Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ОПУБЛІКОВАНИЙ НОВИЙ ВСЕСВІТНІЙ РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ WEBOMETRICS: УДПУ — ВСЕ ВИЩЕ І ВИЩЕ

19.02.2015

Наукова група Webometrics опублікувала січневий рейтинг університетів світу. За результатами першого рейтингування 2015 року УДПУ (Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University) посідає 19 місце серед ВНЗ України. Щодо рейтингу європейських вишів, то наша альма-матер на 257 сходинці серед усіх ВНЗ Центральної і Східної Європи.

Як відомо, вебометричний рейтинг університетів світу (Webometrics ranking of world’s universities) – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік (у червні-липні і січні-лютому) та охоплюють дванадцять тисяч університетів з усього світу. Рейтинг орієнтований на оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та «популярність» веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.

ОПУБЛІКОВАНИЙ НОВИЙ ВСЕСВІТНІЙ РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ WEBOMETRICS: УДПУ — ВСЕ ВИЩЕ І ВИЩЕ


Українську частину рейтингу Webometrics Ranking очолює Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Загалом до січневого рейтингу ввійшли лише 297 вітчизняних вищих навчальних закладів.

А до 20-ки найкращих українських вишів потрапили лише два педагогічних ВНЗ: НПУ імені М.П. Драгоманова і наш університет.

Приємно зазначити, що у порівнянні з рейтингами, оприлюдненими Webometrics у попередні періоди, УДПУ демонструє надзвичайно стрімку позитивну динаміку:

  • серпень 2013 р. – 140 місце серед українських, 12519 місце у світі.
  • січень 2014 р. – 41 місце серед українських ВНЗ, 6509 місце у світі;
  • серпень 2014 р. – 38 місце серед українських ВНЗ, 4794 місце серед світових освітніх центрів.

І ось зараз – чергова дуже важлива і заслужена перемога!

Підтримка і покращення рейтингових позицій – це спільна справа, що потребує участі і зусиль кожного працівника університету. Нинішні результати Webometrics підтверджують ефективність заходів, що планує і проводить наш заклад щодо підвищення конкурентоспроможності та покращення іміджу у вітчизняному й світовому освітньо-науковому просторі.

Сподіваємося, що позитивна динаміка, яку демонструє УДПУ у вебометричному рейтингу університетів світу, збережеться і надалі.

Вітаємо колектив університету з цією приємною подією!

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.