Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

НОВІ ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ ТА НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ

20.05.2015

З метою активізації академічної мобільності викладачів університету підписано угоду про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Інститутом міжнародної академічної та наукової співпраці (м. Львів). У рамках цієї угоди кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Наталія Шеленкова та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Людмила Загоруйко взяли участь у міжнародному семінарі «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: міжнародна кар'єра», що відбувся 10-13 травня 2015 року у Відні.

Метою проекту було сприяння залучення високо мотивованих молодих спеціалістів до процесів підтримання миру і міжнародної безпеки шляхом надання актуальної інформації та ознайомлення із можливостями стажування за кордоном.

НОВІ ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ ТА НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ


НОВІ ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ ТА НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ


Відповідно до програми семінару учасники відвідали штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй у Відні (ООН) та Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ), а також Представництва Європейської Комісії у Відні. Під час перебування у вище зазначених організаціях було прослухано серію лекцій з проблем європейської інтеграції, залучення молоді до розробки актуальних та дієвих пропозицій з метою надання підтримки ініціативам громадянського суспільства, спрямованих на розвиток демократії в усіх сферах суспільного життя, в тому числі й освіті, дотримання принципу верховенства права та посилення поваги до всіх прав і свобод людини у Європейському співтоваристві.

Відеорепортаж з проекту можна переглянути за посланням https://www.youtube.com/watch?v=6DaX0z9jCdg.

Анонси майбутніх проектів можна знайти на сайті Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці http://www.imans.eu.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.