Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТІНАХ УДПУ!

21.08.2014

ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТІНАХ УДПУ!


Щирі й сердечні вітання від рідних, друзів та наставників отримують зараз юнаки та дівчата, які стали студентами ВНЗ. Завдяки таким цінним якостям колективу УДПУ імені Павла Тичини як почуття нового, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість сприяли успішному розвитку університету, забезпечення його високого рейтингу серед ВНЗ України, розширення міжнародного співробітництва.

Все це не могло не привабити абітурієнтів до нашого університету. Результати вступної кампанії говорять самі за себе. Державне замовлення виконано на 100 відсотків. У порівнянні з минулим роком до УДПУ зараховано на 20 відсотків більше студентів, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб. На 10 відсотків більше минулорічного підписано контрактів із бажаючими отримувати освіту на заочній формі навчання.

На освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» зараховано 2099 першокурсників. Найбільш популярними напрямами підготовки стали дошкільна та початкова освіта, соціальна педагогіка, фізичне виховання, іноземна філологія, практична психологія, економіка підприємства, маркетинг. Суттєво збільшився попит на напрями підготовки музичне мистецтво, технологічна освіта, хімія, фінанси і кредит, історія, соціальна робота.

Значно збільшився набір на спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» (у порівнянні з 2013 роком подано заяв на 25 відсотків більше). Особливою популярністю користувались такі спеціальності як управління навчальним закладом, педагогіка вищої школи, бізнес-адміністрування, початкова освіта, економіка підприємства, історія.

Як бачимо, УДПУ обирають молоді люди, котрі хочуть отримати сучасну європейську освіту, спеціальності, котрі гостро затребувані на ринку праці. Попереду у них – роки навчання . Нехай воно буде цікавим і корисним, щоб у майбутньому гарантувало благополуччя, професійні перемоги та висоти! Хай доля шле добро і щастя, міцне здоров’я, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.