Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИ

07.04.2014

УДПУ імені Павла Тичини 4 квітня гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів. Випускники шкіл скористались шансом не тільки збирати досьє на учбовий заклад, що сподобався, за допомогою спеціалізованих сайтів, студентських форумів і різноманітних рейтингів, але і сходити на екскурсію в майбутню альма-матер. Вперше на Дні відкритих дверей університету було представлено 12 областей України. Відвідало навчальний заклад близько тисячі абітурієнтів.Сценарій дня відкритих дверей був максимально насиченим і цікавим. У нього включалися заходи, які продемонстрували всі аспекти освітнього університетського середовища. Уже на вході до фойє нового корпусу абітурієнтів зустрічали чергові, котрі направляли гостей на реєстрацію у потрібному їм напрямку підготовки. У цей час індивідуальну профорієнтаційну консультативну роботу та ознайомлення з особливостями вступної кампанії проводили працівники приймальної комісії Віталій Бербець, Сергій Ящук, Світлана Цимбал-Слатвінська, Любов Шачковська.


«Університет очима студентів» - такою була основа Дня відкритих дверей. Студенти давали найбільш об‘єктивну характеристику своїй альма-матер, розповіли про переваги навчання в університеті, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єри. Потенційні абітурієнти отримали чіткі відповіді на свої запитання, а тому були задоволені. Вони змогли поринути в атмосферу популярного вишу, відвідати науково-інноваційні навчальні лабораторії та аудиторії, познайомитися й поспілкуватися із досвідченими викладачами. Кожен із факультетів сам організовував захід для майбутніх студентів. Відбувалися цікаві майстер-класи, а волонтерська служба (координатор ССПС Ольга Підгорна) провела спеціальні психологічні тренінги.

Відділ зв’язків з громадськістю разом зі студентами-практикантами економічного факультету провели анкетування абітурієнтів. Результати показують, що джерелами інформації про університет для них були: друзі, знайомі, які навчаються в нашому вузі; вчителі в школі, представники університету; соц. мережі, сайт УДПУ та інші сайти; поради батьків; ЗМІ. На запитання, що приваблює в нашому університеті, абітурієнти відповіли: спеціальність, яка мене цікавить – 42%; якість освіти – 21%; розташування – 16%; військова кафедра – 16%; доступна ціна – 5%.

Після заходів та екскурсій всі зібралися в актовій залі. Закінчився День відкритих дверей святковою концертною програмою, яка показала, що в університеті створені всі умови для самореалізації творчих здібностей студентів.Детальний фоторепортаж можна переглянути тут.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ  ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИНА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ  ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИНА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ  ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИНА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ  ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИНА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТАМ  ДАВАЛИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.