Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

11.06.2015

Забезпечуючи виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо вдосконалення якості освіти та формування і вдосконалення іншомовної соціокультурної компетенції студентів та викладачів .в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини діють курси іноземних мов, де надаються послуги із поглибленого вивчення іноземних мов. Цими днями відбулося чергове вручення сертифікатів слухачам курсів іноземних мов, організованих однойменною кафедрою. Це вже п’ятий випуск майбутніх поліглотів. УДПУ постійно вдосконалює навчальний процес у відповідності до європейських вимог та освітянських стандартів, поєднуючи традиційні та новітні освітні технології. На курси приймають усіх охочих, незалежно від їхнього віку, знань та навиків.

ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ


ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ


ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ


Церемонію вручення розпочала завідувач курсів, доцент кафедри іноземних мов Світлана Шумаєва, яка наголосила, що мета діяльності курсів – вдосконалення іншомовної підготовки працівників та студентів університету, а також надання методично-консультаційної допомоги викладачам та слухачам курсів іноземних мов; розширення діалогу між УДПУ та іншими освітніми організаціями.

Проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Владилена Сокирська нагородила найкращих слухачів курсів грамотами і побажала всім творчих успіхів і подальшої наснаги у вивченні іноземної мови. Професор кафедри іноземних мов Оксана Заболотна, вітаючи слухачів із закінченням чергового етапу вивчення іноземних мов, наголосила на його важливості й закликала присутніх не зупинятись на досягнутому, а йти далі, вдосконалюючи навички володіння іноземною мовою. Реалізація мети курсів іноземних мов, наголосила Оксана Заболотня як директор Інституту міжнародного співробітництва, координатор міжнародної діяльності УДПУ, також передбачає безпосередній контакт між представниками наукових та інших кіл, для втілення культурного, освітянського та інформаційного обміну.

Слухачі курсів висловили викладачам подяку англійською та німецькою мовами.

Наступний набір на курси іноземних мов заплановано на вересень 2015 року. Запрошуються всі бажаючі, хто прагне підвищити свій інтелект, бути на Ти з цілим світом.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.