Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВ

06.09.2014

Влітку студенти можуть відпочивати з користю для себе. Цьогоріч вкотре студентам УДПУ пощастило бути учасниками літніх шкіл польської мови і культури. Так, студенти Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій Алла Розкидана, Ангеліна Коломієць, Олена Чопенко та студентка факультету української філології Тетяна Драганова навчались у Літній школі Жешівського Університету (Польща). Така участь стала можливою завдяки сприянню Посольства та Консульства Республіки Польща в Україні, а також роботі Польського культурно-освітнього центру. Загалом навчання в Жешові пройшли 44 особи, серед яких представники 6 країн: України, Росії, Молдови, Хорватії, Румунії та Франції.

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВ


За результатами тестування учасників поділено на групи, в залежності від рівня володіння польською мовою. Приємно, що наші дівчата продемонстрували високий рівень володіння мовою і протягом місяця навчалися у групі з поглибленим вивченням мови, історії та культури Польщі. Організатори школи, викладачі та співробітники університету створили усі умови для комфортного перебування студентів і зробили все можливе для того, аби учасники отримали не тільки гарні знання, а й незабутні враження.

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВ


ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВ


Окрім навчання, молодь пізнавала неповторну атмосферу давнього польського міста, яке зачаровує своєю самобутністю і красою. Програмою школи також було передбачено відвідування музеїв Жешова та екскурсії до інших польських міст. Наші студентки потоваришували з багатьма учасниками програми і отримали багато приємних вражень і емоцій. Їхня участь у Літній школі була плідною і принесла гарні результати.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.