Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ

27.04.2015

Показ соціального проекту УДПУ імені Павла Тичини танцювальної вистави "Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму" в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка у релігійне свято Благовіщення та Всесвітній день здоров’я можна вважати символічним.

Проект втілено в життя з метою привернути увагу до глобальних проблем людства - наркоманії та алкоголізму й показати можливість повернення до здорового способу життя навіть за найскладніших обставин.Молодь для молоді мовою танцю показала руйнівну силу наркотиків та алкоголізму в житті людини, силу Віри в перемогу над залежністю, яка стала хворобою. Танцювальний проект «Право на життя» підготували студенти 5 курсу мистецько-педагогічного факультету нашого університету напряму підготовки «Хореографія» за мотивами реальних історій людей, які розпочали життя з нової сторінки: перемогли алкогольну та наркотичну залежність, яка стала хворобою. Керівник та режисер проекту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Людмила Андрощук.

Від дня прем’єри (2014 рік) танцювальну виставу переглянули більше 2000 глядачів, а виступ на професійній сцені став яскравою кульмінацією. Дев’ятий показ проекту завершився бурхливими оплесками та вигуками «Браво!»

Колектив проекту отримав незабутні враження від гостинного прийому у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка! Це Театр з великої літери не лише на сцені, але й за лаштунками, переконані учасники вистави. Їх розчулили й вразили привітність, культура, толерантність, професіоналізм акторів… Неймовірна атмосфера недосяжного таїнства високого мистецтва…

За теплий прийом, надання можливості виступу на провідній сцені Черкаського регіону наша делегація висловлює щиру подяку директору театру, Заслуженому діячу мистецтв України Володимиру Осипову та всім працівникам за допомогу в організації та проведенні вистави.

Особлива подяка голові профкому УДПУ, доценту Олександру Осадчому за фінансову підтримку в процесі підготовки та показу проекту "Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму".

…Робота над проектом змінила не лише рівень професійної підготовки майбутніх вчителів хореографії, вона змінила світогляд всіх без винятку учасників вистави і довела, що НАША ІСТОРІЯ В ТАНЦІ має «ПРАВО НА ЖИТТЯ».


Проголосуй за соціальний проект «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» як за переможця конкурсу «Найкращий соціальний проект України-2015» за посиланням http://www.forum.o2.ua/ua/projects/70.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІПРОЕКТ "ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ" НА ОБЛАСНІЙ ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.