Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВИВЧАЄМО ПОЛЬСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ

16.01.2015

Польський культурно-освітній центр Уманського державного педагогічного університету об’єднує студентів, котрі люблять польську мову, історію та культуру.

Студенти факультету української філології, які навчаються за спеціалізацією «Польська мова», знайомляться з традиціями та звичаями Польщі під час вивчення дисципліни «Країнознавство». Напередодні католицького Різдва викладачі польської мови доктор Пьотр Пизель та Катерина Кузан разом зі студентами 23 групи спробували відтворити польські традиції, пов’язані зі Свят-вечором (у Польщі – Wigilia). Його вважають найкрасивішим і найважливішим днем упродовж цілого року. Давніше Свят-вечір називали Постником, Вілією, і врешті-решт – Вігілією. На східних кордонах Польщі цю вечерю називають Кутією, тому що там головною стравою є кутя з маком, медом і пшеницею.

 ВИВЧАЄМО ПОЛЬСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ


 ВИВЧАЄМО ПОЛЬСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ


 ВИВЧАЄМО ПОЛЬСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ


У Польському культурно-освітньому центрі, де відбувся захід, панувала справжня святкова і водночас родинна атмосфера. Коли на небі з’явилася перша зірка, усі сіли до святкового столу, де серед багатьох традиційних польських страв, приготованих студентами, була і кутя як головний символ Вігілії. Викладачі привітали студентів із прийдешніми святами. Присутні бажали один одному добра, здоров’я та всіляких гараздів у наступному році. Під час радісної Святої вечері спільно співали польські колядки. На завершення зустрічі відбувся перегляд однієї з найкращих польських романтичних комедій «Листи до М» (Listy do M). Це 5 різних історій, що відбуваються у Варшаві на Свят-вечір. Чари цього вечора вплинуть на життя всіх героїв і назавжди змінять його, бо ж не можна втекти від свят…

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.