Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ПОКЛОНІМОСЯ ТАРАСУ

22.05.2014

Цього року Шевченко по-справжньому присутній у суспільстві. Його «Борітеся – поборете» стало народним гаслом. І цю нову близькість потрібно зберегти, щоб надалі посилити новим розумінням.

22 травня у Каневі відзначали 153-ю річницю перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі. Черкащину відвідали відомі шевченкознавці, громадські діячі, представники української діаспори та шанувальники поезії Тараса Шевченка з усіх куточків України та зарубіжжя.

ПОКЛОНІМОСЯ ТАРАСУ


Викладацький склад та студентство Канівського гуманітарного інституту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини залучені до організації та проведення культурно-мистецьких та наукових заходів, що проходять у ці дні. Зокрема Канівський гуманітарний інститут УДПУ, Канівський коледж культури і мистецтв, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини організували та провели Регіональну науково-практичну конференцію «Черкащини славетні імена».

Науковці та співробітники нашого університету від імені ректора Наталії Побірченко привітали учасників конференції, виступали із доповідями на пленарному та секційних засіданнях. Студенти інституту та коледжу підготували постановку «Гайдамаки», член Спілки художників України Любов Міненко провела творчий вечір «Шевченко у моєму серці».

Студенти та викладачі також стали учасниками урочистої ходи «Останнім шляхом Кобзаря» від Успенського собору до підніжжя Чернечої гори та церемонії покладання квітів на могилу Т. Г. Шевченка.

ПОКЛОНІМОСЯ ТАРАСУ


ПОКЛОНІМОСЯ ТАРАСУ


Доцент нашого університету, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України Олена Поліщук представила свої творчі доробки на виставці творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.