Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти! Щиросердечно вітаю Вас із Днем науки! Відомо, що розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє.
Шановні науковці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення професійного свята – Дня науки в Україні! Наука — це, насамперед, розширення меж: розуму, часу, простору і можливостей.
Аліна Сарнацька, аспірантка факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, менеджерка громадської організації, яка протидіє гендерній нерівності. Вона планувала своє майбутнє, кохала і жила яскравим, щасливим та насиченим життям... 24 лютого 2022 року росія розпочала...
Вишиванка, чи то вишита сорочка – це для українця не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята, це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості.
У травні 2022 року факультетом соціальної та психологічної освіти  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спільно із Науково-навчальною лабораторією музейної педагогіки, кафедрою загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти...
Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.
У День пам’яті і скорботи про жертви політичних репресій, Україна вшановує пам'ять мільйонів українців, які загинули або постраждали внаслідок тоталітарного режиму.
9 травня у Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи, який є символом ЄС з 1985 року.
День Матері – одне з найважливіших весняних свят для України навіть під час війни.
Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та...