Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

V ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УДПУ З БАГАТОРАЗОВОГО ЖИМУ ЛЕЖАЧИ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ

12.12.2014

На початку грудня в спортивній залі університету відбувся V відкритий чемпіонат УДПУ імені Павла Тичини з багаторазового жиму лежачи.

Довгоочікуваний турнір є традиційним і важливим. Всі спортсмени довго та наполегливо готувались до змагань, адже метою їх проведення є не лише пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до різних видів спорту, а й відбір на Чемпіонат світу.Участь в нелегкій боротьбі взяли 30 спортсменів-силачів нашого міста, серед яких чимала кількість студентів і викладачів УДПУ, а також 1 учасник із Болгарії.


Змагання проходили на досить високому рівні під егідою федерації пауерліфтингу України GPF/GPA у семи вагових категоріях, які давали можливість виконати І,ІІ спортивні розряди та КМСу.

За підсумками змагань призові місця розподілились таким чином:

Вагова категорія до 67кг
І місце – Євдєєв Олексій,
ІІ місце – Свид Олександр,
ІІІ місце – Кузьменко Максим.

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Мудрак Іван у цій ваговій категорії виконав ІІІ розряд.

Вагова категорія до 75 кг
І місце – Школьний Вадим,
ІІ місце – Семенов Андрій, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, виконав ІІ розряд
ІІІ місце – Журавльов Юрій.

Вагова категорія до 82,5кг
І місце – Ільченко Сергій, викладач кафедри спортивних дисциплін, виконав КМС
ІІ місце – Параскун Андрій,
ІІІ місце – Ромашин Роман,студент ІІ курсу факультету фізичного виховання, виконав ІІІ розряд

Вагова категорія до 90 кг
І місце – Мангіян Андранік, студент ІVкурсу факультету фізичного виховання, виконав КМС
ІІ місце – Поліщук Андрій,
ІІІ місце – Гарань Олександр, студент І курсу факультету фізичного виховання, виконав ІІІ розряд

Вагова категорія до 100 кг
І місце – Поліщук Микола,
ІІ місце – Гайдайчук Микола,
ІІІ місце – Ковальський Вадим, студент університету.

Вагова категорія 100+ кг
І місце – Грищенко Філіп,
ІІ місце – Диркач Богдан,
ІІІ місце – Маслюк Руслан, викладач кафедри спортивних дисциплін, виконав ІІІ розряд

категорія «ВЕТЕРАНИ»
І місце – Кольцов Віктор,тренер університету, виконав ІІ розряд
ІІ місце – Крикунов Ігор,
ІІІ місце – Дігтяр Юрій

По закінченню змагань всі переможці були нагородженні грамотами, медалями та футболками від організаторів турніру.

Зазначимо, що викладач Сергій Ільченко та студент Андранік Мангіян будуть представляти наш університет на Чемпіонаті світу, який проходитиме в місті Києві з 12 по 14 грудня поточного року.


Тож побажаємо нашим силачам міцного здоров’я та подальших ще яскравіших перемог!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:V ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УДПУ З БАГАТОРАЗОВОГО ЖИМУ ЛЕЖАЧИ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВV ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УДПУ З БАГАТОРАЗОВОГО ЖИМУ ЛЕЖАЧИ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВV ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УДПУ З БАГАТОРАЗОВОГО ЖИМУ ЛЕЖАЧИ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВV ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УДПУ З БАГАТОРАЗОВОГО ЖИМУ ЛЕЖАЧИ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.