Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

01.05.2014

Усе починається з весни – і перші грози, і романтична ніч купальська, і щедрі осені плоди… І саме в прекрасну весняну пору, коли світ навкруги буяє і квітне, у виставковій залі Уманського художнього музею відбулась презентація персональної виставки творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри «Образотворчого мистецтва» УДПУ, кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики. Загалом на виставці було представлено 74 картини, із них 43 авторські роботи, виконані в техніці «пастель», решта – в техніці «гуаш», «акварель», «олійна техніка». Картини написані у різних жанрах – це і пейзажі, і натюрморти, і портрети. Роботам Ольги Музики притаманні перехід тональності, колористика, загадковість та казковість. Художниця змогла передати красу, яка нас оточує, показати взірець довершеності та чарівності. Майстриня своїми роботами принесла справжнє свято весни, свято природи та атмосферу краси та неперевершеності.

Відвідати виставку та поринути у світ прекрасного прийшли студенти, викладачі, а також представники ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі із ректором вузу доктором педагогічних наук, професором Наталією Побірченко, яка звернулася зі словами привітань на адресу художниці. Про високу майстерність і професіоналізм Ольги Музики виголошували у своїх виступах проректор з науково-педагогічної роботи УДПУ імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Кочубей, проректор з соціальних питань, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова профкому університету Олександр Осадчий, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник.Подяку за активну життєву позицію, участь у виставковій діяльності, пропаганду національного образотворчого мистецтва, примноження і збагачення духовних цінностей українського народу художниці винесла головний спеціаліст відділу культури і туризму Уманської міської ради Неля Петриченко.
Вітаємо Ольгу Янушівну із вдалою презентацією виставки! Бажаємо творчого натхнення на створення подальших творів мистецтва!


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати персональну виставку Ольги Музики в Уманському художньому музеї по вул. Коломенській, 2, яка працює щоденно з 9.00 до 17.00 (вихідний день – середа).

Прес-центр УДПУ

Фото новини:25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ25 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.