Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

В УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВ

10.04.2014

Умань - молодіжне та спортивне місто. Тут підготовлено чимало спортсменів чемпіонів області, України, Європи та світу з різних видів спорту, у тому числі і боксу. Вершиною розквіту боксу у місті Умань стали останні роки. Понад 100 дітей та підлітків різного віку займається цим видом спорту. Плідна праця тренерів та наполегливість юних спортсменів дали позитивний результат. Щороку Умань має чемпіонів та призерів України, трьом спортсменам присвоєно почесне звання майстер спорту України.


Саме тому місто Умань було обрано для проведення Чемпіонату України серед юніорів з боксу. Місце проведення цих престижних змагань - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини - також було обрано не випадково, адже навчальний заклад має багаторічний досвід прийняття гостей такого рівня, серед його студентів – багато відомих спортсменів, і в тому числі боксерів.


Участь у Чемпіонаті України серед юніорів з боксу взяли 260 спортсменів та 40 суддів і тренерів з усіх областей України. Учасників та почесних гостей чемпіонату привітала ректор УДПУ Наталія Побірченко, яка щиро зичила всім добра й благополуччя та успіхів і перемог. Організатори турніру вручили Наталії Семенівні подяку «За сприяння розвитку боксу у місті Умані та надану підтримку у проведенні Чемпіонату України з боксу».Прикрасою на відкритті Чемпіонату стали виступи народного ансамблю народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник Сергій Куценко) та юні акробати Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Побажаємо спортсменам успіхів та нехай переможе cильніший!


Прес-центр УДПУ

Фото новини:В УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВВ УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВВ УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВВ УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВВ УДПУ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.