Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!

26.09.2014

На фізико-математичному факультеті УДПУ відбулось свято «Українська пісня єднає нас», яке подарувало неймовірні враження, позитивні емоції та теплі почуття для душі. Даний захід був спрямований на популяризацію української культури, української пісні, української мови.

В аудиторії панував український патріотичний дух. Виконанням українських пісень студенти заявили про свою національну і культурну ідентичність. У кожній пісні – історія нашої держави, її традиції, прагнення до самовизначення, любов до рідного краю, оптимізм та віра у велике майбутнє України.


Серед учасників концерту були студенти різних курсів, кожен з яких вразив своїми вокальними та артистичними здібностями не тільки глядацьку аудиторію, а й членів журі. Лунали сучасні патріотичні пісні, які проникали в саму душу. Також були і жартівливі українські народні пісні, які студенти перетворили у святкову театральну виставу. Виступи учасників були на такому високому рівні, що журі всіх оцінювали найвищими балами. Особливими були виступи першого курсу, вражали їх вокальні та акторські здібності, веселий дух.

Окрему увагу привернули іноземні студенти, які подарували свою національну пісню. Студенти із Туркменістану були вражені такою підтримкою та позитивом, що подарували наші студенти.

Журі конкурсу нагородили учасників свята дипломами у таких номінаціях: Майбутнє української пісні (11 група); Легенди української пісні (13 група); Мелодика української пісні (12 група); Екслюзив народної пісні (22-А група-студенти із Туркменістану); Щирість української пісні (22 група); Взірець української пісні (31-34 групи); Еталон української пісні (41,42 групи). Окрім того адміністрація факультету пригостила ще й солодкими подарунками всіх учасників свята пісні.


По закінченню всі заспівали гімн України так щиро, що аж подих перехоплювало! Ми пишаємося нашим молодим поколінням, вони не дадуть забути українську народну пісню. Ми впевненні, що вони понесуть її у віки. Сьогодні ми гордо допишемо ще одну сторінку легендарної історії української пісні – «Тримаймо разом українську хвилю!»

Без минулого – не буває майбутнього…
За майбутнім – безмежність життя…
Життя – це початок нового майбутнього!
Нехай же майбутнє нашої країни славиться навіки українською піснею!


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!ТРИМАЙМО РАЗОМ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ!
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.