Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ

28.03.2014

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на фізико-математичному факультеті (декан, доктор педагогічних наук Олег Авраменко) досліджено тему «Сучасні технічні засоби у шкільному фізичному експерименті». Вивчення теми було організовано кафедрою фізики і астрономії та методики їх викладання (завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Михайло Мартинюк) в рамках МАН, яка діє при університеті (секція фізики, керівник - доцент кафедри Сергій Терещук).

Завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань національного центру МАН (Мала академія наук) України, кандидат педагогічних наук, голова Всеукраїнської асоціації учителів фізики Ігор Чернецький прочитав дві науково-популярних лекції серед студентів фізико-математичного факультету та учителів фізики шкіл міста.


Під час лекції були продемонстровані цікаві фізичні досліди та експерименти, які сьогодні демонструються на уроках фізики у школах США та більшості європейських країн. Це досліди із застосуванням сучасного обладнання на основі інноваційних технологій (цифровий спектроскоп, тепловізор, цифрова фізична лабораторія тощо). Зокрема, досліди з матеріалами із незвичними властивостями (“метали з пам'яттю”); досліди, що проводяться в інтернет-лабораторіях, досліди із застосуванням нанотехнологій. Усі ці досліди відносяться до різних розділів фізики — механіки, оптики, будови речовини та ін.
У слухачів (студентів і вчителів) була нагода доторкнутись до новітніх технологій викладання фізики та перевірити власні знання і рівень креативного мислення. Наші студенти продемонстрували здатність до творчого мислення та уміння знаходити вірні рішення у нестандартних фізичних ситуаціях!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИНОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИНОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИНОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.