Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІ

05.05.2015

У всі часи мистецтво співу вважалося найбільш близьким самій природі людини, а за своїми невичерпними можливостями співацький голос є найбільш досконалим музичним інструментом. Для того, щоб заблищати усіма яскравими вокальними барвами, голос людини має бути правильно сформований.

Нещодавно в актовій залі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, у межах підписаної угоди про співпрацю між нашими навчальними закладами, було проведено спільне засідання методичного об’єднання на тему «Вокальне мистецтво в сучасній соціальній культурі».

Проблема виконавської підготовки вокаліста, яка є однією з актуальних у музичній педагогіці, стала темою виступу старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Надії Балдинюк. Майстер-клас Н.А. Балдинюк та виступи студентів університету Яни Замрій і Расима Багірова були спрямовані на розкриття українських поетичних образів у вокальному мистецтві і стали кульмінацією всього заходу.

Надія Андріївна продемонструвала присутнім низку вокальних вправ, що сприяють природності та свободі звуковидобування, вільному диханню, гнучкості та легкості голосу, умінню користуватися різними відтінками голосу.


Досвідчений педагог-вокаліст наголосила на принципі індивідуального підходу та поступового ускладнення художнього репертуару і запросила на сцену своїх вихованців. Студенти Яна Замрій та Расим Багіров продемонстрували високу технічну майстерність, вільне володіння природним діапазоном, неперевершено виконавши дует Одарки і Карася з опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм».


Водночас із вдосконаленням якості й краси співацького голосу, йшла робота і над формуванням сценічних навичок студентів.

Досконало та яскраво виконала арію Лізи з опери П. Чайковського «Пікова дама» Яна Замрій.


Щирість і теплоту людських почуттів передав Расим Багіров, виконуючи у супроводі гурту «Багіров-band» пісню Олександра Пономарьова «Варто чи ні».


Свою виконавську майстерність продемонстрували також студенти Уманського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка (клас викладача-методиста Людмили Акульшиної) та Уманського обласного музичного училища імені П. Демуцького (клас викладача вокалу Лідії Новикової).

Спільно проведений майстер-клас переконав присутніх, що усе багатство голосу може розкрити лише співак-музикант, співак-митець, який не лише володіє вокальною технікою, але й має високу музичну культуру.

За плідну співпрацю учасники вокального майстер-класу були нагороджені почесними грамотами методичного об’єднання.


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНІЙ СОЦІАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.