Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

03.09.2009

В університеті існує гарна традиція – урочисто відзначати початок нового навчального року. Основна увага при цьому прикута до першокурсників, які щойно переступили поріг своєї майбутньої Alma mater.

Ось і цього разу напередодні початку навчального року,  30 серпня відбувся ритуал Посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Щасливі і схвильовані обличчя першокурсників і їхніх батьків, добрі усмішки викладачів та гостей свята, море квітів – така атмосфера супроводжувала Посвяту.

А ще звучали слова щирих побажань та настанов на майбутнє студентське життя, першокурсники отримали Книгу Мудрості та Ключ до Знань, виголосили Присягу першокурсника.

 

 

 

А 1 вересня всі першокурсники разом з керівництвом університету та гостями зібралися в міському Будинку культури, щоб урочисто відзначити День знань.

Святково прикрашена сцена, на ній Прапор і Штандарт університету. Кожен присутній отримує святковий номер університетської газети «Педагогічні вісті».

У дружньому пориві підіймаються першокурсники, коли зазвучав у виконанні студентського хору Гімн університету – тепер це їхній гімн, гімн Alma mater.

 

 

Звучить Гімн університету

 

У вступному слові ректор університету, доктор педагогічних наук, член-кореспондент АПН України, Заслужений працівник освіти України, професор Михайло Тадейович Мартинюк представляє гостей свята – міського голову, кандидата історичних наук, доцента, Лауреата державної премії в галузі архітектури та містобудування Юрія Івановича Бодрова та директора славнозвісної «Софіївки», доктора біологічних наук, члена-кореспондента НАН України, Заслуженого працівника культури України, професора, Лауреата державної премії в галузі архітектури та містобудування Івана Семеновича  Косенка. Розповідаючи про університет, його минуле й сьогодення, ректор знайомить першокурсників з керівним складом  – проректорами, директорами інститутів, деканами, лідерами профспілки та студентського самоврядування.

 

Вітальне слово ректора

Звучать слова вітання та щирих настанов першокурсникам – від гостей Ю.І.Бодрова, І.С.Косенка, заступника голови профкому по роботі зі студентами М.І.Гагаріна, голови студентської ради університету С.Л.Рубана.

На завершення зустрічі першокурсники з великим зацікавленням переглянули фільм «Шлях до успіху» про наш університет.

 

У президії свята

Фото новини:УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУУРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУУРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУУРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУУРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.