Навігація
Профіль

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР: «ІННОВАЦІЙНІ ПРОДУКТИ У БАНКІВСЬКІЙ СФЕРІ»

10 квітня 2012 року на базі інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри економіки підприємства і фінансів проведено науково-методичний семінар за участю директора Уманського відділення ПАТ «ВТБ Банк» Швиріна Володимира Леонідовича.

В обговоренні йшлося про основні переваги діяльності комерційних банків щодо використання інноваційних продуктів на ринку фінансових послуг, проблеми забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних банків та особливості діяльності банків з іноземним капіталом. Активну участь у роботі семінару взяли викладачі кафедри економіки підприємства і фінансів, аспіранти та студенти випускних курсів економічного факультету.

ОГОЛОШЕННЯ

Фізико-математичний факультет запрошує до участі у Всеукраїнській студентській науковій Інтернет-конференції
"Комп'ютери у навчальному процесі"
(17-18 квітня)

Бажаючим взяти участь у обговоренні дискусійних питань конференції потрібно зареєструватись на форумі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій 17 квітня за адресою:

informatika-ikt.at.ua/forum

Матеріали конференції на форумі будуть опубліковані 17 квітня о 8:00 і будуть доступні для обговорення учасниками до 17:00 18 квітня.

Наукові напрями роботи конференції:

  • використання мережі Internet для освітньої діяльності;
  • формування інформаційної культури та інформативної компетентності школярів, студентів;
  • навчання учнів і студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій;
  • проблеми інформатизації навчального процесу у середній та вищій школі;
  • проблеми створення і використання педагогічних програмних засобів.
ДЕКАДА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

З 26 березня по 6 квітня пройшла декада фізико-математичного факультету.

Все почалося з виставки стіннівок «Викладач очима студентів», де кожен зміг виявити творчість, неординарний підхід до оформлення та наповнення газети.

За ініціативи студентів був проведений благодійний аукціон «Ярмарок солодощів», в якому взяли активну участь студенти та викладачі факультету. Зібрані кошти підуть на витрати організації дозвілля студентів.


І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

В Уманському національному університеті садівництва відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Економіка сільського господарства і АПК”, у якому брала участь Кулик Ірина, студентка 4-го курсу історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини (науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент Стойка Віталій Олександрович). За зайняте ІІІ місце її наукова робота відзначена дипломом.

Вітаємо Ірину та її наукового керівника із перемогою. Бажаємо їм подальшого творчого натхнення і досягнення нових вершин!

ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО: СУЧАСНІ МЕТОДИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»

9 квітня на базі Уманської міської гімназії спільно з кафедрою інформатики та ІКТ і методичного об'єднання вчителів інформатики м.Умані проведено науково-методичний семінар "Інформаційне суспільство: сучасні методи та технології".

У процесі роботи семінару розглянуто проблему створення освітніх сайтів, зокрема відбулось жваве обговорення наказу МОН молоді та спорту України від 27.02.2012 року «Про проведення огляду веб-сайтів загальноосвітніх навчальних закладів», проаналізовано вимоги до освітніх сайтів такого типу. В обговоренні активну участь взяли викладачі кафедри інформатики та ІКТ і вчителі шкіл.

ЯРЦУН ЮЛІЯ ЗДОБУЛА III МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ІСТОРІЇ

4-6 квітня на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії, у якій брала участь Ярцун Юлія, студентка 4-го курсу історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини (наукові керівники: кандидат історичних наук, професор Кузнець Тетяна Володимирівна та кандидат історичних наук, доцент Сокирська Владилена Володимирівна). За результатами олімпіади Юлія здобула 3-є місце.

Бажаємо Юлії та її науковим керівникам подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

ФЕСТИВАЛЬ «СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА – 2012»

Як зробити життя своїх вихованців насиченим, звести до мінімуму вільний час студентської молоді, збагатити розмаїттям вибору – одне з основних питань, яке турбує відділ виховної роботи, факультети університету, студентську раду.

Життя в університеті вирує, насичене різноманітними подіями, заходами. Традиційно, навесні, проходить фестиваль художньої творчості «Студентська весна», у якому беруть участь студенти всіх факультетів.


Навігація
Профіль