він прочитав студентам лекцію на тему «Повернені шевченківські раритети». Продемонстрував найновіші шевченкознавчі видання (до яких причетний і сам), поділився власними напрацюваннями й новими видавничими планами. Розповів історію пошуків окремих документів, пов’язаних із Шевченком, повідав про окремі варіації та неточності трактувань Кобзаревих рукописів та багато інших архівних «цікавинок».


Навігація
Профіль