Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВАЛЕНТИНА ОСТРОВСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТУДЕНТАМ УДПУ ВЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД

19.12.2014

Нещодавно в університеті відбувся науково-методичний семінар «Учитель-словесник – новатор методичних ідей», організатором якого виступив Науково-методичний центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти». Учасники заходу - викладачі, учителі, магістранти, студенти факультету української філології - обговорили низку аспектів заявленої проблеми.


Із вітальними словами до учасників заходу звернулись директор Центру, професор Лідія Мамчур та декан факультету української філології, професор Валентина Коваль. На важливості вивчення дисциплін мовознавчого та літературознавчого циклів та значимості фахових практик у підготовці майбутніх вчителів-словесників наголосила у своєму виступі Любов Пархета, заступник декана з педагогічної практики.

В рамках роботи семінару відбулась презентація педагогічного досвіду вчителя української мови та літератури Уманської міської гімназії, випускниці університету Валентини Островської, яка стала переможцем міського етапу конкурсу «Учитель року – 2015».

Під час презентації Валентина Іванівна окреслила ключові проблеми, над якими працює, та визначила інноваційні технології, що використовує у власній педагогічній діяльності. Серед цілого ряду новітніх підходів педагог віддає перевагу таким, що сприяють формуванню в учнів уміння розв’язувати проблему, набувати досвіду застосування знань, самостійно здобувати освіту й підвищувати власний освітній рівень.Підготовлений Валентиною Іванівною майстер-клас «Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури» ознайомив присутніх із технологіями «Веб квест» і «My test» та різними видами роботи з інтерактивною дошкою на уроках словесності.

Із доповіддю про основні професійні уміння учителя-філолога виступила вчитель вищої категорії Уманської міської гімназії В.М.Молоканова.

Роботу науково-методичного семінару продовжив діалог студентів і вчителів, у ході якого досвідчені педагоги поділилися практичним досвідом щодо вирішення педагогічних ситуацій.

Наприкінці семінару викладачі й студенти подякували запрошеним вчителям, зокрема Островській В.І., за приємну зустріч та можливість почерпнути знання і практичний досвід.


Прес-центр УДПУ

Фото новини:«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВАЛЕНТИНА ОСТРОВСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТУДЕНТАМ УДПУ ВЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВАЛЕНТИНА ОСТРОВСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТУДЕНТАМ УДПУ ВЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВАЛЕНТИНА ОСТРОВСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТУДЕНТАМ УДПУ ВЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВАЛЕНТИНА ОСТРОВСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТУДЕНТАМ УДПУ ВЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.