Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!

30.05.2014

Туризм! Це мальовничі краєвиди, безмежне зоряне небо, пісні під гітару, гарячий чай у холодний вечір, тихе полум`я вогню. Це море позитивних вражень, цікавих зустрічей та пригод!

Туристичні зльоти команд УДПУ, ініційовані кафедрою географії та методики її навчання, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Оксана Браславська, вже стали традиційними і улюбленими студентами. Цього року зліт відбувся на території агробіостанції, а участь у випробуваннях взяли 4 команди природничого та економічного факультетів, організацію та підготовку яких разом із викладачами забезпечила доцент кафедри географії та методики її навчання Ірина Кравцова. Такі змагання проводяться з метою популяризації масового туризму та краєзнавства, виховання національної свідомості та громадської позиції, а також пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді, підвищення туристичної майстерності учасників зльоту та зміцнення дружніх стосунків у колективі.Величезний інтерес у турзльотівців викликало виконання різноманітних завдань, таких як «купини», переправа по «жердинах», «маятник» та інших. Емоції вирували не менше, ніж на великих масштабних змаганнях. Кожен намагався підбадьорити своїх, а вирази облич самих учасників у момент напруженої боротьби відображали всі відомі емоційні стани й їхні відтінки разом узяті. Та найцікавіше було попереду. Всі з нетерпінням чекали на конкурс кашоварів. Гості, куштуючи кулінарні «шедеври» кожної команди, обрали найсмачнішу кашу.
Важко було визначити переможців, та місця розподілили таким чином: І місце здобула команда «Ерудит» природничо-географічного факультету 33 групи; ІІ місце вибороли студенти команди «Сіріус» природничо-географічного факультету 43 групи; ІІІ місце у запеклій боротьбі отримала команда економічного факультету «Мерідіан»; ІV місце посіла команда «Торнадо» природничо-географічного факультету 32 групи.

На завершення свята ректор УДПУ Наталія Побірченко та професор Оксана Браславська нагородили команди грамотами та цінними подарунками. Розходилися по домівках учасники туристичного зльоту хоч і стомленими, але задоволеними і переповненими емоцій. Туризм – це свято!Прес-центр УДПУ

Фото новини:ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ  - ЦЕ ВИР ЕМОЦІЙ, РАДІСТЬ ПЕРЕМОГ І ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ!
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.