Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ

13.08.2014

Закінчилась третя хвиля вступної кампанії. В УДПУ імені Павла Тичини вона пройшла на високому організаційному рівні, строго за графіком.

11 серпня в УДПУ на інформаційному стенді приймальної комісії оприлюднений наказ про зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням. (Із наказом про зарахування на бюджетні місця можна також ознайомитись на нашому сайті).

12 серпня розпочалось зарахування вступників на контрактну форму навчання, яке має закінчитися до 18 серпня цього року.

До нашого університету за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями(«Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр») денної та заочної форми навчання було подано 10037 заяв абітурієнтів, в тому числі 2688 через систему електронного вступу. Це майже на 5 відсотків більше, ніж у минулому році.

Приймальна комісія звітує: державне замовлення виконано на 100 відсотків!Також розширюється контрактна форма навчання. Прийнята кількість заяв свідчить, що результат минулого року теж буде перевершено. Уже зараз прийнято документи абітурієнтів, що на 10 відсотків більше у порівнянні з минулим роком.Географія студента-першокурсника складається із 24 областей України.Найбільше вступників прибуло до УДПУ з Черкаської, Київської, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Волинської та Закарпатської областей.

Успішні результати вступної кампанії говорять про якісну підготовчу роботу - профорієнтаційну й рекламну кампанії. Злагоджено й кваліфіковано працювала приймальна комісія. Весь персонал приймальних комісій сповна використовував свій досвід роботи; уважність, ввічливість, компетентність технічних секретарів, чергових, кваліфіковані консультації фахівців інформаційно-консультаційного центру були одними із вирішальних факторів вибору навчального закладу абітурієнтами. Оскільки для багатьох абітурієнтів вступ був психологічно та емоційно стресовим випробовуванням, їм надавали індивідуальну профорієнтаційну консультативну роботу всі працівники приймальної комісії.

Уже зараз абітурієнтів, котрі поповнили лави студентства університету знайомлять з документами, наказами, правилами, на факультетах проводяться співбесіди та батьківські збори.

Колектив УДПУ імені Павла Тичини щиро вітає вчорашніх абітурієнтів, а сьогоднішніх першокурсників із вступом до нашого університету і бажає успішного навчання, оптимізму, наполегливості у оволодіванні знаннями, віри в перемогу, завжди сміливо йти уперед, відкривати нові обрії, а батькам - розуміння і підтримки студентів своєю щирою любов’ю. Довгих Вам років життя, великого людського щастя і міцного здоров’я!

Запрошуємо всіх на посвяту першокурсників у студенти, яка відбудеться 31 серпня об 11.00 за адресою: вул.Садова, 28 (новий корпус університету).

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УДПУ: ЗАКРІПИЛИ І ПОКРАЩИЛИ ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО РОКУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.