Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»

10.09.2014

Мистецько-просвітницький, духовно-патріотичний тур «Кордони наші вкаже пісня» завершив свою першу «десятиденку». Мета цієї акції, що проходила за підтримки Міністерства культури України та Міністерства оборони України, – зустріч відомих митців, діячів культури, популярних телеведучих, журналістів, письменників, акторів, спортсменів, істориків і духовенства з військовиками в зоні АТО.

Серед великої когорти відомих артистів України був і прекрасний творчий колектив нашого університету - вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.Їх виступи, які відзначались високою виконавською майстерністю, пробуджували у наших захисників найпалкіші почуття любові до української пісні, котра, за словами Олександра Довженка, є бездонною душею українського народу. За резонансом слухачів на виступи тріо «Гонта» можна було дійсно переконатися, що українська пісня — це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку. З піснею на вустах він не тільки відзначає свята, не тільки прикрашає народні обряди, а й також йде до перемоги над ворогом. Василь Семенчук, Петро Волошин та Валентин Купчик отримали від учасників АТО на свою адресу щирі слова вдячності.Наші представники успішно виступали серед відомих митців України: заслужених артистів України - дуету Інеси Братущик та Ореста Хоми, кобзаря Василя Лютого, заслужених працівників культури України - поета-забіяки Артема Полежаки, музикантів Марії Кудрявцевої та Платона Левіта, співачки Оксани Мухи, «людини-татру» Володимира Смотрителя, письменника, представника Фонду Івана Багряного в Україні Олександра Шугая та солістів Музичного центру ЗСУ з м. Чернігова Івана Супруна та Ірини Пекельної, а також Академічного камерного оркестру Волинської філармонії. Під час туру артисти відвідали військові частини та госпіталі Миргорода, Полтави, Дніпропетровська, Новомосковська, Запоріжжя та інших гарнізонів.Заходи подібного рівня, особливо в такий буремний час, покликані сприяти зміцненню морального та патріотичного духу військовослужбовців, об'єднанню усіх нас навколо єдиної мети – захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото новини:«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»«КОРДОНИ НАШІ ВКАЖЕ ПІСНЯ»
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.