Навігація
Профіль

СТУДЕНТИ ІЗ ТУРКМЕНІСТАНУ У ЗАХВАТІ ВІД ЕКСКУРСІЇ ДО УМАНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

Серед щоденних і нагальних справ працівники відділу по роботі з іноземними студентами та Українсько-туркменського культурного центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини не залишають без уваги виховну роботу з іноземною молоддю. І щоразу це нові й цікаві заходи за інтересами із різними студентами, адже в УДПУ навчається понад двісті студентів із Туркменістану.

СТАРАННЯ І ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ З ДІТЬМИ НЕ ЗАЛИШИЛИСЬ БЕЗ ДОСТОЙНОЇ УВАГИ

У рамках підписаного договору між УДПУ імені Павла Тичини та навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка» студентка факультету початкової освіти Людмила Володовіщук була направлена на літню практику і ось уже упродовж трьох років в літній період працює на посаді культорганізатора спортивно-оздоровчого табору.

АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

В актовій залі нового корпусу УДПУ відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв. Ініціатором мистецького заходу була завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика.

З творчим проектом дизайнера наші митці ознайомились на виставці в картинній галереї. Викладачі і студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», поспілкувавшись із автором, з радістю прийняли його пропозицію «оживити» сукні, продемонструвавши їх на моделях!

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В БАЗІ ДАНИХ SCOPUS

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1286 від 19.09.2017 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» для наукової спільноти університету працівники бібліотеки проводитимуть навчальні семінари щодо роботи із базою даних Scopus в читальному залі №1 головного корпусу університету за графіком:

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ

9 січня 2018 року в конференц-залі університету відбулося засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного присутні заслухали доповідь доктора педагогічних наук, професора кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігоря Ткаченка «Про перспективи підготовки студентів за предметною спеціальністю 014.15 середня освіта (природничі науки)». Відповідальний за патентно-ліцензійну діяльність в УДПУ, доцент Олег Мелентьєв доповів про винахідницьку і патентно-ліцензійну діяльність в університеті.

ДО УВАГИ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАРОДНИХ ТРАДИЦІЙ! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КОНКУРС КОЛЯДОК І ЩЕДРІВОК «УМАНСЬКА КОЛЯДА»!

 

До участі в Конкурсі запрошуються мешканці міста Умані та прилеглих районів: веселі компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи, що реалізують свої творчі здібності у сфері фольклору, української музики та пісні.

ІЗ ТРАДИЦІЙНОЮ ВИСТАВКОЮ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ЯЛИНОК УДПУ ОЗНАЙОМИЛИСЬ ІНОЗЕМНІ ГОСТІ УКРАЇНИ

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ з ініціативи професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, старшого викладача Наталії Душечкіної відбулася сьома традиційна виставка альтернативних ялинок.

Виставка є promo-акцією, котра має сприяти заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

Навігація
Профіль