Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ УДПУ ЗБИРАЛИ У БІБЛІОТЕЦІ ЛІТЕРАТУРНІ ПАЗЛИ

26.09.2017

У рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначатимемо 30 вересня, у читальному залі №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся захід, присвячений книзі — мудрому, розважливому, найвірнішому другу, що супроводжує нас протягом усього життя.

Студенти двох факультетів зійшлися у поєдинку, сконцентрувавши всю свою увагу на процесі збирання літературних пазлів. Аби впоратися із завданнями у найкоротший термін, потрібні були неабияке терпіння, вправність та швидкість у діях.

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

26.09.2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

УДПУ ОТРИМАЄ ДОСТУП ДО SCOPUS

26.09.2017

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримає доступ до міжнародної бази даних Scopus за кошти держбюджету відповідно наказу  Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 р. № 1286 “Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз”.

Вітаємо науковців з можливістю користуватися базою даних Scopus, що дасть змогу підвищити якість наукових досліджень і розробок, дозволить працювати з найбільш актуальною інформацією.

СТУДЕНТИ УДПУ ПОПОВНИЛИ НОВИМИ КНИГАМИ БІБЛІОТЕКУ ПОЛЬСЬКОГО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ

25.09.2017

Бібліотека Польського культурно-освітнього центру УДПУ  поповнилася новими книгами. Це словники та енциклопедичні видання, книги з серії про культуру та архітектуру Польщі. Їх презентували навчальному підрозділу студенти, які були учасниками Літніх шкіл польської мови та культури в містах Польщі. У своєму виборі  вони орієнтувались на ті видання, які були б оригінальними та цікавими для наших студентів.

Без сумніву, нові книги будуть дуже корисні для тих, хто вивчає польську мову як спеціалізацію на факультеті української філології, як предмет додаткового вибору в Колегіумі МІГуС, на курсах польської мови.

ЗУСТРІЧ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

25.09.2017

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч з іноземними студентами представників юридичної клініки, відділу по роботі з іноземними студентами та Українсько-туркменського культурно-освітнього центру.

Мета заходу – підтримка здобувачів вищої освіти з інших країн, ознайомлення з можливостями реалізації їх прав, з правилами поведінки в Україні та Умані зокрема, а також підтвердження готовності надавати допомогу в питаннях безпеки, адаптації, комфортного проживання.

ВІТАННЯ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

24.09.2017

Вересневий календар багатий на свята, та сьогоднішній день особливий для педагогів, які працюють у сфері дошкілля. Саме на них покладена особлива місія – закласти фундамент формування і становлення особистості, розвитку суспільства загалом.

Будучи людьми особливого душевного складу, вихователі та працівники дошкільних навчальних установ дбають про наших дітей, формують у них найкращі людські якості та уміння, залучають до процесу активного пізнання. Невтомно педагоги первинної освітньої галузі передають свою любов дітям і заряджають їх надією на те, що вони всього можуть досягнути в житті.

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК — ДРУГИЙ ДІМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

23.09.2017

Завдяки турботі адміністрації університету студентські гуртожитки до початку нового навчального року поповнилися сучасними меблями. За кошти університету придбано значну кількість нових меблів для покращення побуту студентів, щоб ті почувалися у нових для себе умовах, як удома. Закуплено шафи, тумби, полички, столи, стільці та ліжка й матраци для них, на що витрачено майже сто тисяч гривень.

Взагалі, останнім часом під керівництвом ректора Олександра Безлюдного дуже багато зроблено, аби в університетських гуртожитках були більш комфортні умови для навчання та відпочинку студентів, занять улюбленими справами (спорт, художня самодіяльність, творчі захоплення) та комфортабельного побуту. Прокладено нову теплотрасу до обох гуртожитків із застосуванням попередньо ізольованих труб, що значно економить витрати. Встановлено вузол регулювання споживання теплової енергії, завдяки якому можна розумно економити енергоносії. Заплановано капітальні ремонти фасаду гуртожитків одночасно із їх утепленням.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.