Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ

25.05.2015

Фізико-математичний факультет провів традиційний тиждень фізики. Декан факультету Олег Авраменко, відкриваючи його, запросив усіх присутніх взяти активну участь у заходах, підготовлених викладачами кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, а також побажав спільної творчої праці студентам і викладачам, сплеску фантазій та емоцій, можливостей відкрити нові грані улюблених предметів.

Конкурси, вікторини, інтелектуальні ігри, КВК, виставки, олімпіади… що тільки не проходило цього тижня! Найперше пройшла виставка саморобних фізичних приладів, з якою студенти мали змогу ознайомитись відразу ж після відкриття.У читальному залі фізико-математичному факультету відбулась презентація авторських посібників та підручників викладачів кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання. На виставковому стенді було продемонстровано понад 20 примірників науково-методичної літератури, серед яких курси лекцій, практичних та лабораторних занять, збірники задач.


Фізика – це дивовижна наука, що допомагає зрозуміти безліч явищ та багато закономірностей світу, це наука, яка відповідає на питання «Чому?» Студенти фізико-математичному факультету знають: щоб зрозуміти й полюбити фізику потрібно збагнути її світ формул, графіків, законів. Напружена робота над цікавими завданнями так захопила юнаків та дівчат, що седмиця їх улюбленої науки сплинула зовсім швидко.

Тиждень фізики став справжнім святом, що надав багатьом студентам можливість пізнавати світ через пошук таємниць природи за допомогою її Величності Фізики. За їх словами, участь у конкурсах дає можливість ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – фізика.

Прес-центр УДПУ

Фото новини: ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.