Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22.06.2015

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,
Честь і слава - живим героям!

22 червня в Україні відзначається День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

74 роки тому, попри таємні угоди, співпрацю та палкі завіряння у дружбі, нацистська Німеччина та її сателіти – Угорщина і Румунія атакували радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Перші німецькі бомби цього дня впали і на Київ. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 рр. як складова, але основна частина Другої світової війни.


З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в Державному історико-архітектурному заповіднику "Стара Умань" відбулось відкриття виставки «Україна віч-на-віч з війною. Умань у 1941-1944 рр.». На відкриття виставки завітали і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Серед експонованих матеріалів - світлини воєнних років, що відображають основні етапи Великої Вітчизняної війни, оборонні та наступальні операції радянських військ, а також експонати воєнних часів, знайдені під час розкопок пошуківцями та волонтерами громадської організації «Народна пам’ять Уманщини». За словами директора ДІАЗ «Стара Умань» Олександра Мельничука та керівника організації Владислава Риндюка, головним завданням створеної виставки є прагнення увічнити пам’ять про полеглих під час Великої Вітчизняної війни на Уманській землі.

Значна частина підготовлених експозицій відображає події 1941 – 1944 рр. в Умані. Чорно-білі світлини переповідають відвідувачам про приїзд Гітлера й Муссоліні в наше місто, про перший на всій правобережній Україні «котел» недалеко від Умані під селом Підвисоке, про утворений німцями концтабір «Уманська яма», масові розстріли євреїв, визволення міста від окупантів. Правдиву картину тогочасних страшних подій доповнюють знайдені документи, речі побуту, елементи військової зброї, передані до заповідника пошуківцями.

Громадська організація «Народна пам’ять Уманщини» активно залучає до пошукової роботи молодь. Так студенти історичного та факультету іноземної філології УДПУ спільної із представниками громадської організації проводять пошукові роботи, упорядковують братські могили, розшифровують та перекладають знайдені під час розкопок документи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з фронтів, хто першим зустрів ворога і став жертвою найстрашнішої війни в історії людства. Навічно залишаться у нашій пам’яті всі, хто здобував Перемогу.

ДІАЗ «Стара Умань» запрошує всіх бажаючих відвідати виставку «Україна віч-на-віч з війною. Умань у 1941-1944 рр.» та переглянути фотографії та експонати воєнних часів.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.