Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ УДПУ ПОПОВНИЛИ НОВИМИ КНИГАМИ БІБЛІОТЕКУ ПОЛЬСЬКОГО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ

25.09.2017

Бібліотека Польського культурно-освітнього центру УДПУ  поповнилася новими книгами. Це словники та енциклопедичні видання, книги з серії про культуру та архітектуру Польщі. Їх презентували навчальному підрозділу студенти, які були учасниками Літніх шкіл польської мови та культури в містах Польщі. У своєму виборі  вони орієнтувались на ті видання, які були б оригінальними та цікавими для наших студентів.

Без сумніву, нові книги будуть дуже корисні для тих, хто вивчає польську мову як спеціалізацію на факультеті української філології, як предмет додаткового вибору в Колегіумі МІГуС, на курсах польської мови.

ЗУСТРІЧ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

25.09.2017

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч з іноземними студентами представників юридичної клініки, відділу по роботі з іноземними студентами та Українсько-туркменського культурно-освітнього центру.

Мета заходу – підтримка здобувачів вищої освіти з інших країн, ознайомлення з можливостями реалізації їх прав, з правилами поведінки в Україні та Умані зокрема, а також підтвердження готовності надавати допомогу в питаннях безпеки, адаптації, комфортного проживання.

ВІТАННЯ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

24.09.2017

Вересневий календар багатий на свята, та сьогоднішній день особливий для педагогів, які працюють у сфері дошкілля. Саме на них покладена особлива місія – закласти фундамент формування і становлення особистості, розвитку суспільства загалом.

Будучи людьми особливого душевного складу, вихователі та працівники дошкільних навчальних установ дбають про наших дітей, формують у них найкращі людські якості та уміння, залучають до процесу активного пізнання. Невтомно педагоги первинної освітньої галузі передають свою любов дітям і заряджають їх надією на те, що вони всього можуть досягнути в житті.

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК — ДРУГИЙ ДІМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

23.09.2017

Завдяки турботі адміністрації університету студентські гуртожитки до початку нового навчального року поповнилися сучасними меблями. За кошти університету придбано значну кількість нових меблів для покращення побуту студентів, щоб ті почувалися у нових для себе умовах, як удома. Закуплено шафи, тумби, полички, столи, стільці та ліжка й матраци для них, на що витрачено майже сто тисяч гривень.

Взагалі, останнім часом під керівництвом ректора Олександра Безлюдного дуже багато зроблено, аби в університетських гуртожитках були більш комфортні умови для навчання та відпочинку студентів, занять улюбленими справами (спорт, художня самодіяльність, творчі захоплення) та комфортабельного побуту. Прокладено нову теплотрасу до обох гуртожитків із застосуванням попередньо ізольованих труб, що значно економить витрати. Встановлено вузол регулювання споживання теплової енергії, завдяки якому можна розумно економити енергоносії. Заплановано капітальні ремонти фасаду гуртожитків одночасно із їх утепленням.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ЕКОЛОГІВ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

22.09.2017

20-22 вересня у місті Вінниця відбувся VI Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю. Від нашого університету участь у форумі взяли професор Світлана Совгіра, старший викладач Наталія Душечкіна та 10 викладачів природничо-географічного факультету – заочно.

Фахівці з питань екології та охорони довкілля зустрілися, аби знайти спільні підходи, інженерні шляхи вирішення екологічних проблем України та обмінятися ідеями й досвідом, обговорити тенденції і перспективи розвитку даної галузі науки, освіти і практики в контексті стратегії сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних дослідженнях.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ!

22.09.2017

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини для комплексної підготовки до ЗНО ведеться попередній запис на курси довузівської підготовки.

ІВАН СЕРДЮК, НАТАЛІЯ МАМЧУР І ВЛАДИСЛАВА ШВЕЦЬ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦЬКО-КУЛЬТУРОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВИЙ АРТ»

21.09.2017

Троє митців з Умані, які мають безпосередній зв’язок із Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини — Іван Сердюк, Наталія Мамчур і Владислава Швець — долучилися до Всеукраїнського мистецько-культурологічного проекту «Військово-польовий Арт».

Член національної спілки народних майстрів України, автор науково-методичних посібників Іван Сердюк працював старшим викладачем нашого університету. Кандидат педагогічних наук, викладач кафедри української літератури та українознавства факультету української філології Наталія Мамчур при науково-методичному центрі «Дослідження вишивки Східного Поділля» веде майстер-клас «Український рушник». Випускниця факультету соціальної та психологічної освіти Владислава Швець стала відомою місцевою майстринею (вона - автор ідеї створення цьогоріч в Умані на День незалежності України «Поясу єднання». Витканий колективно пояс став небаченим досі мистецьким досягненням і цей факт вписано у Книгу рекордів України).

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.