Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТАЛАНТИ ПОРЯД З НАМИ

13.03.2015

Завідувача кафедри суспільних дисциплін, кандидата філософських наук, професора Анатолія Карасевича в нашому університеті знають як науковця, автора цілого ряду навчальних посібників для студентів та читачів, яких цікавлять проблеми теорії політичної влади та партійної системи. А на нещодавній зустрічі у науковій бібліотеці багато присутніх відкрили для себе Анатолія Олександровича як людину творчу, талановиту, автора поетичної збірки «Пам'ять» та багатьох віршів, які ще не вийшли друком.


Бібліотекарів, викладачів, студентів вразив поетичний дар Анатолія Олександровича. До того ж він талановитий читець. Професор декламував свої вірші, коментуючи їх зміст, а присутні, затамувавши подих, слухали та переймалися кожним рядком, що вражав до глибини душі. Звучали поезії на болісну тему війни, присвячені загиблим воїнам, пам'ять про яких буде жити віками. Ряд творів автор присвятив матері, любові до рідного дому. Їх декламування викликало у слухачів багато хвилюючих емоцій та переживань.

Присутні також з інтересом слухали мелодійні пісні у виконанні магістранта Ярослава Ткаченка, який поклав на музику вірші Анатолія Карасевича.Учасники творчої зустрічі поділилися відгуками про науковця та поета. Бібліотекар Галина Брікова зазначила, що її неймовірно захопило уміння Анатолія Олександровича настільки чуттєво й проникливо висловлювати свої почуття та переживання за допомогою поетичного слова. Це дійсно висока майстерність! Викладач природничо-географічного факультету Леся Містюкова сказала: «Я вражена. Вперше для себе відкрила Анатолія Карасевича як поета, хоч знала, що він талановита людина» . Слова захвату творчістю колеги прозвучали з вуст викладача фізико-математичного факультету Володимира Стеценка.

Тож нехай талант та сила слова приносять радість й задоволення, вражають струни наших душ!


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ТАЛАНТИ ПОРЯД З НАМИТАЛАНТИ ПОРЯД З НАМИТАЛАНТИ ПОРЯД З НАМИТАЛАНТИ ПОРЯД З НАМИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.