Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИ

15.01.2015

Студенти факультету початкової освіти УДПУ імені Павла Тичини матеріально й від чистого серця морально підтримують бійців, які захищають нашу країну в зоні АТО. Вони збирають речі, продукти, кошти і передають бійцям на схід через волонтерів, маршрутним транспортом. З особливою любов’ю молоді люди пишуть листи в зону військового конфлікту, в яких висловлюють свої щирі слова підтримки та вдячності воїнам за ратний труд. На адресу факультету початкової освіти від бійців із зони АТО надійшла відповідь з вдячністю за підтримку.


Бійці стверджують: велике значення має волонтерський рух і цінний він не лише матеріальною допомогою від населення України, а й моральною підтримкою. Щира й душевна вона дає змогу воїнам АТО усвідомлювати свою важливість для держави. Так, представники волонтерської ініціативи «Київська Русь» доставила листи студентів УДПУ імені Павла Тичини до підрозділів однієї з бригад Збройних Сил України, що захищає Дебальцеве. Їх воїни – справжні герої, патріоти рідної України, проявляють неабияку стійкість духу й героїзм, захищаючи єдність країни. Заступник командира військової частини поранений, переміщається з допомогою милиць, але не залишає своїх підопічних. Він сфотографувався разом із волонтером «Київської Русі» після передачі листів студентів УДПУ, продемонструвавши свою письмову відповідь-подяку.

Отримання листів та малюнків на передовій є справжнім святом для солдатів. Бійці стверджують, що листи для них дійсно не менш важливі боєприпасів, бо піднімають їх бойовий дух, зігрівають душі. Патріотичні послання вони читають колективно у польових наметах після виконання бойових завдань.


Акції на підтримку воїнів АТО також проводить громадська організація «Всеукраїнська організація «39-та жіноча сотня самооборони» . Одна з таких має назву «Малюки – воякам». Під час акції діти малюють патріотичні малюнки, виготовляють сувеніри та обереги, а старші дівчата та мами малюків пишуть листи вдячності. Листи студенток УДПУ імені П.Тичини були долучені до стінгазети із красномовним девізом «Розумом, душею, красою». Жодне із послань не залишилось без уваги, бо написане від чистого серця, із тривогою за життя солдат. Ну хоча б таке: «Привіт тобі, герою! Я так пишаюся твоєю відвагою! Зараз тобі важко і невесело, але ти знай, що вся Україна за тебе хвилюється і вірить у перемогу!»


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИЛИСТИ НА ФРОНТ НЕ МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗА БОЄПРИПАСИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.