Навігація
Профіль

ВІДКРИТО VII ЗМІНУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТАБОРУ «ДІЯ»

Відбулося відкриття VII зміни національно-патріотичного табору «Дія», що працює в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету соціальної та психологічної освіти.

Діяльність табору «Дія», який був започаткований 2014 року, доводить, що активна життєва позиція, громадсько-патріотична діяльність та національна свідомість для студентів нашого університету і, зокрема, факультету соціальної та психологічної освіти – це не просто знайома термінологія, а реально вагома частина життя. За три навчальних роки було проведено шість змін табору, робота якого була яскравою і отримала схвальні відгуки у наших краян. Важливо також, що студентська ініціативність має постійну підтримку. Саме тому на урочисте відкриття нової зміни завітала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, яка побажала студентській молоді цікавої та плідної праці.

ВИПУСКНИЦЯ УДПУ НАВЧАЄ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДІТЕЙ У РІДНОМУ ТУРКМЕНІСТАНІ

Успішно закінчивши навчання на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, дипломованим спеціалістом повернулася на свою батьківщину студентка із Туркменістану Гулхая Хасанова.

Там вона приступила до роботи у школі міста Магданли в Лебапському велаяті (основна адміністративно-територіальна одиниця у сучасному адміністративно-територіальному устрої країни ). Школярі цього невеликого міста, розташованого на сході Туркменістану, майже в передгір'ї Паміру поблизу річки Амудар'я, дуже допитливі. Вони із задоволенням слухають свою молоду вчительку.

В УДПУ ПРОХОДИТЬ СТАЖУВАННЯ ДОКТОРАНТ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ ЯНА ДЛУГОША В ЧЕНСТОХОВІ РАФАЛ ТЕРШАК

На історичний факультет нашого університету, на кафедру філософії і суспільних дисциплін в рамках проходження наукового стажування прибув докторант Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) Рафал Тершак. Угода про співпрацю між УДПУ імені Павла Тичини і Академією імені Яна Длугоша в Ченстохові дозволяє проходити стажування науково-педагогічним кадрам обох партнерських навчальних закладів.

Згідно з планом стажування польський докторант зустрівся з деканом історичного факультету професором Анатолієм Карасевичем та студентами ІІІ курсу. Для майбутніх істориків та державотворців Рафал Тершак запропонував цікаву тему лекції-бесіди «Особливості адміністративно-територіальної реформи у Польщі і Україні: порівняльний аналіз».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги активних, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті!

Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти в ньому участь.

ПРЕДСТАВНИКИ УДПУ – УЧАСНИКИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ В ЛОДЗЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Пріоритетом УДПУ є щорічна участь студентів та співробітників університету у Літніх школа польської мови та культури для іноземців, що організовують провідні ВНЗ Польщі.

Так, на запрошення адміністрації Лодзького університету викладач Людмила Крива та студентки Колегіуму МІГуС Софія Харенко та Анастасія Тищенко пройшли тритижневі інтенсивні курси польської мови та культури на базі вказаного вишу.

НАША СТУДЕНТКА ПРОЙШЛА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Студентка 3 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти Катерина Нестерова стала учасницею тренінгу «Молодіжний працівник», організованого Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Міністерства молоді та спорту України. Нагадаємо, що реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

НАШІ СПОРТСМЕНИ ПЕРЕМОГАМИ ОЗНАМЕНУВАЛИ ПОЧАТОК НОВОГО СЕЗОНУ

Два спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у цих змаганнях — Василь Кабак та Сергій Ільченко взяли участь у відкритому турнірі з багатоповторного жиму BALTA IRONMU TANTS, який відбувся у місті Балта Одеської області. По суті, ці змагання були початком нового сезону для важкоатлетів України.

Приємно, що старт нового сезону для наших спортсменів виявився успішним. Вони боролися за перемогу із сильними учасниками турніру з Києва, Кам’янець-Подільського, Умані, Вінниці, Одеси та Балти. Свої сили перед Чемпіонатом України приїхали перевірити багато кваліфікованих спортсменів — кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу, рекордсменів України.

Навігація
Профіль