Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

21.10.2014

За підсумками роботи органів студентського самоврядування УДПУ в 2013/2014 навчальному році була проведена звітно-виборна конференція. На конференції було заслухано звіт про роботу Студентської ради за минулий навчальний рік, проведено вибори нового складу студради та обрано делегатів до Вченої ради університету.

Серед присутніх на засіданні були представники студентської громади від усіх факультетів, проректор з гуманітарних питань Дмитро Балдинюк, завідувач відділу виховної роботи Наталія Ревнюк, заступник голови профспілкового комітету Лілія Крутченко.Конференція пройшла з дотриманням усіх процедур. Звітну доповідь про виконану роботу заступника голови Студентської ради Дарії Мєхової визнали задовільною. У своєму виступі Дарія наголосила на важливій ролі студентського самоврядування в житті університету та його дієвості у надзвичайно складних умовах сьогодення.

На засіданні підвели підсумки роботи та обговорили актуальні питання структурних підрозділів Студентської ради, зокрема наукового, інформаційно-комунікативного, культурно-просвітницького секторів та соціально-психологічної служби.


Проректор з гуманітарних питань Дмитро Балдинюк подякував за злагоджену роботу та співпрацю студради з адміністрацією ВНЗ, побажав подальших успіхів у роботі. Також Дмитро Іванович запропонував на розгляд нову редакцію Положення про студентське самоврядування в УДПУ відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», акцентуючи увагу на окремих пунктах.Результатом конференції стало обрання нового складу Студентської ради УДПУ, студентів-членів Вченої ради університету та прийняття Положення про студентське самоврядування.

Цього ж дня оновлена студентська рада обрала голову студради. Нею стала студентка факультету соціальної та психологічної освіти Дарія Мєхова. Також було обрано заступника голови – Ірину Большакову (студентку факультету української філології) та секретаря – Карачинецьку Катерину (студентку факультету початкової освіти).

Бажаємо новообраній Студентській раді успіху і натхнення в реалізації задумів та ідей!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.